3:3
2:2
- : -

ACEMA Sparta Praha B - Sokol Benátky n/J 7:8pn
9. Aleš Hrdina, 12. Jakub Svoboda, 19. Jan Sobota, 28. Jan Sobota, 30. Jan Sobota, 37. Jan Sobota, 41. David Louda - 1. Tomáš Jelínek, 7. Martin Kredba, 23. Tomáš Jelínek, 27. David Sluka, 28. Štěpán Winterling, 31. Milan Drábek, 31. Martin Keller, N Tomáš Jelínek; rozhodčí: Milan Baloun - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jan Doležal ? - Štěpán Šutek ?; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2;

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jakub Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč Tomáš Jelínek a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jan Sobota , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč Tomáš Keller , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Zdeněk Šubr a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč Martin Keller a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:36
Timeout ACEMA Sparta Praha B
40:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil David Louda, asistoval Michal Kalista (7:7).
36:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Václav Bendl (6:7).
32:15
Vyloučen hráč Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
30:53
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller bez asistence (5:7).
30:15
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Milan Drábek, asistoval Tomáš Jelínek (5:6).
30:00
30:00
29:59
Sledujeme sice silové představení, ale taky hodně branek. Benátky se dvakrát prosadily po přihrávce zleva na střed a když Sobota uspěl s důrazem na brankovišti, vzápětí se středem protáhl Winterling a vrátil svémiu týmu vedení. Jenže ne nadlouho, klíčovým momentem třetiny bylo vyloučení Drábka. M. Keller si v oslabení hezky prohodil obránce, ale jeho pohledný blafák Doležal výborně zlikvidoval a Sobota následně parádní trefou vyrovnal na 3:3.
29:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Zdeněk Šubr (5:5).
27:19
Vyloučen hráč Milan Drábek družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
27:11
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Štěpán Winterling, asistoval David Sluka (4:5).
27:03
26:36
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Martin Keller (3:4).
22:00
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Keller (3:3).
18:07
17:30
Vyloučen hráč Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
14:59
Zatím vidíme rychlé a bojovné utkání, které mnoho krásy nepobralo. Benátky měly bezvadný vstup do zápasu, jenže Sparta se chytila v přesilovce. Svoboda pak kličkou do bekhendu proměnil nájezd, kdy Keller hasil svou chybu v rozehrávce. Otevřený zápas.
11:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Svoboda z trestného střílení (2:2).
08:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Aleš Hrdina, asistoval Jakub Svoboda (1:2).
06:47
Vyloučen hráč Štěpán Winterling družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
06:01
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Kredba, asistoval Martin Keller (0:2).
00:11
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Martin Kredba (0:1).