0
8:0
6:0
- : -
branky (asistence): 00:21 Filip Jeřábek, 02:05 Jakub Stehno (Jakub Šimák), 02:57 Ondřej Machatý (Jakub Šimák), 03:47 Lukáš Jeřábek (Ondřej Machatý), 05:04 Ondřej Machatý (Matěj Tlučhor), 07:37 Lukáš Jeřábek (Ondřej Machatý), 09:22 Ondřej Machatý (Matěj Tlučhor), 10:44 Lukáš Jeřábek (Ondřej Machatý), 14:38 Ondřej Machatý (Filip Záhrobský), 15:16 Radek Nešetřil (Ondřej Machatý), 17:32 Filip Záhrobský, 20:02 Jakub Stehno, 20:09 Filip Jeřábek, 23:42 Ondřej Machatý

DDM Holice A - Sokol Pardubice C - MŽ 14:0
1. Filip Jeřábek, 3. Jakub Stehno, 3. Ondřej Machatý, 4. Lukáš Jeřábek, 6. Ondřej Machatý, 8. Lukáš Jeřábek, 10. Ondřej Machatý, 11. Lukáš Jeřábek, 15. Ondřej Machatý, 16. Radek Nešetřil, 18. Filip Záhrobský, 21. Jakub Stehno, 21. Filip Jeřábek, 24. Ondřej Machatý; rozhodčí: Martin Preclík - Michal Pácalt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Jeník ? - Vít Pomajzl ?; po třetinách: 8:0, 6:0;
24:00
23:42
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Ondřej Machatý bez asistence (14:0).
22:18
Vyloučen hráč Matěj Tlučhor družstva DDM Holice A na 2 minuty za bránění ve hře.
20:09
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Filip Jeřábek bez asistence (13:0).
20:02
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Jakub Stehno bez asistence (12:0).
17:32
Timeout DDM Holice A
17:32
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Filip Záhrobský bez asistence (11:0).
15:16
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Radek Nešetřil, asistoval Ondřej Machatý (10:0).
14:38
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Filip Záhrobský (9:0).
12:00
12:00
10:44
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Lukáš Jeřábek, asistoval Ondřej Machatý (8:0).
09:22
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Matěj Tlučhor (7:0).
07:37
05:04
03:47
02:57
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Jakub Šimák (3:0).
02:05
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Jakub Stehno, asistoval Jakub Šimák (2:0).
00:21
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Filip Jeřábek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Michal Pácalt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice C - MŽ:
00:00
Line-up domácích DDM Holice A: brankář: Daniel Jeník; hráči v poli: Matěj Tlučhor, Marek Šimák, Radek Nešetřil, Filip Jeřábek, Lukáš Jeřábek