1:3
0:2
1:0
- : -
branky (asistence): 10:20 Robert Pifka (Matěj Pechlát), 26:53 Jan Lotko (Tomáš Mitura)
branky (asistence): 06:48 Radim Šlachta (Petr Janáč), 10:07 Jan Studenský (Tomáš Krajčovič), 11:59 Petr Janáč (Marian Telega), 12:08 Petr Janáč (Radovan Skybík), 23:19 Jan Piprek

1. SC TEMPISH Vítkovice A - 1. FBK Eagles Orlová 2:5
11. Robert Pifka, 27. Jan Lotko - 7. Radim Šlachta, 11. Jan Studenský, 12. Petr Janáč, 13. Petr Janáč, 24. Jan Piprek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Ondřej Vlček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Frank ?, Jiří Frank ?, Jiří Frank ? - Tomáš Krajčovič ?, Tomáš Krajčovič ?, Tomáš Krajčovič ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 1:0;
36:00
35:46
Vyloučen hráč Jan Piprek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
33:23
Vyloučen hráč Dušan Buchta družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra na zemi.
26:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Jan Lotko, asistoval Tomáš Mitura (2:5).
23:19
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Piprek bez asistence (1:5).
12:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Petr Janáč, asistoval Radovan Skybík (1:4).
12:00
12:00
12:00
12:00
11:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Petr Janáč, asistoval Marian Telega (1:3).
10:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Robert Pifka, asistoval Matěj Pechlát (1:2).
10:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Studenský, asistoval Tomáš Krajčovič (0:2).
06:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radim Šlachta, asistoval Petr Janáč (0:1).
06:37
Vyloučen hráč Jan Lotko družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Ondřej Vlček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Tomáš Krajčovič; hráči v poli: Dušan Buchta, Radim Šlachta, Jan Studenský, Jan Piprek, Petr Janáč