2:2
1:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal MB 5:6
15. Milan Tichý, 17. Daniel Kněžour, 24. Radek Krajcigr, 32. Radek Krajcigr, 59. Milan Tichý - 1. Jan Natov, 15. Martin Tokoš, 29. Jan Natov, 35. Aleš Höffer, 43. Milan Tomašík, 51. Jiří Curney; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 413; zásahy brankářů: Jan Dvořák 27 - Petr Musil 8, Lukáš Bauer 14; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:2;
60:00
Střely po třetí třetině: 12 - 10.
60:00
Vyjádření vedoucí domácích paní Lenky Bartošové:„Zaskočil nás rychlý nástup soupeře do utkání, zejména rychlý gól a nejproduktivnější dvojice soupeře. Poté jsme se ale výborně semkli a v obraně jsme četli soupeřovu hru, jenom je škoda, že v té první třetině jsme nevyužili víc šancí, které jsme si udělali. Průběh hry v třetinách se moc nezměnil, výborně jsme bránili a soupeř nám dokázal odskočit až v závěru třetí třetiny.“
60:00
Vyjádření vedoucího hostí pana Jana Pazdery: „V zápase jsme se nedokázali dobře vypořádat s pěti hráči stojícími ve velkém brankovišti. Proti takové obraně je třeba hru zjednodušit a to se nám moc nedařilo. Když se k tomu přidá vysoká produktivita České Lípy, tak je výsledkem zbytečné drama až do posledních vteřin.“
60:00
59:00
Skvěle Dvořák! Ze střídačky předvedl výstavní sprint do brány, zachránil situaci a rychle zase dostal Lípu do útoku.
59:00
Probíhá poslední minuta základní hrací doby.
58:42
Lípa opět rozehrává power-play.
58:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Štěpán Slaný (5:6).
58:25
A tato hra se vyplácí! V přesilovce se prosadil Tichý!
58:12
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
58:12
Jelínek poslal střídat Tichého, bohužel na špatnou střídačku. Lípa po timeoutu v šesti bez gólmana.
57:40
Česká Lípa zatím přesilovku nijak nezužitkovala.
56:31
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:06
Kombinace Štěrba-Slaný-Mlejnek nekončí úspěchem.
53:52
Na balonu opět Česká Lípa, Dvořák úspěšně vykryl pokus Jelínka.
53:15
Slaný získal balon a svůj průnik zakončil až po zastavení boleslavským obráncem.
50:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (4:6).
50:27
Zase ta samá pohádka, náskok hostí navyšuje Curney po asistenci Natova.
50:03
Od vlastní brány rozehrávají opět hosté.
47:23
Velká nevole se rozhostila hledištěm,vyloučení nepřichází.
46:49
Dvořák opět zachránil domácí!
45:10
Velká závar před branou hostí nakonec ukončil Bauer.
44:22
Od vlastní brány rozehrávají hosté.
42:50
Ze hřiště odchází otřesený Novák, po střetu s domácím obráncem nevypadá dobře.
42:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Aleš Höffer (4:5).
42:02
Připravil ji pro Tomašíka, který vedení vrátil Boleslavi.
41:40
Přes celé hřiště proběhl Tomáš Chroust tam a zase zpátky, až připravil gólovou pozici.
40:20
Na balonu opět operuje Boleslav.
40:00
Střela do tyčky hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB .
40:00
40:00
Střely po druhé části: 6 - 11.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
38:50
Od prostředka zkoušel střelu Natov, domácí gólman ale skvěle zareagoval.
38:05
Tichý to udělal výborně, jen to zakončení pokulhává.
37:14
Dvořákův dlouhý prohoz přes celé hřiště byl možná až moc dlouhý, Jansa ho nedokázal doběhnout.
35:22
Rozehra z útočného rohu asi nedopadla podle představ boleslavsýkch, balonek ztratili.
35:00
Dnešní utkání sleduje celkem 413 skvělých diváků! Děkujeme za podporu!
34:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Aleš Höffer, asistoval Milan Tomašík (4:4).
31:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (4:3).
31:32
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Bauer družstva Technology Florbal MB
31:32
Typický Krajcigrův gól byl tím posledním za záda Musila, do brány vyráží Lukáš Bauer.
30:52
Samostatný únik nabídl Matějíčkovi jeden z obránců, nepovedlo se však vytvořit útočnou akci.
30:12
Střela Tomáše Chrousta propadla za zády Dvořáka až brankové čáře, pohotový tygří skok ale zastavil nebezpečně poskakující míč.
28:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (3:3).
28:19
A přesilovka právě předčasně skončila. Opět zaúřadovala nejproduktivnější dvojice soutěže, Natov je na cestě za hattrickem.
27:17
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:17
Je tomu tak, za nedovolené vrážení si na trestné lavici odpočine Novotný.
26:43
Odložené vyloučení značí zvednutá ruka obou rozhodčích, domácí půjdou do čtyř.
23:49
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Novotný (3:2).
23:49
O třicet jedna sekund později se to ale povedlo, Krajcigr přesně zavěsil, domácí vedou.
23:18
Novotný hledal Krajcigra, našel ale jen boleslavskou čepel.
21:38
Jelínkova střela by zbořila i dům, bránu však viděla jen z leteckého pohledu.
20:54
Na druhé straně se ukázal Spilka.
20:21
Další zákrok Dvořáka po střele Natova.
20:02
Na balonu hraje po začátku druhé třetiny Boleslav.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 9 - 12.
20:00
19:46
Přihrávku od Jirsy promáchl Štěrba, do brány tak nedoletěla.
19:00
Hraje se poslední minuta první části.
18:31
Ve čtvrtině hřiště fauloval domácí obránce, rozehrávka neskončila gólem.
17:38
Krzyžanek si za bránou zuřivě klepal o přihrávku, balon však dostal Curney, který nebyl přesný.
16:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour bez asistence (2:2).
16:17
V samostatném úniku se ukázal Daniel Kněžour, gólmana hostí přeloboval a balon skončil v bráně, máme opět vyrovnáno!
15:22
V rohu Höffer fauloval Krajcigra, ten volný úder vybojoval.
14:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tomáš Novák (1:2).
14:54
Ještě v téže minutě s vyrovnáním přispěchal Tokoš, po asistenci Nováka byl přesný.
14:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Jakub Karel (1:1).
14:23
Po faulu na domácí bylo signalizováno odložené vyloučení, dokonale ho využil Milan Tichý po přihrávce Jakuba Karla
09:43
Situaci zachránil Mlejnek včasným zakleknutím do střely Nováka.
08:10
Pastor před vlastní brankou odtlačil útočníka hostů, balonek odkopl až ke Štěrbovi, ten ale dobře nemířil.
07:38
V rohu dobře hledal příležitost Kněžour, ze sevření dvou soupeřů se ale nedokázal dostat.
06:52
Jirsův průnik po pravé straně hřiště zastaven faulem. Rozehrává z rohu domácí tým.
06:23
Boleslav uklidňuje hru na vlastní polovině.
05:58
Spilka zkoušel zadovku na Kněžoura, přihrávka neměla tu správnou rotaci a k adresátovi nedorazila.
05:24
Trefit se zkoušel Novák a poté i Curney, oba dva však promáchli.
05:00
Další dalekonosná střela Natova nenašla svůj cíl.
04:23
Radek Krajcigr ze slibné pozice nebyl úspěšný.
03:30
Domácí tým přečkal první oslabení bez úhony.
03:15
Natov z ostrého úhlu pouze do boční síťky.
02:39
Skvělý zákrok předvedl domácí gólman Dvořák!
01:30
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
01:30
Po odpískaném faulu se Dominik Jansa na střídačku vrátil přes hráče Boleslavi, což je nedovolené. Boleslav bude hrát přesilovku.
00:52
00:52
Nejproduktivnější dvojice rozhodně neztrácí čas, už necelou minutu po zahájení už střílí první gól Jan Natov. Asistence J. Curney.
00:24
Česká Lípa se však prokombinovala až na vlastní polovině.
00:10
Rozehru na útočné polovině získal Krajcigr.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00
Střela do tyčky hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Tomáš Novák, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Daniel Štěrba, Radek Krajcigr, Petr Novotný
00:00
Krásný podvečer všem, kteří sledují tento přenos. I dnes vás vítám u živého přenosu z utkání Tipsport Superligy. Ve 12. kole hostí Česká Lípa střelecky nejproduktivnější tým soutěže. Statistiky totiž vede dvojice Curney-Natov, kteří se jistě i dnes budou chtít prosadit. Na druhé straně se ale představí obrana domácích, která se postupně zlepšuje.
00:00
Do začátku zápasu zbývá něco přes půl hodiny, oba týmy se rozcvičují na hrací ploše. Hosté mají tradičně na lavičce ostřílenou dlouholetou oporu týmu, kterou není nikdo jiný, než Radek Gwuźdź.