2:1
1:0
- : -

Florbal Chomutov B - SK BIVOJ LITVÍNOV 4:2
4. František Palma, 21. Martin Jeníček, 23. Daniel Kellermann, 34. Daniel Kellermann - 4. Martin Dvořák, 15. Lukáš Kaprhál; rozhodčí: Jan Vacín - Lukáš Čech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Kala 15 - Petr Kyselka 10; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:0;
36:00
35:59
Střely ve 3. třetině: CHO 4 - LIT 7
34:13
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
33:40
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Ondřej Holubář (4:2).
24:00
24:00
23:59
Střely ve druhé třetině: CHO 6 - LIT 5
22:09
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Kellermann bez asistence (3:2).
20:09
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Martin Jeníček, asistoval Daniel Kellermann (2:2).
14:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Jan Vokač (1:2).
12:00
12:00
11:59
Střely na branku v první třetině: CHO 4 - LIT 5
05:55
Vyloučen hráč Jan Paldus družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
03:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Vokač (1:1).
03:17
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil František Palma bez asistence (1:0).
01:49
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Petr Kyselka; hráči v poli: Petr Vovesný, Rostislav Pleticha, Jan Langhammer, Michal Libecait, Jakub Raiminius