0:3
3:0
0:1
Orka
branky (asistence): 11:57 Vojtěch Strnad (Jakub Čáp), 40:46 Michal Němeček (Petr Němeček), 47:31 Jakub Čáp (Vojtěch Strnad), 53:42 Vojtěch Strnad (Jakub Čáp)
branky (asistence): 19:31 Martin Rožnovják (Matěj Kostka), 23:27 Martin Szweda (Lukáš Kvapil), 24:35 Lukáš Volek (Marek Zapletal), 33:23 Lukáš Kvapil (Lukáš Volek), 63:39 Marek Zapletal (Lukáš Volek)

Orka - PANTHERS OTROKOVICE 4:5p
12. Vojtěch Strnad, 41. Michal Němeček, 48. Jakub Čáp, 54. Vojtěch Strnad - 20. Martin Rožnovják, 24. Martin Szweda, 25. Lukáš Volek, 34. Lukáš Kvapil, 64. Marek Zapletal; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 13 - Jaromír Malina 16; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:0, 0:1;
63:39
66:39
Komentář trenéra hostí pana Michala Kvapila: Dnes jsme utrpěli povinné vítězství, které jsme si sami způsobili individuálními chybami a skvěle domácí hrající trpělivou obranou nás dotlačili až k prodloužení. Prodloužení rozhodla přesilová hra a my postupujeme dále. Děkuji domácím za hezkou hru a děkuji za zápas
66:39
Komentář trenéra domácích pana Michala Schwana: Chtěl bych pochválit svěřence za bojovný a taktický výkon, pro diváka koukatelný zápas, gratuluji soupeři a s napětím vyhlížíme další utkání. V neposlední řadě děkuji skvělým fanouškům a v poslední řadě děkuji pořadatelům. Soupeři přeji šťastnou cestu domů
63:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Volek (4:5).
63:03
Otrokovice mají velkou šanci ukončit tento zápas
63:02
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva Orka na 2 minuty za bránění ve hře.
63:02
Sám na branku uháněl Strnad, jeho šance byla přerušena, což vyvolalo vlnu nevole v hledišti. Do souboje naběhl Doutnáč a potká se svou starou známou trestnou lavicí
62:13
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva Orka na 2 minuty za hra rukou.
59:59
Orka nyní reklamuje sekání na Kramela, avšak sudí zůstal neoblomný a čeká nás prodloužení
55:05
Vedle tohoto střeleckého pokusy hostí vypadalo i moderování Jaromíra Soukupa kvalitně
53:42
Branku družstva Orka vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (4:4).
48:10
S bolestí v srdci oznamuje, že od začátku třetiny nám svou pověstnou střelu neukáže Kryštof Minařík, který momentálně rybaří
47:31
Branku družstva Orka vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (3:4).
47:31
Zadák skvěle vyvezl míček, po skrumáži před brankou zlomil své prokletí Čáp a posílá Orku zpátky do hry
47:15
Čápova další střela nemířící na branku, což nám ukazuje, že příslovím bychom neměli moc věřit
46:29
Čáp se snaží, ovšem jeho střely nelítají na branku, ale jak se říká, do třetice všeho dobrého to vyjde
44:20
Obránce Otrokovic nyní nahrál spoluhráči jako psovi.
43:30
Čáp snažící se zadovkou najít Doutnáče, našel však hokejku bránící hráče. Konec chvilky špatné poezie
42:40
Sám do tří se pustil Jakub Čáp, ovšem proti takové převaze neměl absolutně žádnou šanci
42:15
Orka do toho vlítla jako hurikán a zasypala branku kvalitními pokusy
41:30
Míček se nyní toulal sám před Nockinem, čímž mi připoměl životní útrapy některých spoluobčanů
40:46
Branku družstva Orka vstřelil Michal Němeček, asistoval Petr Němeček (2:4).
40:46
Něměček luxusně zavěsil pod břevno. Nechtěl by mi jít pomoct se záclonami?
40:01
FUN FACT: Zeptali jsme se prezidenta domácího oddílu, zda-li půjde do šatny povzbudit svůj tým, načež nám bylo odpovězeno, že vše podstatné jíž řekl. Byly vyhráli hosté
38:53
Špalek se snažil procpat míček mezi nohy bránícího hráče, ale je z toho protiútok, který chytá famoznim zákrokem Nockin
38:20
Domácí lodivod Schwan stáhl hru na dvě formace
37:39
Čápova střela připomínala lidi, které potkáte na zastávce noční tramvaje. Byla mimo
33:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Lukáš Volek (1:4).
33:23
Nockin po tomto góle vztekle hodil helmou o zem. Doufáme, že je helma v pořádku
32:55
Na hřišti je Michal Šeda, uvidíme kdo ze spoluhráčů odnesl tento tah trenéra
31:49
Diváci nyní hlasitou komunikací podporují domácí tým. Komunikace je to, co nás rozlišuje od zvířat
31:31
Střela Čápa způsobila velký rozruch v brankovišti hostí.
24:35
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Volek, asistoval Marek Zapletal (1:3).
24:35
Volek dostal trestuhodné množství času a posílá míček do branky
23:58
U svůj vtip se s námi a celou halou podělil fanoušek Dušan, mezitím se hosté připravují k rozehrávce po faulu Čápa
23:27
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Kvapil (1:2).
23:27
Ajajaj, chybné střídání Orky využil Szweda a dává branku
22:01
Po zpracování Špalka na prsa se dostal ke střele Michal Němeček, jeho střela jen o kousíček minula vzdálenější tyčku
19:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Matěj Kostka (1:1).
17:37
Skvělá střela Jareše- takhle pálí guma!!!
17:05
Na branku pelášil Strnad, avšak jeho sehrávce chyběla patřičná přesnost
16:50
Rozehrávka pro hosty
16:12
Orka v další šanci. Hosté mi nyní trochu připomínají mou osobu, když jsem se ráno polil čajem
11:57
Branku družstva Orka vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (1:0).
11:57
Cross od Čápa se dostal na hůl Strnada, který se ocitl v situaci jako Stařec a moře času a krásnou střelou posílá Orku do vedení
11:38
Doutnáč dostal nabídku ke střele, na středu hřiště však zaspal a šance končí neproměněna
10:50
Kozdera dostal naloženo v rohu jak řidič kamionu při nakládce
09:55
Novotný ladně vložil svou hůl do cesty míčku, čímž způsobil změnu směru a brankář musel použít všechen svůj um k zastavení této teče
09:04
Docela chaotickou situaci musel řešit Nockin. Byl by dobrým krizovým manažerem
08:40
Hra připomíná Sametovou revoluci, také se nestřílí
07:48
Orka zatím vyčkává v obraném postavení. José Mourinho by tuto taktiku určitě ocenil
06:19
Minařík cupitá na půlce a čeká, jak se vyvrbí kombinace soupeře. Ve Stardance by se jistě neztratil