2:0
5:1
1:1
- : -
branky (asistence): 04:04 Eva Stará, 19:53 Pavlína Bačová (Petra Hložanková), 20:28 Aneta Koláčková (Veronika Pohlodková), 22:08 Nikola Domonkosová (Gabriela Komínková), 28:36 Nikola Domonkosová (Gabriela Komínková), 29:35 Linda Detková (Romana Bačová), 34:43 Petra Hložanková (Pavlína Bačová), 56:26 Petra Drápalová (vlastní branka)
branky (asistence): 28:14 Petra Ondráčková (Veronika Martincová), 54:41 Tereza Baranová (Veronika Martincová)

Bulldogs Brno - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  8:2
5. Eva Stará, 20. Pavlína Bačová, 21. Aneta Koláčková, 23. Nikola Domonkosová, 29. Nikola Domonkosová, 30. Linda Detková, 35. Petra Hložanková, 57. Petra Drápalová - 29. Petra Ondráčková, 55. Tereza Baranová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 23 - Tereza Harčárová 30; po třetinách: 2:0, 5:1, 1:1;
60:00
Střely ve 3.třetině: BB: 7, ALI: 9.
60:00
Střely celkem: BB: 38, ALI: 25.
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Do zápasu jsme dobře vstoupili a rozhodli druhou třetinou. Třetí třetina už byla z naší strany méně povedená, ale na výsledek to nemělo vliv. Děkuji holkám, že můj poslední zápas je vítězný a fanouškům, kteří jako vždy připravili výbornou atmosféru. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Komentář trenéra hostů Jaroslava Hály: Soupeř dnes lepší ve většine herních aspektu, dle toho vypadal i výsledek, naše holky musím pochválit za bojovnost a super třetí třetinu, diky všem zůčastněným
60:00
59:38
Buldočky kontrolují míček.
59:10
Pavlíně Bačové utekl míček při nahrávce.
58:45
Utkání se dohrává za bouřlivého skandování domácích fans.
56:27
Knotková kulišácky poslala odražený míček od zadního mantinelu před branku, kde si jedna z hráček Aligators srazila do vlastní sítě.
56:26
Vlastní branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová (8:2).
56:01
Koláčková úspěšně bojuje o míček u mantinelu.
55:29
Domácí trenéři se snaží rozbít tlak Aligátorek rychlým střídáním svých formací.
55:16
Drápalová nahodila na Martincovou, ale míček skončil až na zadním mantinelu.
54:57
Střela Jahodové nad.
54:42
Baranová střelou z otočky koriguje vývoj utkání.
54:41
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Veronika Martincová (7:2).
52:44
Dvořáčková vyráží pohotovou střelu Drápalové.
51:46
Bachratá střílí z půlky, nikdo netečuje.
50:52
Pavlína Bačová šla sama na bránu, jenže přestřelila zařízení.
50:29
Baranová zakončila do připravené Dvořáčkové.
49:04
Nyní v dobrém bloku Bachratá, Aligátorky se stále více tlačí do zakončení.
47:22
Komínková blokuje střelu, která určitě šla do domácí brány.
47:04
Šípková poslal Ondráčkovou za mantinel, ale omlouvá se .
46:21
Bačová mezi mantinely.
46:07
Harčárová si dovolila fotbalovou vsuvku.
45:53
Némethová teď dobře napadá a Ondráčková raději zalehla míček.
45:04
Aligátorky kombinují na půlce hřiště.
44:44
Baranová střílí vedle.
44:21
Bačová byla ve chvíli rozehrání v nedovolené vzdálenosti a odsedí si technický prohřešek.
44:20
Vyloučen hráč Pavlína Bačová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:58
Výborný výhoz Dvořáčkové a Buldočky mohou útočit.
42:16
Domonkosová z otočky vedle.
41:42
Aligátorky se snaží ještě něco udělat s vývojem utkání a na začátku třetiny poslaly na Dvořáčkovou několik nebezpečných střel.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: BB: 17, ALI: 11.
40:00
39:14
Individuální akce Pavlíny Bačové a střela do golmanky.
38:20
Pohlodková si pohybem poradila s osobkou a rozehrává na spoluhráčky.
37:07
Faul Hložánková zastavil brejk Aligátorek.
34:44
Hezká branka domácích, po ose Knotková-Zamazalová-Pavlína Bačová, se míček dostal ke Hložánkové, která poslala míček do prázdné klece.
34:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petra Hložanková, asistoval Pavlína Bačová (7:1).
32:47
Dvě hráčky Aligátorek se teď srazily před Dvořáčkovou, ale nic se nestalo. Na druhé straně v obrovské šanci Zamazalová, kličku však nedotáhla do konce.
31:19
V akci opět Detková, poslala pas před bránu, nikdo netečoval.
29:36
Detková si doběhla dlouhou nahrávky od Romči Bačové a pak si pohrála s obranou Aligátorek.
29:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Romana Bačová (6:1).
29:02
Aligátorky po vstřelené brance trochu ožily a jsou o něco urputnějsí ve své osobce, až to bude i bez faulů tak mohou Buldočkám zatopit.
28:37
Domonkosová opět vrací domácím čtyřbrankové vedení.
28:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Gabriela Komínková (5:1).
28:15
Teď se lajna mladých Buldoček provařila v obraně a Ondráčková zakončovala nikým nebráněná, Dvořáčková to už měla velice těžké.
28:14
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Veronika Martincová (4:1).
27:40
Hanusová také střílí zpoza obránce, ale i Dvořáčková je pozorná a vyráží.
27:04
Stará šikovně skryla svoji střelu za Ondráčkovou a tak Harčárová jen vyráží.
25:45
Halou se line hudba popových devadesátek a je zde poklidná atmosféra.
24:31
Teď jsme viděli při práci i Dvořáčkovou po střele Baranové, situaci klidní Koláčková s míčkem za svojí brankou.
23:19
I přes osobku Aligátorek hrají Buldočky s míčkem naprosto v pohodě a dostávají se do dalších šancí, stačí jen proměnit.
22:09
Domonkosová svojí typickou střelou ukončuje tlak domácích hráček.
22:08
21:59
Podobně jako Koláčková před chvílí si nyní počínala Komínková, ale bez gólového efektu.
20:29
Koláčková se od mantinelu protlačila na střelu z osy a zvýšila skóre.
20:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková, asistoval Veronika Pohlodková (3:0).
19:54
Bačová dává klasického šatnáře střelou do levého víka.
19:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Petra Hložanková (2:0).
18:05
Garguláková, novicka v barvách Buldoček, napadá rozehrávku hostí.
16:55
Domonkosová se poctivě vrátila do obranného pásma a získala míček, který směřoval do druhé vlny Aligátorek.
15:55
Bachratá se Starou 2 na 1, druhá jmenovaná nechala vyniknout Harčárovou.
15:26
Baranová střílí nad.
15:02
Hezká kombinace Aligátorek, ale Mayerová nedosáhla na finální nahrávku.
14:19
Dvořáčková dlouhým výhozem poslal do úniku Detkovou, tu ubránila Muselíková.
12:18
Buldočky nyní kombinují kolem obranného valu Aligátorek, ale do šance se nedostávají.
10:36
Monika Jahodová se natahovala po přihrávce od mantinelu, ale byla krátká.
09:50
Pavlína Bačová běžela z křídla na Harčárovou, ale než se rozhodla co s míčkem udělá byla již mimo střelecký úhel.
09:02
Koláčková se prokličkovala ke střele.
08:01
Velká šance Aligátorek, Klára Jahodová našla před bránou volnou sestru Moniku, Dvořáčková se stihla přesunout.