0:2
1:6
- : -
branky (asistence): 06:35 Josef Černý (vlastní branka), 33:49 Michal Bártek
branky (asistence): 00:59 Matěj Župka (Jakub Vašíř), 02:32 Dominik Oltyán (Jakub Vašíř), 09:45 Matouš Slavík (Dominik Oltyán), 14:48 Matěj Župka (Dominik Oltyán), 17:51 Matouš Slavík (Dominik Oltyán), 24:53 Roman Skalický (Dominik Oltyán), 27:05 Matěj Župka (Matěj Žatka), 31:45 Matouš Slavík, 34:13 Roman Skalický (Matěj Župka), 34:35 Matěj Žatka (Matěj Župka), 35:42 Matěj Župka

FbC Coyotes Jablunkov - TJ Olympia Bruntál 2:11
7. Josef Černý, 34. Michal Bártek - 1. Matěj Župka, 3. Dominik Oltyán, 10. Matouš Slavík, 15. Matěj Župka, 18. Matouš Slavík, 25. Roman Skalický, 28. Matěj Župka, 32. Matouš Slavík, 35. Roman Skalický, 35. Matěj Žatka, 36. Matěj Župka; rozhodčí: Milan Ganišin - Jakub Hlinský; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Sikora ? - Tomáš Sýkora ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 1:6;
36:00
35:42
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka bez asistence (2:11).
35:39
Vyloučen hráč Matěj Žatka družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za blokování hokejky.
34:35
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Žatka, asistoval Matěj Župka (2:10).
34:22
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost.
34:13
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Roman Skalický, asistoval Matěj Župka (2:9).
33:49
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek bez asistence (2:8).
31:45
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matouš Slavík bez asistence (1:8).
27:05
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka, asistoval Matěj Žatka (1:7).
24:53
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Roman Skalický, asistoval Dominik Oltyán (1:6).
24:00
24:00
17:51
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matouš Slavík, asistoval Dominik Oltyán (1:5).
17:11
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za hrubost.
14:48
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka, asistoval Dominik Oltyán (1:4).
12:00
12:00
09:45
06:35
Vlastní branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Josef Černý (1:2).
02:32
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Jakub Vašíř (0:2).
00:59
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka, asistoval Jakub Vašíř (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Ganišin a Jakub Hlinský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Tomáš Sýkora; hráči v poli: Matouš Slavík, Matěj Žatka, Roman Skalický, Matěj Župka
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Jakub Sikora; hráči v poli: Jakub Gorgosz, Michal Bártek, Vojtěch Turoň, Ondřej Cmiel, Alexandr Doleček