1:2
0:2
- : -
branky (asistence): 20:29 Klára Portešová (Nela Brantálová)
branky (asistence): 03:51 Agnieszka Iwanuszek (Michaela Gibiecová), 08:48 Michaela Gibiecová (Natálie Šmerdová), 09:07 Karolína Franková (Jana Nogawczyková), 26:05 Jana Nogawczyková (Sabina Zoubková), 28:02 Agnieszka Iwanuszek (Klára Hrobařová), 37:10 Natálie Šmerdová (Markéta Konderlová), 41:46 Michaela Gibiecová (Agnieszka Iwanuszek)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Ossiko Třinec 1:7
21. Klára Portešová - 4. Agnieszka Iwanuszek, 9. Michaela Gibiecová, 10. Karolína Franková, 27. Jana Nogawczyková, 29. Agnieszka Iwanuszek, 38. Natálie Šmerdová, 42. Michaela Gibiecová; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Veronika Jalcsová ? - Tereza Hoffmannová ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:2;
44:10
Skvělý zákrok Hoffmanové
41:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michaela Gibiecová, asistoval Agnieszka Iwanuszek (1:7).
40:16
Iwanuszek trefuje tyč ze standartky
38:37
Tyč po střele Gibiecové
37:10
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Šmerdová, asistoval Markéta Konderlová (1:6).
34:54
Vyloučen hráč Nikola Špačková družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
34:13
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Dominika Vlachovská.
30:28
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Klára Portešová.
28:57
Vyloučen hráč Dominika Vlachovská družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
28:02
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Agnieszka Iwanuszek, asistoval Klára Hrobařová (1:5).
27:30
Střela Zoubkové ze středu nad
26:05
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jana Nogawczyková, asistoval Sabina Zoubková (1:4).
26:01
Vyloučen hráč Natálie Zlá družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
24:56
Tyč po střele Nogawczykové
20:29
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Portešová, asistoval Nela Brantálová (1:3).
20:18
Přečíslení třineckých 3 na 1 zakončené střelou Konderlové a zákrokem frýdecké brankářky
14:45
Vyloučen hráč Dominika Vlachovská družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra rukou.
09:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Jana Nogawczyková (0:3).
09:07
Krásná rychlá akce a stav skóre je 3:0 pro Třinec.
08:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michaela Gibiecová, asistoval Natálie Šmerdová (0:2).
07:27
Výborná individuální akce Gibiecové, gólmanka Frýdku pozorná
05:13
Další nadějný pokus Gibiecové končí na boční síti
03:51
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Agnieszka Iwanuszek, asistoval Michaela Gibiecová (0:1).
03:17
Obléhání frýdecké brány končí střelou mimo v podání Ruszové
01:51
Břevno po střele Gibiecové
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Tereza Hoffmannová; hráči v poli: Michaela Gibiecová, Natálie Šmerdová, Markéta Konderlová, Agnieszka Iwanuszek, Klára Hrobařová
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Nela Brantálová, Martina Koláčková, Petra Švantnerová, Ester Volná, Kateřina Magnusková