2:1
3:3
2:0
- : -
branky (asistence): 07:23 Jiří Šebesta (Jan Křiva), 12:18 Jakub Mendrek (Filip Čonka-Skyba), 21:58 Filip Čonka-Skyba (Erik Moravčík), 26:24 Jan Křiva (Matyáš Šindler), 30:23 Jan Křiva (Marek Lipový), 52:47 Václav Jurdzin (Jakub Mendrek), 59:32 Filip Čonka-Skyba (Michal Sládek)
branky (asistence): 15:57 Marek Zapletal (Martin Nagy), 29:17 Marek Zapletal (Marek Švajný), 31:21 Martin Rožnovják (Martin Szweda), 36:12 Martin Nagy (Tomáš Sovják)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:4
8. Jiří Šebesta, 13. Jakub Mendrek, 22. Filip Čonka-Skyba, 27. Jan Křiva, 31. Jan Křiva, 53. Václav Jurdzin, 60. Filip Čonka-Skyba - 16. Marek Zapletal, 30. Marek Zapletal, 32. Martin Rožnovják, 37. Martin Nagy; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Štěpán Laja 9 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: 8 - 5
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka (1): Dnes se hrálo o šest bodů a nasazení obou týmů bylo velmi vysoké. Chytili jsme začátek a jen skvělý Michaljovič zamezil výraznějšímu vedení. Postupem času se Panteři rozehráli, začali pressovat a hráli vabank. V těchto fázích bylo pro nás velmi těžké zápas držet v naší režii.
60:00
Komentář trenéra domácích (2): Poučili jsme se z minulých zápasů a v závěru jsme se snažili být velmi zodpovědní. Jsem také rád, že máme už všechny 3 lajny kvalitní a nemusíme hrát v závěru na krev. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michala Kvapila: O výsledku rozhodlo naše nasazení, slabá střelba a tlak do brány. Individuální propady a hra 1na1. Lepší druhá třetina nám zápas nevyhraje. Zápas o 6 bodů jsme nezvládli. Děkuji našim fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
60:00
59:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba, asistoval Michal Sládek (7:4).
55:51
Čonka-Skyba vyslal jedovatou střelu, Michaljovič vyráží.
54:53
Daniš rozeznívá tyč.
53:38
Šebesta se zmocňuje míčku a Ostrava si pokojně přihrává v obraně.
52:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Jakub Mendrek (6:4).
52:47
Po krásné přihrávce do prázdné brány zvedá Jurdzin vedení.
51:23
Bauer končí naražen na mantinelu, faul se však nepíská.
50:02
Domácí hrají v plném počtu.
49:30
Zajímavá střela Kostky nadělala Lajovi značné potíže.
48:55
Čonka-Skyba se dostal k míčku a vyhazuje ho na druhý konec hřiště.
48:02
Vyloučen hráč Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
47:55
Švajný zkusil střelu po zemi, neúspěšné.
46:23
Panthers sice zatlačili na své protihráče, ale k brance to nevedlo.
45:31
Jurdzin se s míčkem jaksi zamotal a přichází o něj.
44:51
Po dlouhé době přichází střela, kterou blokuje Daniš.
44:00
Panteři si přihrávají na své polovině a vypadá, že je pro ně těžké přehrát domácí obranu.
42:35
Domácí drží míček na svých holích a kombinují na útočné polovině
41:09
Střela Zapletala skončila za mantinelem.
40:34
Domácí jsou v plném počtu.
40:00
Střela do tyčky hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 7 - 7
40:00
39:59
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Michal Miške.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny, hosté zatím bez střely.
38:34
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
38:05
Juhaňák s Bauerem si přihrávají v obranném pásmu.
37:02
Mendrek zastaven Kittelem.
36:12
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Nagy, asistoval Tomáš Sovják (5:4).
35:39
Zapletal se opět dostal až před bránu, akorát v této chvíli si ho už pohlídal Juhaňák.
34:36
Kaločova chyba Ostravu málem stála obdržený gól, hasit to musel Křiva.
33:45
Hosté hrají v plném počtu.
32:49
Bauer z první míří hodně mimo bránu.
32:12
Daniš zkoušel zpoza brány, ale neúspěšně.
31:45
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
31:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Martin Szweda (5:3).
31:21
Rožnovják sebejistě na přední tyč.
30:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Křiva, asistoval Marek Lipový (5:2).
30:23
Napoprvé to Křivovi nevyšlo, napodruhé už se však nemýlil.
29:17
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Marek Švajný (4:2).
29:17
Ani 3 blokující hráči nezastavili Zapletala v dosažení jeho cíle.
28:34
Jurdzinovi přihrávka vůbec nevyšla a míček končí za mantinelem.
27:40
Otrokovice "čarují" v obraně.
26:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Křiva, asistoval Matyáš Šindler (4:1).
26:24
Krásná kombinace Křivy a Šindlera nemohla skončit jinak než gólem.
25:30
Šebesta chybně nahrál. avšak jeho spoluhráči získali míček rychle zpět.
24:11
Bauer se snažil křižně na Sládka, nahrávka mu však nevyšla a posílá Pantery do protiútoku.
23:26
Chumel před domácí bránou nevyústil v gól.
21:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba, asistoval Erik Moravčík (3:1).
21:58
Čonka-Skyba zkušeně dostal míček za záda Michaljoviče.
21:03
20:52
Bauer střílí pouze do bloku.
20:11
Nebezpečná rozehrávka hostů před bránou Laji nakonec nekončí gólem.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 6 - 1
20:00
19:03
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:58
Šindler se snažil na Sládka, bohužel nahrávka skočila a míček končí za mantinelem.
16:42
Domácí teď měli před bránou značné problémy, nakonec to uklidňuje až Lipový svým výhozem míčku do bezpečné vzdálenosti.
15:57
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Martin Nagy (2:1).
15:50
Zmařená přihrávka Mendreka poslala Švajného do protiútoku.
15:00
Rožnovják ztrácí míček, FBC se žene do útoku.
13:33
Švajný ve výhodné pozici míjí bránu.
13:15
Domácí kombinují v obraně.
12:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Filip Čonka-Skyba (2:0).
11:55
Nebezpečnou situaci eliminuje Petřík.
10:45
Juhaňák nahrál přímo do běhu Švajnému, Bauer však tuto situaci následně zneškodnil.
09:42
Hosté si neví rady s napadáním domácích.
08:40
Zimmer drží míček v obraně a čeká na dobrou příležitost pro rozehrávku.
07:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Šebesta, asistoval Jan Křiva (1:0).
07:23
Šebesta si krásně prokličkoval hřiště a nedal Michaljovičovi šanci.
06:05
Čonka-Skyba zkazil přihrávku na svého kolegu Jurdzina a přichází o míček.
04:57
Zapletal také ve 100% šanci a také netrefuje.
04:11
Bauer eliminuje pokus hostů.
03:47
Sládek netrefuje 100% šanci.
02:56
Zajímavá kombinace FBC byla přerušena Vykopalem.
01:40
Rozehrávka z křížku se domácím vůbec nepovedla, čehož využil Švajný, únik se mu však nepovedl podle představ.
00:47
První střela dnešního zápasu od Bauera, zblokována Nagym.
00:01
Buly pro hostující tým.
00:00
Střela do tyčky hráč Dominik Kaloč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Martin Nagy, Lukáš Petřík, Martin Rožnovják, Martin Szweda
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Jiří Bauer, Michal Sládek, Matyáš Šindler, Jan Daniš, Jiří Juhaňák