2:1
2:2
0:2
- : -
branky (asistence): 04:46 Patrik Maryniok (Michal Červeňák), 07:58 Lukáš Šurik (Tomáš Večerka), 18:47 Lukáš Šurik (Adrián Böhm), 25:57 Lukáš Šurik (Adrián Böhm)
branky (asistence): 08:49 Vít Morkes (Kryštof Fusek), 27:43 Kryštof Fusek (František Kyc), 29:41 František Kyc (Marek Vylegala), 38:34 Jan Drong (František Kyc), 44:26 Jakub Skupin

FbK Horní Suchá - TJ Slovan Havířov 4:5
5. Patrik Maryniok, 8. Lukáš Šurik, 19. Lukáš Šurik, 26. Lukáš Šurik - 9. Vít Morkes, 28. Kryštof Fusek, 30. František Kyc, 39. Jan Drong, 45. Jakub Skupin; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar ? - Jiří Fusek ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:2;
44:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Skupin bez asistence (4:5).
41:17
Timeout FbK Horní Suchá
38:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval František Kyc (4:4).
30:00
Vyloučen hráč Jakub Skupin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Marek Vylegala (4:3).
27:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval František Kyc (4:2).
25:57
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Adrián Böhm (4:1).
19:55
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
19:13
Vyloučen hráč Vojtěch Hegedüs družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
18:47
18:32
Vyloučen hráč Patrik Maryniok družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
08:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vít Morkes, asistoval Kryštof Fusek (2:1).
07:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Tomáš Večerka (2:0).
04:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Patrik Maryniok, asistoval Michal Červeňák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Jiří Fusek; hráči v poli: Marek Vylegala, Marek Raška, David Chládek, Jan Drong, Denis Kukla