0:2
2:2
- : -

Florbal Chomutov B - FBC Vipers Most 2:5
33. Adam Gondek, 35. Jan Dyršmíd - 12. Radek Babák, 20. Jan Bertlík, 20. Marek Pelcman, 34. Václav Ibl, 36. Radek Babák; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Čech; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Kala ? - Matěj Chabr ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:2;
35:07
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Václav Koubek (2:5).
34:07
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jan Dyršmíd, asistoval Daniel Horáček (2:4).
34:03
Timeout FBC Vipers Most
33:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Ibl, asistoval Miroslav Nodl (1:4).
32:01
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Adam Gondek, asistoval Martin Jeníček (1:3).
30:13
Vyloučen hráč Rostislav Pitek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za špatné střídání.
27:24
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:44
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman, asistoval Radek Babák (0:3).
19:01
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jan Bertlík, asistoval Matyáš Gary Novák (0:2).
18:00
Vyloučen hráč Adam Gondek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:49
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Marek Pelcman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Václav Ibl, Rostislav Pitek, Radek Babák, Vojtěch Jandečka, Marek Pelcman