2:3
1:0
6:0
- : -
branky (asistence): 00:27 Miroslav Byrtus (Michal Bocek), 00:31 Jan Izaiáš, 18:17 Jan Izaiáš (Jiří Raszka), 25:20 Miroslav Byrtus (Petr Kuřok), 32:04 Michal Bocek (David Gajdzica), 32:08 Jiří Raszka (Patrik Polák), 32:30 Jan Izaiáš (Michal Papaj), 33:32 Petr Kuřok (Michal Bocek), 34:28 Michal Bocek (Miroslav Byrtus)
branky (asistence): 00:12 Lukáš Uher (Lumír Vontroba), 06:49 Roman Švacho (Filip Cichý), 08:52 Radek Kaleta (Jiří Salamon)

FbC Coyotes Jablunkov B - Fencers Havířov 9:3
1. Miroslav Byrtus, 1. Jan Izaiáš, 19. Jan Izaiáš, 26. Miroslav Byrtus, 33. Michal Bocek, 33. Jiří Raszka, 33. Jan Izaiáš, 34. Petr Kuřok, 35. Michal Bocek - 1. Lukáš Uher, 7. Roman Švacho, 9. Radek Kaleta; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 1 + Tomáš Stryja 5:0 + Jan Mucharski 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jaroslav Sikora ? - Michal Koričanský ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 6:0;
36:00
35:03
Vyloučen hráč David Gajdzica družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
34:28
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Michal Bocek, asistoval Miroslav Byrtus (9:3).
33:32
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Petr Kuřok, asistoval Michal Bocek (8:3).
32:30
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Michal Papaj (7:3).
32:08
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka, asistoval Patrik Polák (6:3).
32:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Michal Bocek, asistoval David Gajdzica (5:3).
25:20
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Miroslav Byrtus, asistoval Petr Kuřok (4:3).
24:00
24:00
20:52
Vyloučen hráč Jan Mucharski družstva Fencers Havířov na 5 minut za hrubost.
19:57
Timeout Fencers Havířov
18:17
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Jiří Raszka (3:3).
17:12
Vyloučen hráč Tomáš Stryja družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 5 minut za hrubost.
12:00
12:00
08:52
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Radek Kaleta, asistoval Jiří Salamon (2:3).
06:49
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Roman Švacho, asistoval Filip Cichý (2:2).
00:31
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš bez asistence (2:1).
00:27
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Miroslav Byrtus, asistoval Michal Bocek (1:1).
00:12
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Lukáš Uher, asistoval Lumír Vontroba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Fencers Havířov:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Jaroslav Sikora; hráči v poli: Michal Stazsko, Patrik Polák, Petr Kuřok, Jan Izaiáš, Michal Papaj