1:0
0:5
- : -
branky (asistence): 11:08 Jan Bednář (Marek Potůček), 27:35 Štěpán Heger
branky (asistence): 07:54 Ivan Pytlík (Michal Sotona), 36:22 Michal Sotona (Michal Vokatý), 38:19 Michal Sotona (Jakub Machač), 41:39 Michal Sotona, 42:58 Jakub Machač, 43:57 Michal Sotona (Michal Vokatý)

FbC Sokol Předměřice n/L - SK Spartak Slatiňany 2:6
12. Jan Bednář, 28. Štěpán Heger - 8. Ivan Pytlík, 37. Michal Sotona, 39. Michal Sotona, 42. Michal Sotona, 43. Jakub Machač, 44. Michal Sotona; rozhodčí: Tomáš Knejp - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Havlín 9 - Marek Pytlík 7; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:5;
45:00
43:57
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Michal Vokatý (2:6).
42:58
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač bez asistence (2:5).
42:03
Vyloučen hráč Ivan Pytlík družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hrubost.
41:39
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona bez asistence (2:4).
38:19
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Jakub Machač (2:3).
36:22
33:57
Timeout SK Spartak Slatiňany
30:00
30:00
27:35
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Štěpán Heger bez asistence (2:1).
15:00
15:00
11:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Marek Potůček (1:1).
07:54
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Michal Sotona (0:1).
06:25
Vyloučen hráč Jan Schejbal družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Jakub Machač, Ivan Pytlík, Simon Opavský, Adam Bartoš