1:1
0:6
- : -

Sokol Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:12
35. Jan Kourek - 2. Tom Ondrušek, 8. Jiří Koutný, 15. Daniel Maxa, 15. Marek Vávra, 20. Tom Ondrušek, 37. Marek Vávra, 42. Michal Podhráský, 45. Tom Ondrušek, 46. Michal Podhráský, 47. Mikuláš Krbec, 56. Marek Matejčík, 56. Ondřej Plíhal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 5:5; využití: 0:2; diváků: 280; zásahy brankářů: Jakub Levínský 18 - Jan Barák 12; po třetinách: 0:5, 1:1, 0:6;
60:00
Střely ve 3 třetině - 3:9
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "Byli jsme v menší depresi, tak jsme se snažili klukům pomoci nějakými změnami, ale hlavně si dnes pomohli oni sami svým přístupem, chutí a aktivitou, Takže děkuji svým hráčům a těším se na další zápasy."
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla:Z naší strany dnes bohužel není co hodnotit. Byla to jasná ukázka toho, jak se nekoncentrovaností a chybami dá prohrát zápas během první třetiny. Za stavu 0:5 se s Chodovem hraje už opravdu těžko. Souhlasím s Davidem, že nás dnes předčili přístupem, chutí, nasazením a aktivitou, a to i za rozhodnutého stavu. máme týden na to, abychom se vzpamatovali a zapracovali na nedostatcích.
60:00
58:50
Šmídova střela se zastavila Barákovi mezi nohama.
57:47
Ondrušek zkusil vstřelit gól u tyčky, ale tu si Levínský pokryl.
55:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Jiří Koutný (1:12).
55:40
Mělo přijít vyloučení pro Pardubice, nakonec Chodov ve výhodě vstřelil gól.
55:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Tom Ondrušek (1:11).
55:33
I přes obrovskou snahu Pardubic hosté odskakují již o 10 gólů.
55:16
Kourek před brankou trefil rychlou přihrávku nepřesně a míček končí za mantinely.
53:44
Na palubovce se dnes poprvé ukazují Petržela s Weineltem.
51:34
Šmíd skoro do branky, Barák tam měl připravenou nohu.
50:43
5 na 4
50:24
Řezáč je již zpět ve hře, ale hra 5 na 3 stále platí.
49:51
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:12
Pardubice mají teď dost času, při kterém si zahrají 5 na 3. Uvidíme, zda z toho dokáží vytěžit gól.
48:41
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:56
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
46:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Marek Vávra (1:10).
46:20
A je to tady. Kdo ví, jak tento zápas ještě dopadne.
45:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Podhráský, asistoval Marek Matejčík (1:9).
45:48
Hosté po chvíli využívají přesilovku a blíží se k dvojcifernému číslu.
45:25
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Matejčík (1:8).
41:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Podhráský, asistoval Marek Vávra (1:7).
39:32
Vyloučen hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:08
V poslední minutě 2. třetiny je Chodov v držení míčku ve své útočné polovině.
38:16
Kourek osamocen před brankou Chodova, nestihl si zpracovat míček včas.
37:29
Pardubice byly ve velké šanci, ale pak Teichman přihrál naslepo.
36:30
Střelu Petra Barák vychytal.
36:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Mikuláš Krbec (1:6).
34:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Tomáš Dlesk (1:5).
34:13
Domácí tým v plném počtu.
32:11
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
31:09
Janečkovu střelu Barák vyráží mimo nebezpečí.
29:43
Střela Teichmana se zbrzdila o chodovskou obranu a míček skončil za mantinely.
28:43
Hra je pozastavena kvůli zranění Levínského, který má něco s ramenem. Po ošetření to ale vypadá, že se vrací zpět do hry.
28:30
Domácí ubránili oslabení a jsou v plném počtu.
27:28
Chodov pálí do Levínského, ten zatím úspěšně vyráží.
26:28
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
25:25
Pardubice dorážely u Baráka, ale nakonec míček do branky nedostaly.
24:55
Hosté v plném počtu.
22:53
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
20:50
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
20:50
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
19:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Dan Kašovský (0:5).
19:27
Ondrušek jistou střelou zasazuje 'búro' za Levínského záda.
18:30
Prix byl právě upozorněn, že naposledy bránil hráče kolenem u mantinelu.
17:34
Pardubice střílí, co to jde, ale nedaří se jim střely dostat až brance Chodova.
15:55
Škeřík ztratil balonek a Matejčík šel sám do protiútoku. Levínský si s jeho samostatným výběhem poradil.
14:55
Timeout Sokol Pardubice
14:55
14:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Ondřej Plíhal (0:3).
14:00
Nyní pardubická úplně zaspala a Maxa tak poslal do branky nechytatelnou střelu.
12:15
Škeřík teď na poslední chvíli odpálil míček před brankovou čárou.
10:45
Kourkův bekhend končí v Barákových rukou.
09:50
Barák po Petrově střele předvedl v brance skoro provaz a míček tak vyrazil.
08:45
Janeček se vytočil a prudkou střelou trefil bránícího Kašovského.
07:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Daniel Maxa (0:2).
07:22
Nejdřív se Levínský předvedl pěkným zákrokem, druhé nastřelení míčku už ale nezvládl.
06:50
Vošta strefil Levínského hruď.
05:58
Bílý zkusil dlouhou přihrávkou z půlky nahrát na střelu Kourkovi, ten však pak musel ještě zpracovávat a do šance se nedostal.
03:50
Míček se nebezpečně kutálel před Levínského brankou, nakonec však nebezpečný prostor opustil.