1:1
1:4
4:4
- : -
branky (asistence): 13:19 Lukáš Ivanjuk (Adam Al-Zein), 29:43 Lukáš Ivanjuk (Lukáš Matějka), 38:53 Lukáš Matějka (Lukáš Ivanjuk), 39:12 Lukáš Matějka (Marek Cifra), 41:41 Adam Drahoš (Lukáš Matějka), 42:00 Jan Vácha (Adam Drahoš)
branky (asistence): 13:36 Jan Schejbal (Libor Souček), 22:44 Jan Schejbal (Jan Bednář), 23:13 Lukáš Erbs (Dominik Trunec), 24:02 Marek Potůček (Štěpán Fojtík), 25:11 Jan Schejbal, 31:02 Marek Potůček, 33:40 Libor Souček (Marek Potůček), 37:25 Marek Potůček (Jan Schejbal), 39:57 Dominik Trunec (Jan Schejbal)

FTC Vysoké Mýto - FbC Sokol Předměřice n/L 6:9
14. Lukáš Ivanjuk, 30. Lukáš Ivanjuk, 39. Lukáš Matějka, 40. Lukáš Matějka, 42. Adam Drahoš, 43. Jan Vácha - 14. Jan Schejbal, 23. Jan Schejbal, 24. Lukáš Erbs, 25. Marek Potůček, 26. Jan Schejbal, 32. Marek Potůček, 34. Libor Souček, 38. Marek Potůček, 40. Dominik Trunec; rozhodčí: Tomáš Knejp - Jan Buhr; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Žufánek 9 - David Havlín 8; po třetinách: 1:1, 1:4, 4:4;
45:00
42:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vácha, asistoval Adam Drahoš (6:9).
41:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Drahoš, asistoval Lukáš Matějka (5:9).
39:57
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Dominik Trunec, asistoval Jan Schejbal (4:9).
39:32
Vyloučen hráč Lukáš Ivanjuk družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Marek Cifra (4:8).
38:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Lukáš Ivanjuk (3:8).
37:25
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Jan Schejbal (2:8).
36:04
Vyloučen hráč Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
34:59
Trestné střílení družstva FbC Sokol Předměřice n/L neproměnil Lukáš Erbs.
33:40
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Libor Souček, asistoval Marek Potůček (2:7).
31:02
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček bez asistence (2:6).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Ivanjuk, asistoval Lukáš Matějka (2:5).
25:11
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal bez asistence (1:5).
24:02
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Štěpán Fojtík (1:4).
23:13
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Lukáš Erbs, asistoval Dominik Trunec (1:3).
22:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Jan Bednář (1:2).
20:08
Vyloučen hráč Adam Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:36
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Libor Souček (1:1).
13:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Ivanjuk, asistoval Adam Al-Zein (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Jan Buhr.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Lukáš Matějka, Adam Drahoš, Tomáš Janiš, Marek Cifra, Jan Novák