0:1
1:2
3:0
- : -
branky (asistence): 36:08 Milan Meliš (Filip Langer), 56:35 Filip Ullmann (Adam Tlapák), 56:57 Ronald Gašparík (Filip Langer), 59:31 Ondřej Vítovec (Milan Meliš)
branky (asistence): 13:43 Jan Natov (Jiří Curney), 32:35 Jiří Curney (Jan Natov), 37:23 Jiří Curney (Petr Krzyžanek)

Tatran Teka Střešovice - Technology Florbal MB 4:3
37. Milan Meliš, 57. Filip Ullmann, 57. Ronald Gašparík, 60. Ondřej Vítovec - 14. Jan Natov, 33. Jiří Curney, 38. Jiří Curney; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Michal Rebro 23 - Lukáš Bauer 27; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Celý zápas se nehrál moc pohledný florbal, utkání rozhodovaly osobní souboje, vybojované odražené balonky. My jsme šli do zaslouženého vedení, do první poloviny třetí třetiny jsme mohli zápas ukončit, ale nezvládli jsme dobře vyřešit brejky. Díky tomu Tatran slepenými góly zápas otočil.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Dnes náročné utkání s kvalitním soupeřem. V druhé třetině jsme vypadli z role, naštěstí třetí třetina se nám podařila a v závěru jsme měli i štěstí. Děkujeme neúnavným divákům a soupeři.
60:00
Za mě už je to vše, loučím se s vámi a někdy příště zase napočtenou.
60:00
Střely v poslední třetině: Tatran 14 - Boleslav 10
60:00
Střely celkem: Tatran 31 - Boleslav 26
60:00
59:59
Rebro zachraňuje zápas! Několik střel dokázal vyrazit a skóre se tak již nemění. Tatran strhnul vedení na svoji stranu, téměř za pět minut dvanáct! Získává tak za dnešek důležité tři body do tabulky.
59:32
Hosté hrají v šesti bez brankáře.
59:31
Timeout Technology Florbal MB
59:31
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Milan Meliš (4:3).
59:31
Do absolutní euforie dostává domácí fandy i spoluhráče dvojice Vítovec - Meliš. Nutno podotknout, že Vítovec pálil opět z poloviny.
58:56
Teď se na hřišti odehrávají oboustranné souboje na ostří čepele.
58:31
Přečíslení Boleslavi 3 na 2 hosté nevyužili, domácí se stihli vrátit a zároveň Rebro v brance vyťukává míček botou pryč.
57:50
Hosté nechtějí dát kůži lacino, zahrozili u Rebrovy branky.
56:57
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Filip Langer (3:3).
56:57
No vida, po pár vteřinách je drama dokonáno! Respektive herně srovnáno. 3:3 Kotel domácích šílí.
56:35
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Adam Tlapák (2:3).
56:35
Už k pomalu končícímu utkání přidává na dramatičnosti Ullmann po přihrávce od Tlapáka. Domácí stahují skóre utkání na 2:3.
55:44
Vítovcovu dělovku z místa pro buly vytěsňuje Bauer do rohu hřiště.
55:20
Rebro vyčapal tutovku.
54:50
Váňa po podklouznutí Krzyžanka míří přímo na hruď Bauera.
54:20
Ullmann krosovou střelou minul branku.
53:21
Utkání přihlíží 205 lidí. Děkujeme, že jste si našli cestu do Stodoly i v tento nezvyklý den a čas.
52:23
Hosté nastěhovaní na polovině Tatranu, snaží se přidat ještě nějaký gól na svůj účet.
51:31
Tokoš pádí, seč mu nohy stačí, ale střílet nemohl.
51:00
Váňa střílí mimo branku do rohu.
49:54
Po zblokované Komárkově střele se měl Bauer co ohánět, aby vypinknul případný padající list. Míček však byl už dost mimo branku, takže se jen a pouze protáhnul.
49:30
Komárek prudkou střelou zakončuje do hrudi Bauera.
49:05
Ťukec Beneš-Ullmann-Váňa neskončil gólem, i když k němu Váňa měl docela blízko.
48:26
Kolísko po nahrávce Beneše z první střílel do branky, Bauer na poslední chvíli dokázal zasáhnout a vyrazit míček pryč.
48:06
Natov opět svojí typickou dělovkou, jen do helmy Rebra.
47:05
Domácí přesilovku nezužitkovali, Boleslav se dokázala ubránit.
46:42
Langer přes blok florbalky protihráče pálí do zámezí.
46:16
Hosté po sérii nedovolených zákroků Tatranu ukrajují vteřiny z oslabení.
45:32
Meliš jen těsně nad horní pravý růžek branky.
45:05
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
45:05
Poprvé si přesilovku zahraje Tatran, Tokoš byl až příliš důrazný.
44:04
Novák se pokoušel zvednout míček, ale trefil jenom ležícího Rebra.
43:50
Kotel domácích fanoušků stále neúnavně povzbuzuje svůj tým.
42:20
Sládeček zablokován Krzyžankem, z brejku se nic zásadního neurodilo.
41:53
Hosté nemají kam spěchat, ale i tak jsou poměrně aktivní.
41:07
Komárek z dálky nedokázal ani po teči od spoluhráče vsítit gól.
40:42
Curney tak dlouho připravoval střelu, až byl zablokován Ullmannem.
40:01
Poslední vhazování do úvodu třetiny vyhrála Boleslav.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 9 - Boleslav 12
40:00
39:58
Meliš v posledních vteřinách druhé třetiny střílí do Bauera. Stav stále nepříznivý pro Tatran, 1:3.
39:03
Vítovcova daleká střela z půlky skončila v zámezí.
38:35
Gruber si našel volné místečko k zamíření střely, naštěstí pro domácí míček letěl těsně mimo branku.
37:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (1:3).
37:23
A než jsem to stačila dopsat, už si opět berou dvoubrankové vedení na svoji stranu. Curney přidává svůj dnešní druhý gól.
37:00
Hosté jsou na hřišti po obdržené brance velmi aktivní a rádi by opět pohlídali utkání větším náskokem.
36:08
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Filip Langer (1:2).
36:04
Langer podklouznul, ale rychle se zvednul a ještě stačil v závaru přihrát Melišovi, který rozradostnil většinu Stodoly. První gól domácích! Stav 1:2
35:44
Míček neustál souboj a skončil na placku.
34:40
Ullmann nedokázal propasírovat míček do branky.
33:50
Komárek v úprku hledal Meliše, kterému ale přihrávka úplně nesedla. Míček skončil za Bauerovou brankou, dorážející hráči již ani oběhnutím branky neměli šanci.
32:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (0:2).
32:35
Góloví hráči Mladé Boleslavi si jenom otočili pořadí gól - asistence. Hosté vedou již o dva góly.
32:10
Vítovec ztratil míček, kterého se zmocnil Tadeáš Chroust. Z vyložené šance se mu nepodařilo prostřelit Rebra.
31:40
Melišovi se zamotal míček pod nohy, ale ještě jej stihl poslat zpátky svému spoluhráči.
31:20
Váňa rozdunil helmu Bauera.
30:27
Curneyho zřejmě neplánovaná teč končí v náručí Rebra.
29:40
Gašparíkova střela zblokována davem před Bauerem. Ani dorážky, bekendovky nebo další pokusy hráčů v červených dresech nepřinesly kýžený gól.
28:06
Ullmannova nahrávka na Beneše, který střílel přesně, ale Bauer ještě stihnul vytrčit ruku proti míčku.
27:40
Sádlo z výběhu střílí do hrudi Bauera.
26:40
Podobně i na druhé straně vypíchnul Krzyžanek míček Kreysovi.
26:01
Vítovec vypíchnul míček boleslavským, kteří měli příležitost využít přečíslení 3 na 2.
25:30
Pluhař bekendem před Rebra nenašel spoluhráče, ale jenom Gašparíka.
24:56
Slavík pálil kousek od levé tyčky Bauera, který si pro míček za branku doskočil tygřím skokem.
24:40
Domácí ubránili i své druhé oslabení bez ztráty kytičky.
23:57
Tomašík propálil blok do přichystaného Rebra.
23:18
Domácí ušetřili pár vteřin z oslabení vyvezením míčku na polovinu hostů.
22:57
Rebro ukryl míček v postoji mezi nohama.
22:40
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
22:40
Domácí jdou opět do oslabení po sekání od Slavíka.
21:40
Komárek asi třicet čísel napravo od tyčky.
21:13
Meliš střelu umístil na mantinel za brankou.
20:43
Dělovka Natova skončila na hrudi Rebra.
20:24
Domácí hráči jsou již v pěti.
20:01
Míček po vhazování na začátku druhé třetiny vybojovali hráči hostů.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 8 - Boleslav 4
20:00
19:59
Konec třetiny měli sice hosté míček na čepelích, ale domácí dokázali odbránit oslabení, které bude pokračovat i ve druhé třetině. Určitě také budou chtít srovnat stav, který je pro ně aktuálně nepříznivý 0:1.
19:10
Beneš v šanci, ale sám nedokázal vystřelit.
18:56
I v oslabení se domácí dostávají k míčku.
18:22
Vyloučen hráč Filip Ullmann družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:22
Ullmann zatáhl za záchranou brzdu a je odměněn posazením na trestnou lavici.
17:30
Kreysa z boku vypálil Bauerovi do boty. Míček se odrazil do protějšího rohu do souboje.
16:20
Beneš v úniku nahrál jen Curneymu vracejícímu se před Bauera.
15:35
Hosté domácí nepouští do žádné příležitosti k vyrovnání utkání. Naopak se snaží ještě navýšit náskok.
13:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (0:1).
13:43
Skóre však jako první prolamují Technologové, spolupráce Natov - Curney.
13:25
Marek Beneš v přečíslení 3 na 2 poté, co Bína ztratil florbalku, vypálil jen do Bauera ležícího na boku.
12:51
Sádlo vypíchnul míček Tomáši Chroustovi, ale pouze za cenu autu.
11:40
Sládeček vypálil na Bauera, následně hosté rychlým brejkem zavítali na domácí polovinu.
11:10
Bauer chytá míček v oblasti mezi kotníky.
10:48
Komárek při výhodě odpálil až na Bauera. Míček se tedy vrací zpět na místo přestupku.
10:00
Technologové chvíli točili domácí na jejich polovině, ale skóre se nemění.
09:20
Zakonov nepropálil zeď domácích obránců.
08:57
Vyčkávací hra Boleslavi pokračuje.
07:54
Kreysa jen do připraveného Bauera, který s míčkem neměl jediný problém.
07:17
Souboje se začínají mírně přiostřovat. Góly však zatím stále nejsou žádné.
06:44
Přečíslení 2 na 1 domácí nevyužili. Škoda.
06:00
Curney na Rebra, který vykopává pryč do bezpečí.
05:00
Slavík měl parádní výhled na branku, ale míček poslal do zámezí.
04:30
Tokošova střela na Tomašíka, a také spoustu domácích hráčů před brankou Rebra, zatím stále bez gólu.
03:55
Tečovaný míček od Natova uklízí Rebro do rukou.
03:30
Zblokovaná střela tatranských skončila v autu, rozehra z rohu nepřinesla ohrožení branky Bauera.