1:0
0:4
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5
15. Marek Zapletal, 32. Petr Kittel - 8. Štěpán Slaný, 55. Štěpán Slaný, 56. Petr Novotný, 59. Radek Krajcigr, 59. Štěpán Slaný; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 12 - Jan Dvořák 22; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:4;
60:00
Střely ve třetí 5:11 pro Lípu, celkem 24:17 pro Šelmy.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jiřího Stožického: Dneska se nám po dlouhé cestě nepovedla první třetina, kterou jsme ze štěstím uhráli na remíze. Od druhé třetiny jsme byli myslím lepší a povzbuzeny třetími třetinami v posledních zápasech jsme věřili, že zápas otočíme. Jsme rádi, že jsme zvládli 3 zápasy za dní, bylo to hodně náročné. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Michala Kvapila: "Je to pořád stále dokola, připadá nám to, že nemáme nic v srdci, nikdo nám nedá vítězství zadarmo, pokud se o něj sami neporveme a nebudeme mít chuť vítězit. Musíme se omluvit divákům, za to, co jsme předvedli, pokud se v nás neprobudí Panteři, nebudeme vyhrávat. Spousta neproměněných šancí a individuální chyby rozhodly, že nemáme nic. Díky soupeři za utkání."
60:00
58:59
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jan Spilka (2:5).
58:59
Slaný to samé.
58:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Novotný (2:4).
58:45
Krajcigr zkušeným lobem dost možná ukončuje domácí naděje.
58:06
Šelmy můžeme v tuto chvíli nalézt v šesti.
58:04
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:00
Tři minuty do konce a dotahují domácí.
55:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Daniel Kněžour (2:3).
55:32
Situace se zcela mění a hosté z dorážky rázem ve vedení.
54:56
Novotný zbytečně zajel do domácího muže v masce.
54:41
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný bez asistence (2:2).
54:40
Slaný zmrazuje halu vyrovnáním pod víko.
52:38
Další z mnoha dnešních zblokovaných střel Martina Nagyho.
52:15
Většina útoků Lípy končí v tuto chvíli na obraně Panterů.
50:27
Szwedova rozvážná náhra našla Martina Nagyho, tomu míček bohužel odskočil.
49:09
Matějíček na poprvé míček netrefil, na podruhé vedle.
47:39
Rožnovjákovi v rozhodující moment přeskočil míček hůl.
46:10
Petřík obrán o míček nečistě.
42:15
Kostka byl tvrdě sražen a za pomoci spoluhráčů je nakonec dopraven na střídačku.
41:46
Standardku z nebezpečné pozice hosté nezužitkovali.
40:47
Lípa vstoupila aktivně, mimo jiné musel Michajlovič zasáhnout proti Kněžourovi.
40:00
40:00
Střely 6:4 pro domácí.
40:00
39:58
V poslední vteřině měla Lípa šanci v podobně standardky z blízka, se štěstím skončil míček vedle.
39:07
Karel si to tak dlouho šteloval, že nakonec nevystřelil a o míček přišel.
38:22
Slaného pokus z půlky jen do boty některého z domácích.
37:11
Střela/nahození Štěrby nemělo žádný efekt.
35:06
Novotný se snažil hokejově ztečovat za Michajloviče, což nevyšlo.
34:20
Teď může být Lípa ráda, že trojice Volek-Zapletal a Sovják nezvýšila vedení, byly tam asi 4 střely.
31:55
Rožnovják se prodral ke střele, pálil nad.
31:30
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval František Vykopal (2:1).
31:30
Výborná práce rychlého Vykopala nakonec ústí v gól.
30:08
Karel dostal rychlý pas ve snaze využít střídání domácích, střílel s tečí nad.
28:20
Chyba v rozehře hostí, Vykopal ani dvojice Kittel-Švajný toho nedokázala využít.
25:50
Slaný se jen těsně nedostal k zakončení, které by dost možná vyústilo v gól.
24:04
Krajcigr cestou do šance povalil Kostku a pokračoval, zakončení ale opět někdo blokoval.
23:07
Spilku dnes vidím už asi potřetí na zemi.
21:40
Jen kousek chyběl, aby si Sovják úspěšně do zakončení narazil s Volkem.
21:02
Szweda si dnes při získávání míčku věří, pak ho ale v rohu ztratil.
20:21
Kostka pěkně hledal Rožnovjáka, jehož střelu někdo zblokoval.
20:00
20:00
Střely v první 13:2 pro Pantery.
20:00
19:52
Poslední vteřiny a Kittel ještě nadvakrát zkusil Dvořáka.
17:13
Vykopal hledal Kittela, který by dával do prázdné, nicméně tenhle "průchod" nečekal ani on.
15:52
Zapletalovu náhru před bránu srazil pryč Slaný.
14:34
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Sovják (1:1).
14:34
Musím konstatovat, že velice ušmudlaný gól. Zapletal získal míček po chybě hostů, vyměnil si se Sovjákem, trefil tyč. Následně dorazil špičkou hole a míček se dokutálel za Dvořáka.
11:52
Volek pěkně protečoval na Zapletala, ten se však zahnal do rohu.
10:28
Szweda se pěkným obhozením Slaného dostal do šance, tou ale následně trestuhodně pohrdl.
09:04
Spoustu střeleckých pokusů od domácích, teď tam byl Kostkův zblokovaný a střela jen z dálky po zemi, kterou si Dvořák vzal do rukou.
07:59
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Daniel Kněžour (0:1).
07:59
Slaného pokus po zemi od půlky skončil k překvapení asi všech v bráně.
07:21
Hned třem pokusům se teď musel bránit Dvořák spolu se svojí obranou.
06:53
Vykopal úplně nebráněný, jeho pokus Dvořákovi vypadl, ale toho si českolipský golman včas všiml.
06:42
Zapletalův nápřah, ve snaze trefit ještě míček, byl už moc vysoko.
05:30
Šelmy zatím většinu času kontrolují míček.
04:36
Kvapil z voleje od levého mantinelu, Dvořák pozorný.
01:42
Výborná obranná práce Martina Nagyho.
01:19
Dvořáka prověřil Petřík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Milan Tichý, Daniel Kněžour, Radek Krajcigr, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Martin Nagy, Lukáš Petřík, Martin Rožnovják, Martin Szweda
00:00
Pět minut do zápasu a já vás zdravím (dnes podruhé) z Otrokovic, kde se v toto sváteční datum utká s domácími Česká Lípa.