3:1
0:1
2:0
- : -
branky (asistence): 03:22 Lucie Krátká (Karolína Hašlová), 04:07 Eliška Zimová, 13:06 Tereza Bočková (Nella Stašková), 50:05 Tereza Bočková (Denisa Příhodová), 53:47 Karolína Hašlová (Tereza Bočková)
branky (asistence): 06:59 Markéta Cháberová (Klára Hanzelinová), 27:18 Klára Hanzelinová (Markéta Cháberová)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBC Česká Lípa 5:2
4. Lucie Krátká, 5. Eliška Zimová, 14. Tereza Bočková, 51. Tereza Bočková, 54. Karolína Hašlová - 7. Markéta Cháberová, 28. Klára Hanzelinová; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Simona Werbynská 19 - Veronika Rákosníková 32; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:0;
60:00
Vyjádření hostujicího trenéra J.Stožického: Blahopřejeme soupeřům k úspěšnému víkendu. Zápas byl do 50.minuty vyrovnaný a zlomila ho branka na 4:2. Velice oceňuji gesto fair play domácí hráčky, která přiznala branku nohou. Celkově velice příjemné prostředí, kéž by takových zápasů bylo více.
60:00
Vyjádření vedoucí domácích: Po dnešním zápase bychom se měli omluvit divákům za ne příliš hezký florbal. Ukázalo se, že máme určitě ještě hodně co zlepšovat a nenechat se uspokojit jednorázovými výkony. Ovšem stále jsou to 3 cenné body do tabulky a budeme pracovat na tom, abychom byly stále úspěšnější. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou a krátkou cestu domů.
60:00
58:47
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
53:47
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Tereza Bočková (5:2).
52:46
Timeout FBC Česká Lípa
50:05
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Denisa Příhodová (4:2).
40:00
40:00
27:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Markéta Cháberová (3:2).
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Martina Kratochvílová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
13:06
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Nella Stašková (3:1).
06:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová, asistoval Klára Hanzelinová (2:1).
04:07
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Eliška Zimová bez asistence (2:0).
03:22
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Lucie Krátká, asistoval Karolína Hašlová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Veronika Rákosníková; hráči v poli: Aneta Pokorná, Markéta Cháberová, Martina Gembecová , Kateřina Sedláčková, Šárka Minářová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Šárka Houzarová, Denisa Příhodová, Lucie Krátká, Anna Fáberová, Markéta Šímová