1:2
2:5
- : -

Florbalová škola Plzeň B - TJ Sokol Vejprnice 3:7
27. Dalibor Berka, 36. Jiří Mikeska, 40. Vojtěch Pelikán - 16. Luděk Franc, 17. Adam Honka, 36. Adam Honka, 38. Ondřej Balint, 40. Adam Kysela, 43. Jakub Šefrna, 44. Petr Soukup; rozhodčí: Lukáš Starý - Filip Oberta; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Hlaváč 0, Jaroslav Hlaváč 1, Jaroslav Hlaváč 4 - Miroslav Kuf 7, Miroslav Kuf 7, Miroslav Kuf 9; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:5;
45:00
43:41
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Petr Soukup, asistoval Adam Kysela (3:7).
42:51
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jakub Šefrna, asistoval Vladimír Kusch (3:6).
39:56
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Vojtěch Pelikán, asistoval Jaroslav Hlaváč (3:5).
39:09
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Kysela bez asistence (2:5).
37:29
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Ondřej Balint, asistoval Jakub Štengl (2:4).
35:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Jakub Vandák (2:3).
35:06
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Honka, asistoval Adam Kysela (1:3).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Hlaváč družstva Florbalová škola Plzeň B
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Kuf družstva TJ Sokol Vejprnice
30:00
30:00
26:02
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Dalibor Berka, asistoval Daniel Haltuf (1:2).
25:26
Vyloučen hráč Adam Kysela družstva TJ Sokol Vejprnice na 2 minuty za vražení zády.
16:49
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Honka bez asistence (0:2).
15:21
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Luděk Franc z trestného střílení (0:1).
15:00
15:00
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Vejprnice:
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň B: brankář: Jaroslav Hlaváč; hráči v poli: Tomáš Bártík, Daniel Haltuf, Jan Felkl, Martin Frei, Vojtěch Pelikán