3:4
- : -
FBC Lipník
FBC Lipník
branky (asistence): 02:10 Nicolas Tamborský (Václav Kuchař), 16:13 Václav Kuchař, 26:26 Václav Kuchař (Lukáš Oblouk), 31:02 Filip Osmančík (Václav Kuchař), 32:48 Ondřej Pěcha (Jakub Skopal)
branky (asistence): 00:44 Filip Zips (Adam Anděl), 04:10 Tomáš Dohnal (Lukáš Stach), 08:52 Matěj Pecha (Adam Hurdálek), 12:48 Filip Chyba, 12:58 Patrik Lošťák, 16:03 Matěj Pecha (Adam Anděl), 17:16 Filip Chyba (Jáchym Tuček), 23:53 Matěj Burian (Adam Anděl), 26:04 Filip Chyba (Jáchym Tuček), 31:24 Vojtěch Länger (vlastní branka), 34:06 Adam Anděl (Adam Hurdálek), 34:55 Jáchym Tuček (Marek Pařenica)

FBC Lipník - SK K2 Prostějov 5:12
3. Nicolas Tamborský, 17. Václav Kuchař, 27. Václav Kuchař, 32. Filip Osmančík, 33. Ondřej Pěcha - 1. Filip Zips, 5. Tomáš Dohnal, 9. Matěj Pecha, 13. Filip Chyba, 13. Patrik Lošťák, 17. Matěj Pecha, 18. Filip Chyba, 24. Matěj Burian, 27. Filip Chyba, 32. Vojtěch Länger, 35. Adam Anděl, 35. Jáchym Tuček; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Nykl ? - Pavel Plíšek ?; po třetinách: 1:3, 1:5, 3:4;
36:00
34:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jáchym Tuček, asistoval Marek Pařenica (5:12).
34:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Anděl, asistoval Adam Hurdálek (5:11).
32:48
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Ondřej Pěcha, asistoval Jakub Skopal (5:10).
31:24
Vlastní branku družstva FBC Lipník vstřelil Vojtěch Länger (4:10).
31:02
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Filip Osmančík, asistoval Václav Kuchař (4:9).
26:26
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Václav Kuchař, asistoval Lukáš Oblouk (3:9).
26:04
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Chyba, asistoval Jáchym Tuček (2:9).
24:00
24:00
23:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Burian, asistoval Adam Anděl (2:8).
19:32
Vyloučen hráč Martin Procházka družstva FBC Lipník na 2 minuty za sekání.
17:16
17:13
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil Filip Zips.
16:13
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Václav Kuchař bez asistence (2:6).
16:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Pecha, asistoval Adam Anděl (1:6).
15:03
Vyloučen hráč Vojtěch Länger družstva FBC Lipník na 2 minuty za špatné střídání.
12:58
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Patrik Lošťák bez asistence (1:5).
12:48
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Chyba bez asistence (1:4).
12:00
12:00
08:52
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Pecha, asistoval Adam Hurdálek (1:3).
06:22
Vyloučen hráč Patrik Lošťák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Lukáš Stach (1:2).
02:10
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Nicolas Tamborský, asistoval Václav Kuchař (1:1).
00:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Zips, asistoval Adam Anděl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vojtěch Coufal; hráči v poli: Adam Hurdálek, Adam Anděl, Marek Pařenica, Filip Zips, Matěj Burian