- : -
FBC Hranice
FBS Olomouc
FBC Hranice
branky (asistence): 03:02 Petr Velech (Radim Klimecký), 10:27 René Mikel (Lukáš Novosad), 15:54 Petr Velech (Radim Klimecký), 22:56 Marek Vraj (Petr Velech), 35:06 Marek Hloch (Jan Kolajta), 36:01 Štěpán Potsch (René Mikel), 39:01 Petr Velech (Radim Klimecký), 48:12 René Mikel (Štěpán Potsch)
FBS Olomouc
branky (asistence): 33:57 Jan Konečný (Jan Schneider), 50:24 Jaromír Šenkeřík (Ondřej Borik), 51:30 Martin Pudil (Vojtěch Blana), 56:43 Jaromír Šenkeřík (Šimon Borik)

FBC Hranice - FBS Olomouc 8:4
4. Petr Velech, 11. René Mikel, 16. Petr Velech, 23. Marek Vraj, 36. Marek Hloch, 37. Štěpán Potsch, 40. Petr Velech, 49. René Mikel - 34. Jan Konečný, 51. Jaromír Šenkeřík, 52. Martin Pudil, 57. Jaromír Šenkeřík; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Štěpán Panák 21 - Jan Šauer 16, Martin Přibyl 5; po třetinách: 3:0, 4:1, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Vladimíra Blažka:Vrátili jsme se ke své hře a byl z toho pěkný zápas v tempu a děkujeme soupeři
59:59
Komentář trenéra hostí Stanislava Koska: Dvě třetiny z naší strany totální neflorbal. Třetí třetina byla úplně jiná, dařilo se nám hlavně v oslabení, ale z výsledkem už nebyl čas něco udělat. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalšího utkání.
57:05
Marek Vraj svou tečí míjí bránu
56:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Šimon Borik (8:4).
52:08
Olomouc napadá hranickou rozehrávku
51:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Vojtěch Blana (8:3).
50:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Ondřej Borik (8:2).
49:50
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
48:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Štěpán Potsch (8:1).
48:12
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Přibyl družstva FBS Olomouc
48:00
Marek Vraj trefuje pouze boční síť
47:19
Vyloučen hráč Vojtěch Bartošek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
44:20
Střelu z půlky blokuje Kolajta
43:48
Frydrychva střela je ztečována mimo branku
42:27
Vyloučen hráč David Tvrdoň družstva FBC Hranice na 2 minuty za vražení zády.
40:01
Buly vyhrávají Hranice
40:00
40:00
39:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (7:1).
36:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch, asistoval René Mikel (6:1).
36:01
Střelou z půlky dává gol hranický hráč Štěpán Potsch
35:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (5:1).
33:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Konečný, asistoval Jan Schneider (4:1).
33:02
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.