2:2
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 13:58 Tomáš Sladký (Josef Rýpar), 18:00 Jan Jastřembský (Adam Delong), 22:26 Kryštof Malina (Marek Bräuer), 25:46 Jan Jastřembský (Adam Delong), 34:19 Adam Delong (Josef Rýpar), 43:30 Tomáš Sladký (Adam Delong), 50:26 Jan Jastřembský (Martin Nehera)
branky (asistence): 13:42 Jan Kourek (Přemek Pakosta), 13:50 David Žáček (Ivo Teichman), 32:59 Michal Janeček (Adam Šmíd)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Pardubice 7:3
14. Tomáš Sladký, 19. Jan Jastřembský, 23. Kryštof Malina, 26. Jan Jastřembský, 35. Adam Delong, 44. Tomáš Sladký, 51. Jan Jastřembský - 14. Jan Kourek, 14. David Žáček, 33. Michal Janeček; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Lukáš Souček 9 - Jakub Levínský 17; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:0;
60:00
Nejlepší hráč domácích s číslem 71 Jan Jastřembský. Nejlepší hráč hostů s číslem 83 David Žáček.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Další zápas ze série, kdy zápas neměl nějaké extra tempo, byl podrážděný, usekaný, rozkouskovaný a přesto jsme vyhráli. Většina zápasu pod kontrolou i přes hlíněný povrch. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Ladislava Štancla: Dnes se nám povedla první třetině, bohužel jsme pak herně nedokázali navázat. Vítkovice si pak svůj vybudovaný náskok zkušeně pohlídali. Jsem rád, že jsme zápas nezabalili a všichni jej poctivě odpracovali až do konce. Musíme ale přestat být na soupeře tak hodní. Definitivní zlom přišel ve třetí třetině, kdy jsme v přesilovce nastřelili dvě tyčky a domácí to pak potrestali.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 7 - hosté 4 Střely celkem: domácí 24 - hosté 12
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:39
Mohli jsme vidět pár akcí na každé straně.
52:22
Hraje se nahoru dolů.
50:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Martin Nehera (7:3).
50:26
Jastřembský krásnou přízemní střelou k levé tyči Levinského zvyšuje.
47:58
Vyloučen hráč Lukáš Řezanina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
47:58
Hosté mají přesilovou hru.
45:15
Brauer trefuje branku, bohužel gól byl vstřelen vysokou hokejkou, takže ho neuznali.
43:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Adam Delong (6:3).
43:30
Sladký krásně zavěsil.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým Pardubic.
40:00
Střela do tyčky hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Přemek Pakosta družstva Sokol Pardubice .
38:37
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
34:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Josef Rýpar (5:3).
34:19
Delong zvyšuje.
32:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Adam Šmíd (4:3).
32:59
Janeček snižuje.
29:53
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Adam Delong.
29:16
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
29:16
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
29:16
Hájek se rozhodl, pěkně to vytmavit Bílému. Třeba se oběma rozsvítí, až si odpykají dvou minutový trest.
28:12
Hra je o něco aktivnější než v první třetině.
25:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Adam Delong (4:2).
25:46
Jastřembský zvyšuje.
22:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Malina, asistoval Marek Bräuer (3:2).
22:26
Malina vymetl pavučinku Levinskému.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
Střela do tyčky hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice .
13:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Josef Rýpar (1:2).
13:58
Sladký snižuje.
13:50
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Ivo Teichman (0:2).
13:50
Žáček vyškolil Součka.
13:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Přemek Pakosta (0:1).
13:42
Pardubice využívají přesilovou hru.
13:20
Hosté si zahrajou přesilovou hru.
12:07
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
11:20
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.