0:2
1:1
- : -

Z.F.K. Petrovice B - TJ Stará Ves n/O Vosy 2:3
12. Daniel Olšák, 35. Jiří Mareš - 19. Petr Rogowski, 25. Jiří Ševčík, 34. Radim Slíva; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Tomáš David ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:1;
39:00
34:45
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Vítězslav Růžička (2:3).
33:24
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Radim Slíva, asistoval Filip Dadok (1:3).
31:10
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:35
Vyloučen hráč Martin Prokeš družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
24:01
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Filip Dadok (1:2).
18:14
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Petr Rogowski, asistoval Martin Kašovský (1:1).
13:00
13:00
11:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Daniel Olšák, asistoval Roman Ochodek (1:0).
09:44
Vyloučen hráč Tomáš Kratochvíl družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání.