2:3
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 04:19 Andrej Bílek (Martin Varta), 10:42 Martin Varta (Richard Kraus), 18:10 Andrej Bílek (Martin Varta), 22:59 Dominik Folwarczný (Pavel Kožušník), 32:21 Pavel Kožušník
branky (asistence): 04:27 Marek Cihelka, 04:47 Martin Schulhauser (Roman Ochodek), 12:42 Marek Cihelka (Martin Schulhauser), 13:57 Martin Schulhauser (Roman Ochodek), 17:00 Martin Schulhauser (Marek Cihelka), 34:32 Marek Cihelka (Jiří Mareš)

Florbal Exelsior Havířov B - Z.F.K. Petrovice B 5:6
5. Andrej Bílek, 11. Martin Varta, 19. Andrej Bílek, 23. Dominik Folwarczný, 33. Pavel Kožušník - 5. Marek Cihelka, 5. Martin Schulhauser, 13. Marek Cihelka, 14. Martin Schulhauser, 18. Martin Schulhauser, 35. Marek Cihelka; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Lipowski ? - Petr Michalík ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:1;
39:00
37:55
Timeout Florbal Exelsior Havířov B
34:32
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Jiří Mareš (5:6).
34:19
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kožušník bez asistence (5:5).
26:00
26:00
22:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Dominik Folwarczný, asistoval Pavel Kožušník (4:5).
20:05
Vyloučen hráč Andrej Bílek družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za hra rukou.
18:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Andrej Bílek, asistoval Martin Varta (3:5).
17:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (2:5).
13:57
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (2:4).
13:00
13:00
12:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (2:3).
10:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Martin Varta, asistoval Richard Kraus (2:2).
04:47
04:27
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka bez asistence (1:1).
04:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice B:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov B: brankář: David Lipowski; hráči v poli: Dominik Folwarczný, Jan Duda, Martin Varta, Pavel Kožušník, Richard Kraus