0:3
8:1
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:5
2. Dominik Jansa, 5. Radek Krajcigr, 17. Radek Krajcigr, 41. Radek Krajcigr, 43. Marek Dzierža, 48. Dominik Jansa, 55. Radek Krajcigr, 57. Daniel Kněžour, 59. Kamil Břiška, 59. Radek Krajcigr, 60. Dominik Jansa - 10. Petr Hartman, 22. Ondřej Stuchlík, 30. Martin Skřivánek, 31. Martin Rossi, 43. Martin Skřivánek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:3 + Zbyněk Stuchlík (SKV) OS; využití: 1:0; diváků: 265; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 8 - Petr Weissgärber 16; po třetinách: 3:1, 0:3, 8:1;
60:00
Střely po třetí třetině: 13 - 4.
60:00
Vyjádření vedoucí domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní utkání se nám vydařilo, i přes nepovedenou druhou třetinu, která nám nevyšla. Dominovali jsme hlavně ve třetí třetině, kdy jsme dali několik gólů do prázdné branky, kterými jsme upevnili naše vítězství. Díky hráčům a soupeři za zápas.“
60:00
Vyjádření vedoucího hostů pana Michala Pazdery: „Spokojení můžeme být maximálně s druhou třetinou. To ostatní není na komentář, ale musíme to řešit s týmem. Děkujeme rozhodčím a divákům. Bylo fajn zahrát si v místní bouřlivé atmosféře. Soupeři děkujeme za lekci.“
60:00
59:02
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Radek Krajcigr (11:5).
59:02
Radek Krajcigr však stále nemá dost! Další střela z jeho hole končí v bráně po asistenci Jansy.
58:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr z trestného střílení (10:5).
58:53
V přesilovce vštřelili domácí gól, ta se však přesto nezruší! Trestné střílení za postavení v brankovišti proměnil Radek Krajcigr.
58:29
Vyloučen hráč Jan Hanák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
58:12
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Radek Krajcigr (9:5).
57:00
Poslední tři minuty základní hrací doby právě začaly.
56:51
SKV opět bez gólmana.
56:22
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Petr Novotný (8:5).
56:22
Přes celé hřiště prohodil Kněžour padáček s úspěšným cílem.
55:50
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:50
SKV rozehrává power-play.
54:16
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Ivan Ponomarev (7:5).
54:16
Dlouhý výhoz Ponomareva tentokráte ke Krajcigrovi opravdu doletěl a přesně zapadl.
51:42
Odražený balon z vlastní poloviny rozehraje Česká Lípa.
48:58
Osobní trest Zbyňka Stuchlíka je minulostí, hráč je zpět ve hře.
47:55
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Marek Dzierža (6:5).
47:55
Dzieržova střela skončila těsně mimo, od Vnuka se však odrazila k Jansovi, ten dorazil přesně a vedení opět na straně domácích.
45:17
Ne úplně dovoleně zastavil Tichý začínající útok Vinohrad, volný úder z poloviny.
42:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Jan Svoboda (5:5).
42:48
Ne ale nadlouho, Skřivánek srovnává po přihrávce Svobody.
42:02
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Kamil Břiška (5:4).
42:02
Česká Lípa jde do vedení! Prohoz Bříšky od mantinelu skončil na holi Dzierži, který byl přesný!
40:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Lukáš Mlejnek (4:4).
40:51
Radek Krajcigr kompletuje hattrick! Přihrávku Mlejnka dokázal zužitkovat bez chyby.
40:30
Novotný předložil přihrávku Kněžourovi, ten bohužel trefil mimo.
39:45
Druhou třetinu zakončil svým pokusem Spilka, netrefil přesně.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
38:58
Tým hostí hraje v plném počtu.
37:17
Lípa má další šanci v přesilovce! Trest za nesportovní chování si vykoledoval Zbyněk Stuchlík.
36:59
Dvouminutový trest odslouží hráč č. 33 Dominik Záň.
36:58
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
36:58
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
33:03
To je lásky! Tichý se po odehrání zastavil o dlouholetého kamaráda a bývalého spoluhráče Vnuka a pozdravili se přátelským objetím.
30:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Rossi, asistoval Jakub Záň (3:4).
30:55
Ani ne po minutě Vinohrady přidávají další gól a obrací skóre na svou stranu.
29:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek bez asistence (3:3).
29:30
SKV drží balonek na své polovině.
26:59
Ponomarevův zákrok podržel domácí.
25:32
Mlejnek nepropálil z poloviny zeď hráčů Vinohrad.
23:37
Ani Novotný nemířil přesně.
22:59
Vlček nenašel dobře Bříšku, odskok na dva góly se tak prozatím nekoná.
22:20
Po faulu na Dzieržu rozehrává Česká Lípa ze slibné pozice.
21:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jan Linhart (3:2).
21:02
Krátce po začátku třetiny inkasovala Lípa druhý gól, tentokrát z hole Stuchlíka.
20:01
Úvodní buly prostřední části vyhrávají hosté z Prahy.
18:20
Vyloučen hráč Martin Rossi družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
18:20
Krátce po prvním vyloučení přichází i druhé, uvidíme hru 4 na 4.
17:42
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
16:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (3:1).
16:08
Svým typickým způsobem se ukázal Radek Krajcigr, osamocen před bránou se nemýlil.
13:03
Rozehru z rohu získává Lípa.
11:20
Před bránou sám Skřivánek, Ponomarev ale dokázal zabránit gólu.
10:04
Vysoko mířená střela Drahoslava Pastora neskončila v síti.
09:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jan Svoboda (2:1).
09:24
A hned si může připsat plusový bod, Vinohrady střílí první branku. Přihrávku Svobody skončila u Hartmana, který zakončil dobře.
09:15
Na hřišti také Radovan Vnuk, který nastoupil proti svému bývalému klubu.
08:00
Mlejnkovo prohození trefilo Bříšku nešikovně do boty, odražený balon českolipský útočník nedokázal zadržet.
07:12
Hosté se projevují na balonu, do útoku se hnal Gregor. Neúspěšně.
06:10
Novotnému utekl balonek z čepele a dobrá palebná pozice tak nebyla využita.
05:32
Kamil Bříška šikovně zkusil od poloviny, Weissgärber ale helmou vyráží.
04:10
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jakub Karel (2:0).
04:10
Další gól domácích! Prosadil se Radek Krajcigr po přihrávce Jakuba Karla.
02:43
Jirsa odstavil útočníka Sokolu od balonu.
01:34
01:34
Góóól! Skóre dnešního utkání otevírá dorážkou Dzieržovy střely Dominik Jansa!
00:41
Volný úder na útočné polovině Lípy nekončí úspěchem.
00:10
V první obranné řadě se dnes po doléčeném zranění kolene představil i Milan Tichý.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál tým ze severu Čech.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Hanák, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík, Lukáš Gregor
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Milan Tichý, Daniel Kněžour, Radek Krajcigr, Petr Novotný
00:00
Pěkný večer všem sledujícím, vítejte u online přenosu z utkání 10 kola Tipsport Superligy. V českolipské sportovní hale se schyluje k souboji 12. s 13. týmem tabulky. Česká Lípa je od Vinohrad jen o bod napřed, což se po dnešním utkání může změnit.
00:00
Oba týmy také dnes dozajista využijí své nejlepší hráče, tím českolipským je Radek Krajcigr, který se v tabulce střelců Tipsport Superligy nachází na 7. místě. Nejúspěšnějšího hráče pražského soupeře bychom našli v tabulce níže, na 40. místě je jím Martin Skřivánek.
00:00
Na hrací ploše je již vše připraveno k začátku utkání, přeji příjemnou florbalovou zábavu.