3:1
2:4
1:4
- : -
branky (asistence): 04:41 Lukáš Kaďorek (Ondřej Jüngling), 05:02 Adam Budnik (Martin Kubalík), 14:33 Lukáš Kaďorek (Ondřej Kowalik), 23:34 Lukáš Kaďorek (Tomáš Hořecký), 33:44 Jakub Hnila (Adam Budnik), 45:50 Daniel Grener (Ondřej Kowalik)
branky (asistence): 00:45 Karel Mikulka (Michal Trnečka), 29:56 Michal Trnečka (Pavel Bezouška), 33:09 Zdeněk Fojt (Karel Mikulka), 33:36 Karel Hloch (Marek Maťcha), 37:26 Jan Hél, 43:00 Jan Hél (Robert Machač), 46:10 Jan Hél (Pavel Bezouška), 48:38 Jan Hél, 59:26 Jan Hél

FBC MSEM Přerov - SK K2 Prostějov 6:9
5. Lukáš Kaďorek, 6. Adam Budnik, 15. Lukáš Kaďorek, 24. Lukáš Kaďorek, 34. Jakub Hnila, 46. Daniel Grener - 1. Karel Mikulka, 30. Michal Trnečka, 34. Zdeněk Fojt, 34. Karel Hloch, 38. Jan Hél, 44. Jan Hél, 47. Jan Hél, 49. Jan Hél, 60. Jan Hél; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 6 + Jakub Vlček OS:3 + Marek Maťcha 5; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 41 - Jan Weidinger 21; po třetinách: 3:1, 2:4, 1:4;
60:00
59:59
Střely po třech třetinách 27:49.
59:59
Komentář trenéra hostů:"První třetina se nám vůbec nepovedla, jsem rád, že se celý tým zvedl a otočili vývoj utkání na svou stranu. Děkuji soupeři za utkání."
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání jsme bohužel neměli pod svou kontrolou. Zasáhla vyšší moc. Je smutné, ze se něco takového v zápase vůbec muže stát. Nicméně soupeř vyhrál zaslouženě - využil více šanci než my. Už teď se těšíme na odvetu, kterou vyhrajeme.Olomoucký kraj vždy patřil v mužích Přerovu a tak to musí zůstat. Je třeba nastolit zpět rovnováhu.
59:39
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.