1:5
4:1
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:8
14. Patrik Šebek, 16. Josef Juha, 35. Max Seilonen, 41. Mikuláš Forman, 42. Jan Dobisík, 48. Pavel Čihák, 55. Daniel Cabejšek - 5. Marek Bräuer, 18. Adam Delong, 23. Adam Delong, 28. Tomáš Sladký, 30. Lukáš Hájek, 32. Adam Delong, 39. Lukáš Hájek, 51. Roman Oborák; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Michal Kotouček 7, Tomáš Hyršl 3 - Petr Gurkovský 13; po třetinách: 2:2, 1:5, 4:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: BOH:10 - VIT:2
60:00
Komentář hostujícího trenéra Pavla Bruse: Já se dneska dobře bavil. Škoda, že jsem si nevzal popcorn. Byla to krásná neděle. My dneska vyhráli, ale florbal prohrál. Škoda...
60:00
Komentář domácího trenéra Michala Jedličky:Od nás 40 minut slušný výkon, bohužel katastrofální druhá třetina, ve které nedokážeme využít dvě minuty 5 na 3, ba co víc, ještě inkasujeme a tím jsme porušili staré známé sportovní pravidlo. Přesto jsme se vrátili do utkání a bodík visel ve vzduchu. Díky soupeři za utkání a šťastnou cestu domů.
57:10
Šebek se dostal do další šance, branku však přestřelil.
55:38
Hájek se dostal do samostatného úniku branku však minul!
55:00
Máme 5 minut do konce třetí třetiny.
54:08
Domácí opět snižují! Daniel Cabejšek dokázal procpat balonek za záda Gurkovského a snižuje tak na 7:8.
54:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Mikuláš Forman (7:8).
52:38
Hra se nyní odehrává spíše ve středu hřiště bez větších šancí.
50:18
Brankové hody pokračují. Roman Oborák oběhl domácí obranu a přesnou střelou překonal Kotoučka. Vítkovice tak vedou 8:6.
50:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Lukáš Hájek (6:8).
50:00
Jsme v polovině třetí třetiny.
49:15
I hosté se však tlačí do útoku. Nyní však byla obrana Bohemians pozorná.
48:10
Konsta Kupela v další obrovské šanci domácích. Balonek však nenasměřoval za záda Gurkovského.
47:20
Domácí snižují na rozdíl jediné branky! Juha našel na středu hřiště volného Pavla Čiháka a ten svojí přesnou ránou vymetl horní roh branky hostů. Stav utkání 6:7.
47:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Josef Juha (6:7).
46:55
Delong v další šanci. Hyršl je připravený.
46:08
Jakmile hráči Bohemians získají balonek ihned se tlačí do útoků. Konsta Kupela nyní pálil mimo.
45:21
Vítkovice se snaží uklidnit hru a drží balonek.
44:58
Čihák skončil na zemi. Vše proběhlo v rámci pravidel.
43:52
Juha byl v další šanci. Tentokrát to k brance nevedlo.
41:46
Další branka v podání Bohemians! Juha našel volného Jana Dobisíka a ten se do odkryté klece nemýlil! Domácí tak ztrácejí už jen dvě branky!
41:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Josef Juha (5:7).
40:29
To je vstup do třetiny jako hrom. Několik rychlých přihrávek a Mikuláš Forman snižuje na 4:7!
40:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Daniel Cabejšek (4:7).
40:03
I buly ve třetí třetině patří hostů.
40:00
40:00
Druhá třetina je minulostí a v ní jasně dominovali hosté. Těm vyšlo dá se říci naprosto vše což potvrzuje i vstřelená branka při dvojitém oslabení. Domácím se podařilo snížit z hole Maxe Seilonena ale přesto vedou po dvou třetinách hosté 7:3.
40:00
Střely ve druhé třetině: BOH: 5 - VIT: 7
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:29
Hosté zvyšují svůj náskok. Střela Lukáše Hájka se zastavila až za zády Tomáše Hyršla.
38:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (3:7).
34:29
Vyloučen hráč Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:25
Krásná souhra finských posil, Lauri Laine našel volného Maxe Seilonena a ten se nemýlil.
34:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Max Seilonen, asistoval Lauri Laine (3:6).
33:32
Další přesilovka pro domácí. Josef Rýpar je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.
33:31
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
32:56
Hosté jsou v plném počtu.
32:44
Domácí tlačí na obranu hostů, ale zatím se nedokáží prosadit.
31:38
Mnoho událostí za krátký moment. Nejprve jsou vyloučeni dva hráči hostů. Ale ihned po buly se dostal do úniku Adam Delong a dokázal ve dvojitém oslabení zvýšit náskok hostů na 6:2.
31:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (2:6).
31:06
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
30:52
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
30:52
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
30:27
Hráči Bohemians se snaží vymyslet postup dopředu. Narážejí však na připravenou obranu hostů.
29:23
Hosté odskakují na rozdíl tří branek. Střela Lukáše Hájka byla přesná a vymetla růžek Kotoučkovi branky. Stav utkání je tak 2:5.
29:22
28:26
Vítkovice nepolevují a opět jsou na půlce Bohemians.
27:30
Opět se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš. Rychlý brejk Vítkovic a přihrávku Adama Delonga zasunul za bezmocného Kotoučka Tomáš Sladký.
27:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Adam Delong (2:4).
27:18
Hráči Bohemians se ženou za vyrovnáním. Konkrétně Šebek zakončoval ale Gurkovský byl připraven.
25:58
Finské formaci se dnes velmi daří. Další pěkný útok v podání Konsty Kupely a Lauriho Laineho. Zakončení však postrádalo přesnost.
24:11
Dobisík nyní skvěle zabránil úniku Vítkovic. Hosté by šli dva na samotného Kotoučka.
23:45
Vítkovice se dál tlačí do útoku a snaží se zvýšit svůj náskok.
22:58
Hosté se opět dostávají do vedení. Nedorozumění v obraně domácích a Adam Delong přidává svůj druhý gól v utkání. Vítkovice tak vedou 3:2.
22:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (2:3).
21:03
Bohemians se tlačí do útoku a snaží se opět dostat do vedení.
20:05
I úvodní buly druhé třetiny patří hostům.
20:00
20:00
Úvodní třetina nabídla pohledný florbal s akcemi na obou stranách. Hosté se brzy dostaly do vedení ale domácím se podařilo otočit vývoj zápasu i pomocí nařízeného trestného střílení. Hosté však do konce první třetiny dokázaly vyrovnat na 2:2. Druhá třetina začne přibližně v 17:35.
20:00
Střely v první třetině: BOH: 5 - VIT: 9
20:00
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:51
A máme opět vyrovnáno. Tlak hostů končí brankou z hole Adama Delonga.
17:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Josef Rýpar (2:2).
16:45
Vítkovice se ihned po buly tlačí do útoku a vyrovnání skóre.
15:29
Za faul hostů bylo nařízeno trestné střílení a Josef Juha ukázal proč právě on tradičně na tuto disciplínu nastupuje. Domácí tak otáčejí vývoj zápasu a vedou 2:1.
15:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha z trestného střílení (2:1).
15:27
Máme tu trestné střílení, ke kterému se tradičně staví Josef Juha!
14:28
Utkání se odehrává ve vysokém tempu a k vidění je jeden útok za druhým.
13:39
Máme vyrovnáno! Rychlá souhra Patrika Šebka a Josefa Juhy a první jmenovaný se přízemní střelou prosazuje. Domácí Bohemians tak srovnávají na 1:1.
13:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Josef Juha (1:1).
11:49
Z hlediště se ozývá i skupinka fanoušků z Vítkovic.
11:05
Další rychlý útok hostů. Kotouček připraven.
10:00
Máme za sebou polovinu první třetiny. Hosté vedou 1:0.
09:12
Další pěkný útok finských hráčů. Balonek však blokuje obrana Vítkovic.
07:47
Domácí se dostali do přečíslení 3 na 2. Ale zakončující Chudina branku netrefil.
06:37
Bohemians se tlačí za vyrovnáním, zatím však narážejí na připravenou obranu hostů.
04:39
Máme tu první branku utkání. Vítkovice se rychle dostaly do útoku a svůj brejk dokázala naplno využít Marek Bäuer. Hosté tak vedou 1:0.
04:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Kryštof Malina (0:1).
04:11
Na hřiště je finská formace a konkrétně Lauri Laine se pokusil vystřelit, ale obrana včas zasáhla.
02:27
V první akci jsou i domácí. Juha se tlačil před brankáře Vítkovic, k zakončení se však nedostal.
01:45
Hosté jsou stále u balonku a tlačí se do útoku.
00:02
První buly vyznělo lépe pro hosty a ty jsou nyní u balonku.
00:00
Střela do tyčky hráč Ľuboš Šefčík družstva FbŠ Bohemians .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Nehera, Josef Rýpar, Adam Delong, Jan Jastřembský, Tomáš Sladký
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Vojtěch Zezulka, Ľuboš Šefčík, Tomáš Kindl, Michal Chudina
00:00
Vážení diváci, vítejte u dnešního textového přenosu zápasu mezi domácí FbŠ Bohemians a hosty 1. SC TEMPISH Vítkovice. Ještě před samotným začátkem zazní státní hymna u příležitosti výročí republiky.