0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 27:33 Adam Špalek (Patrik Selner)
branky (asistence): 04:01 David Jánský (Ondřej Hlinovský), 10:10 Jiří Čížek (Jáchym Prošek), 11:39 Vratislav Polívka (Václav Patera), 13:41 Václav Patera (Vratislav Polívka), 29:57 Ondřej Hlinovský (Šimon Dubský)

GO - GO Horšovský Týn - FBŠ SLAVIA Plzeň B 1:5
28. Adam Špalek - 5. David Jánský, 11. Jiří Čížek, 12. Vratislav Polívka, 14. Václav Patera, 30. Ondřej Hlinovský; rozhodčí: Jakub Iha - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jaroslav Vlasák 16 - Jakub Jirkovský 10; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:1;
36:00
32:19
Timeout GO - GO Horšovský Týn
29:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Šimon Dubský (1:5).
28:08
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B neproměnil Šimon Dubský.
27:33
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Adam Špalek, asistoval Patrik Selner (1:4).
26:49
Vyloučen hráč Vratislav Polívka družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
15:31
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Václav Patera, asistoval Vratislav Polívka (0:4).
12:00
12:00
11:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Vratislav Polívka, asistoval Václav Patera (0:3).
10:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Čížek, asistoval Jáchym Prošek (0:2).
04:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil David Jánský, asistoval Ondřej Hlinovský (0:1).
01:43
Vyloučen hráč Jáchym Prošek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Jakub Jirkovský; hráči v poli: Vratislav Polívka, Ondřej Hlinovský, David Jánský, Šimon Dubský, Jáchym Prošek