1:0
0:0
- : -

Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha 2:4
14. Tomáš Kadavý, 32. Martin Grlický - 6. Robert Košir, 8. Michal Kareš, 11. Jan Marvánek, 16. Milan Garčar; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 653; zásahy brankářů: Filip Kuhn 14 - Martin Beneš 14; po třetinách: 1:4, 1:0, 0:0;
60:00
Počet střel v utkání. Domácí - 16, Hosté - 18
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Kašpárka: V první řadě bychom rádi poděkovali Hodonínskému publiku za super atmosféru. Narazili jsme na těžkého soupeře, který se po horším začátku sezóny zvedá a bude trápit všechny týmy v lize. Jsme dneska nebyli důrazní v zakončení a od druhé poloviny utkání nám chyběla trpělivost na balonku. Jsme velmi rádi za 3 body a děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Dnešní utkání rozhodla efektivita Sparty v přesilovkách. Dvě třetiny jsme nedostali branku, ale bohužel šance, které jsme měli jsme nevyužili. Moc děkuji hodonínskému publiku za skvělou atmosféru a také pořadatelům tohoto výjezdního utkání a v neposlední řadě také hráčům za dnešní výkon.
60:00
59:40
Na míčku Brno, času je však málo.
58:40
U míčku Brněnští Bulldoci, tlačí se dopředu, obrana Sparty se je však snaží vytláčet mimo bránu!
58:19
Timeout Bulldogs Brno
57:30
Obrovská šance Tomáše Kadavého, ten prostřelil míček Bartošovi mezi nohama, za brankovou čáru však nedoletěl!
55:00
Do konce základní hrací doby zbývá 5 minut a pokud chce Brno z tohoto zápasu urvat nějaké body, bude muset ještě přidat!
54:26
Hosté vyvíjejí tlak na domácí i za Brněnskou bránou, Bulldoci zatím bezchybní a zůstávají na míčku.
52:40
Po kombinaci hostů je Garčar v šanci, ten však nestřílel hned a poté byl vytlačen do rohu hřiště.
52:05
Domácí Marek provětral střelou z půlky brankaře z Prahy.
51:47
Žák hledal hráče před Sparťanskou bránou, míček však volně proletěl na druhou stranu hřiště.
51:07
Sparta v protiútoku, Kuhn však dává pozor a svou bránu kryje.
50:25
Žák vybojoval trestný úder, který Rozehrála dvojka Lorenc - Koláčný, střela Koláčného však byla sražena.
49:34
Martin Žák vyzkoušel pozornost hostujícího Beneše.
48:54
Domácí Adam Konečný zkusil střelu od mantinelu, bohužel kousek nad.
47:43
Lorenc krásnou kličkou překonal soupeře a dostal svůj tým tak do další krásné šance!
47:00
V krásné šanci hráči Bulldoků! Zatím jim stále překáží hostující brankař.
46:30
V tuto chvíli na palubovce už kombinuje hostující celek.
45:40
Domácí Bulldoci stále na míčku, obrana Sparty však zatím bezchybná.
43:40
Do protiútoku se mohl dostat útočník hostujícího týmu, ten však poslal míček za svou bránu a hru zklidnil.
43:00
V třetí třetině je zatím aktivnější domácí tým, uvidíme, zda se jim pokusí skóre dorovnat.
42:05
Domácí Tomáš Pešek se dostal do zakončení, trefil pouze tělo Martina Beneše.
41:48
Střela hostujícího celku od půle hřiště byla tečována a o kousek přeskočila bránu Bulldoků!
40:50
U míčku domácí, kteří se snaží procpat míček do brány soupeře.
40:01
Právě zazněla siréna a v Hodoníně začíná třetí třetiina superligového utkání mezi Brnem a Prahou! Buly vyhrává Sparta Praha.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině. Domácí - 3, Hosté - 5
40:00
V první části druhé přestávky tu máme opět představení od taneční skupiny Sweeties, ve druhé části na hodonínské palubovce proběhne soutěž diváků ve střelbě na bránu.
40:00
39:30
Nyní u míčku opět hosté, prosadit se zkusil Svatoš, střela letěla nad.
39:00
Domácí se zdržují za bránou soupeře. Šetří tak čas oslabení.
38:38
Milan Garčar se zkusil prosadit v přesilovce, střela však letěla vysoko nad.
37:45
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:26
Hostující Veselý střílel ze středu hřiště, střela zneškodněna.
36:20
Koláčný v akci 2 na 2, jednoho hráče předběhl a v přečíslení 2 na 1 vzal celou akci na zebe a zkusil vystřelit, hostující brankař celou akci vycítil a bezproblémově zasahuje.
35:18
Krásnou práci předvedl Tomáš Pešek, který obral soupeře o míček a málem se dostal i do zakončení!
34:16
Střelou od pravého mantinelu vyzkoušel pozornost brankaře hostů Martin Ulman! Hostující Beneš však v pozoru a zasahuje.
33:05
Dobrá defenzivní práce Bulldoků nedovolila hostujícímu celku navýšit skóre.
31:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Grlický, asistoval Adam Konečný (2:4).
31:52
Adam Konečný na útočné polovině našel křižnou přihrávkou hůl Martina Grlického, který se svou střelou nemýlil a snižuje tak stav utkání na 2:4.
31:01
Za vlastní bránou skvěle vybojoval míček domácí Ondřej Lorenc, odchovanec Florbalu Hodonín!
30:10
Bulldoci neudrželi míček ani 20 sekund a ve hře jsou opět hosté.
29:46
Po faulu Michala Kareše budou na polovině hřiště rozehrávat Domácí.
29:10
Útok hostů se podařilo zastavit Adamovi Konečnému.
28:30
V dnešním utkání zatím výrazně dominuje hostující ACEMA SPARTA Praha!
27:28
Po delším nátlaku se podařilo domácím vyhodit míček, alespoň si stihli vystřídat.
25:48
Do rychlého protiútoku se dostal Matyáš Němec, ten stál samotný před hostujícím Benešem, kterého nedokázal překonat!
25:05
Hosté na míčku tlačí domácí, nyní po malém faulu si oba týmy vystřídaly a dále budou hrát borci z Prahy.
24:05
Hostující Svatoš v poli a ihned se angažuje v útoku!
23:00
Bulldoci se snaží dosáhnout další snižovací branky, hostující Sparta ale drží pevně obranné pásmo.
21:35
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vražení zády.
21:35
Hostující Ondřej Svatoš si koledoval, když hodil soupeře na vlastní střídačku a po domluvě rozhodčí zvedl ruku a poslal hráče na trestnou lavici!
20:32
Domácí ve velké akci! bohužel si úplně nerozuměli a akce tak skončila neúspěšně.
20:01
Začala nám druhá třetina, buly vyhráli opět hosté.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině. Domácí - 5, Hosté - 10
20:00
V první přestávce v hale v Hodoníně můžeme vidět ukázku utkání mladších kategorií z týmu Florbal Hodonín! Jako další diváci můžou vidět představení taneční skupiny Sweeties!
20:00
19:20
Domácí se dostali k míčku, který vyhodili na půli soupeře, aby si mohli v klidu vystřídat.
18:40
Sparta opět na míčku a snaží se kombinovat postupně až do brány soupeře.
17:45
Nacvičený signál hostů se podařilo zblokovat Adamovi Konečnému.
17:03
Po asi minutovém tlaku hostů se domácím konečně podařilo dostat k míčku. Budou rozehrávat z rohu na vlastní půli hřiště.
15:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Marek Zouzal (1:4).
15:44
Kombinační hra hostů opět nese své ovoce a Milan Garčar střelou z první navyšuje na 4:1!
15:23
Po zašlápnutí míčku bude buly na půli hřiště.
14:57
Minuta oslabení pryč a domácím se povedlo vyhodit dlouhý míček.
13:57
Vyloučen hráč Jan Galuszka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
13:57
Rozhodčí si všiml přidržení protihráče a ihned zvedá ruku!
13:55
Po domácím gólu to vypadá, že Bulldokům se vrátila chuť do hry!
13:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Petr Koláčný (1:3).
13:10
Před hostující bránou se shluklo více hráčů a Tomáši Kadavému se podařilo protlačit míček do brány!
12:50
Nyní na středu hřiště kombinují opět hosté.
11:38
Domácí Marek se pokusil vystřelit z poloviny hřiště, střela byla však sražena mimo bránu.
10:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Marek Zouzal (0:3).
10:49
Krásná kombinace na polovině hřiště v podání Svatoš - Zouzal - Marvánek končí třetím gólem!
10:30
Hosté ostřelují bránu domácích!
09:57
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
09:01
Po rozehrávce z rohu se do střely dostal domácí Koláčný, který ale míjí bránu.
08:20
Nyní se do útoku dostává i domácí tým.
07:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Jan Marvánek (0:2).
07:30
Na střed hřiště nabíhá Bartoš, který dává do strany na Kareše, ten z první křižnou přihrávku na Marvánka, který skóroval do prázdné brány!
06:52
Hostující Sparta stále vyvíjí velký tlak a snaží se vsítit další branku.
05:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Luka Časar (0:1).
05:49
Přesnou nahrávku z rohu hřiště, kterou vyslal Luka Časar, našla čepel Roberta Košira a ten zakončoval do prázdné brány!
04:34
Před bránou domácích se snažil kouzlit hostující Michal Kareš, domácí Kuhn si ale svou bránu pokryl.
03:20
Hostující tým se pokouší založit útok, ale domácí je nechtějí pustit ke vlastní bráně.
02:15
Velkou šanci střelou na prázdnou bránu promarnil Matyáš Němec.
01:00
První minutu se na míčku drželi hosté, nyní zakládají svůj útok domácí Bulldoci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Milan Garčar, Michal Pažák, Jan Krejča, Marek Veselý
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Matěj Surkoš, Tomáš Kadavý, Ondřej Lorenc, Michal Pešák, Petr Koláčný