0:0
3:1
- : -

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:2
9. Milan Tomašík, 17. Jakub Bína, 45. Jan Jelínek, 48. Jakub Gruber, 58. Jiří Curney - 16. Jakub Mendrek, 60. Jakub Mendrek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 352; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 12 - Jakub Klobučník 22; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Pazdery: "Dvě třetiny jsme se s dobře bránící Ostravou trápili. Soupeře držel ve hře dnes výborný Jakub Klobučník. Ve třetí třetině se do naší hry vrátilo nasazení, pohyb a bojovnost, což nám přineslo zaslouženou a kontrolovanou výhru."
60:00
Střely ve třetí třetině 9:8.
60:00
Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka (1): "Škoda dnešního zápasu, po dvou třetinách za stavu 1:2 jsme měli blízko k bodům. Hráli jsme organizovaně, s vysokým nasazením, bohužel jsme neproměňovali brejky. Zápas se zlomil naší nedisciplinovaností, zbytečným protestem a následně inkasovaným gólem v oslabení."
60:00
Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka (2): "Za stavu 1:3 jsme zápas nezabalili, jen jsme museli hru více otevřít. Zkoušeli jsme i hru v šesti. Bohužel body zůstaly domácím. Soupeři děkujeme za zápas."
60:00
59:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Michal Sládek (5:2).
59:30
Hosté přesilovku využili zásluhou Jakuba Mendreka, jehož zakončení se se štěstím dostalo do branky přes ležícího Bauera.
59:00
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
58:29
Pluhař elegantním obloučkem nastartoval vlevo Tadeáše Chrousta, který ještě posunul na bratra Tomáše. Jeho střela proletěla vedle branky.
58:10
Höffer se hezky uvolnil na levém křídle, potom ale mířil úplně vedle.
57:59
Jiří Bauer z úhlu netrefil domácí pokladnici.
57:49
Ostrava to znovu zkouší bez brankáře.
57:17
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Bína (5:1).
57:17
Hosté o míček přišli a domácí vyrazili dopředu. Klobučník se sice vrátil mezi tyče, jenže to už před ním byl Curney a pěknou kličkou na něj vyzrál.
56:28
Klobučník opustil branku a hosté to zkusí se šesti hráči v poli.
55:42
Tomáš Chroust si za bránou soupeře počínal obratně a vyzískal volný úder.
54:03
Se svižnou ránou Tomašíka si Klobučník věděl rady.
52:50
Zakonovova nepodařená střela neprošla skrz několik clonících hráčů.
51:48
Útočný faul Pluhaře dává Ostravským falší šanci na útočení.
50:41
Aktivní presink Technologů dělá hostům velké problémy.
50:19
Tokoš pláchl po pravém křídle, z úhlu branku netrefil.
49:25
Juhaňákovu střelu od půlky si Lukáš Bauer pokryl.
48:54
Bína za bránou Ostravy nedovoleně atakoval Bauera.
48:27
Pohotový bekhend Pluhaře končí vedle.
47:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Martin Tokoš (4:1).
47:37
Tokoš rozehrál z rohu míček na brankoviště, kde si ho našel Gruber a ze vzduchu ho uklidil do branky.
47:24
Juhaňák ubránil Tokoše, ten se ale k míčku znovu rychle dostal.
46:27
Kaloč vystihl Curneyho pas, odpálil ho však jen do zámezí.
45:46
Tadeáš Chroust se stáhl k vlastní brance a splnil si defenzivní úkoly.
44:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jiří Curney (3:1).
44:44
Teď už se Jelínek raduje, po nahrávce Curneyho vypálil přesně mimo dosah Klobučníka.
44:23
Curney chytře pustil míček za sebe na Jelínka, jeho rána se několikrát odrazila a pak skončila za mantinelem.
43:26
Vyloučen hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
42:26
Sražená střela proletěla nad brankou domácího týmu.
41:33
Curney zpětným pasem uklidnil hru.
40:34
V souboji dvou Bauerů uspěl domácí brankář Lukáš, který zastavil střelu ostravského Jiřího.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 3:2.
40:00
39:30
Bína si počkal na to, až vysoký míček spadne blíž k palubovce, a z voleje ho napálil na bránu. Klobučník vyráží.
36:30
Útočný faul Martina Tokoše, hosté hrají od branky Klobučníka.
35:55
Tokoš se po Höfferově razantní střele neprotlačil k dorážce.
34:46
Faul Nováka a míček zůstává na čepelích hráčů ve žlutém.
33:24
Řehoř vypomohl Kadlecovi, který ztratil míček na levém mantinelu.
32:20
Kaločova rána z otočky proletěla kolem zadní tyče Bauerovy svatyně.
31:39
Höfferova střela končí odražená za bránou Ostravy.
30:36
Zakonov zachránil domácí od obdržené branky, když doslova sebral míček z čepele Sládka.
29:56
Bauer si poradil se střelou Sládka a nadvakrát schoval míček v rukavicích.
29:18
Tadeáš Chroust hledal na brankovišti Pluhaře, tomu ale balonek přeletěl nad čepelí.
28:48
Po faulu Grubera a následném zákroku Aleše Höffera rozehrávají v rohu u branky Bauera volný úder hosté.
28:29
Jelínek svižným pasem oslovil na zadní tyči Tokoše, ten zblízka neuklidil míček za záda Klobučníka.
26:51
Útok Boleslavi zastavil faul Curneyho, který byl při napadání za brankou soupeře příliš aktivní.
25:56
Tomáš Chroust se bil o balonek za brankou hostí, proti přesile hráčů ve žlutém ale neměl šanci.
24:51
Höfferův pas z levé strany končí u ostravských zadáků.
23:30
Juhaňákovi odskočil balonek přes mantinel a v ofenzivě tedy mohou pokračovat muži v černých dresech.
22:55
Hektické poslední sekundy uklidnilo střídání na obou stranách, domácí mají míček v moci a pomalu jdou vpřed.
21:42
Už v plném počtu se hosté vydali dopředu a opět střílel Mendrek, jeho rána se od spojnice odrazila ven.
21:08
Mendrek se řítil sám na Bauera, ten se proti jeho zakončení roztáhl a míček lapil.
20:43
V pokračující přesilovce si Natov navedl míček na osu hřiště, jeho rána proletěla kolem branky.
20:00
20:00
Střely v první třetině 15:4.
20:00
19:30
Vyloučen hráč Marek Lipový družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
18:51
Kadlec byl faulován na levé straně a domácí zavřeli soupeře na jeho polovině.
17:29
Tomašík se předvedl povedenou individuální akci, v jejím závěru už ale zblízka nedokázal prostřelit ostravského gólmana.
16:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (2:1).
16:51
Curney našel vpravo volného Bínu a ten zavěsil nad padajícího Klobučníka.
15:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Václav Jurdzin (1:1).
15:21
Po pohledné akci hosté vyrovnávají, Mendrek zůstal nepokrytý u levé tyče a s přehledem zakončil pod břevno.
14:30
Klobučník si nerozuměl se svými spoluhráči a dlouhým výhozem jen odevzdal míček domácím.
13:58
Zakonov vypálil z levé strany a jen o chlup minul zadní tyč.
13:20
Aktivní Šindler protáhl Bauera tvrdým projektilem, domácí gólman vytáhl balonek nad břevno.
12:59
Řehoř našel průnikovým pasem Tomáše Chrousta, který z otočky minul zařízení.
11:37
Jelínek se dostal pod tlak dvou napadajících hráčů Ostravy, situaci nakonec ustál a může rozehrát.
11:17
Tokoš podsekl balonek bekhendem, branka byla jeho pokusu malá.
10:27
Pohotovou střelu Šindlera vytáhl Bauer.
09:48
Daniš hledal křižným pasem spoluhráče na pravé straně, míček se ale od nohy Nováka odrazil jen do rukavic Lukáše Bauera.
08:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Jakub Gruber (1:0).
08:50
Gruber vybojoval míček na levém křídle a posunul ho na střed Tomašíkovi, který zacílil přesně do šibenice.
08:31
Gruberova střílená přihrávka se odrazila na čepel Tomašíka, ten z předbrankového prostoru nemířil přesně.
07:23
Bína v rychlém útoku šikovně prostrčil míček na Curneyho, jeho zakončení z velké blízkosti dokázal Klobučník pokrýt.
06:36
Curney dostal nabito na pravou stranu, z první míček nabral na čepel, nicméně jej poslal příliš vysoko.
02:43
Řehoř poslal na levé křídlo moc prudký pas a Pluhařovi míček přeletěl hůl.
01:51
Höfferovo zaváhání při rozehrávce zvládl napravit Jelínek.
00:44
Zakonovovu kolmici Novák nezpracoval a po rychlé akci se k zakončení téměř z půlky dostal Jiří Bauer, branku svého jmenovce přestřelil.
00:20
Bína faulovaný za brankou Ostravy, domácí rozehrávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Juhaňák, Michal Sládek, Matyáš Šindler, Jan Daniš
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Tomáš Novák, Filip Zakonov, Jan Natov, Jiří Curney, Jakub Bína