1:1
2:2
- : -

Tatran Teka Střešovice - Sokol Pardubice 7:3
3. Marek Beneš, 15. Mikuláš Komárek, 16. Pavel Sládeček, 19. Tomáš Váňa, 36. Jakub Slavík, 44. Marek Beneš, 58. Marek Beneš - 34. Přemek Pakosta, 57. Martin Zozulák, 59. Martin Zozulák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3 + Ondřej Vítovec (TAT) ČK1 + (TAT) 5:1 + Ivo Teichman (PCE) ČK1 + (PCE) 5; využití: 1:2; diváků: 375; zásahy brankářů: Michal Rebro 31 - Martin Haleš 18; po třetinách: 4:0, 1:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely po 3 třetině Tatran 3 a Pardubice 13.
59:59
Komentář trenéra domácích (J. Menhart): Dnes bojovné utkání. V druhé části zápasu nás Pardubice předčili v nasazení - naštěstí jsme dokázali zápas urvat pro sebe. Závěrečné pošťuchování bylo bohužel zcela zbytečné a musíme zapracovat i na tom, abychom dokázali udržet nervy, i když se třeba některé věci nedaří. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra hostů (L.Štancl): Z naší strany opět špatná první třetina, která rozhodla o zápase. Od druhé třetiny jsme byli rychlejší, aktivnější a troufám si tvrdit, že i lepší. Bohužel jsme dnes selhali v koncovce, jeden gól z šancí, které jsme měli je málo. Velké díky týmu, že to nezabalil a bojoval až do konce. Když začneme dávat góly, dostaví se i výsledky. Závěrečná šťouchačka jen dokázala bojovnost a nasazení v zápase.
58:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Adam Šmíd (7:3).
57:55
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
57:55
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Tatran Teka Střešovice do konce utkání.
57:55
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice do konce utkání.
57:55
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 5 minut za nesportovní chování.
57:55
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Tatran Teka Střešovice na 5 minut za nesportovní chování.
57:55
Hra se přiostřila a skončilo to hromadnou šarvátkou. A Pardubice budou hrát přesilovku.
57:16
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Tomáš Váňa (7:2).
56:55
Hostům se vyplatilo hrát bez brankaře ve vlastní přesilovce daly gól.
56:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Přemek Pakosta (6:2).
55:45
Martin Haleš míří ven z branky a Pardubice hrají v šesti.
55:35
Timeout Sokol Pardubice
55:35
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
55:20
Michal Rebro dnes předvádí skvělé zákroky.
53:50
Mladší žáci FbC Hradec Králové se starají o kvalitní atmosféru tohoto utkání.
51:50
Dnešní utkání sleduje 375 diváků.
50:00
Pardubice se drží na půlce Tatranu a snaží se rozhýbat domácí ale ti tlaku odolávají. A všechny hostujících hráčů končí na domácím brankáři a nebo mimo branku.
49:01
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za vražení zády.
48:38
Hra je přerušena kvůli zranění hostujícího hráče Adama Šmída ale snad bude v zápase pokračovat dále.
47:50
Jak se blíží konec utkání tak se začíná čím dál více hra přiostřovat.
44:00
Třetí gól v utkání vstřelil Marek Beneš
43:48
42:30
Zápas se nám začíná přiostřovat. Emoce začínají působit a to více na straně hostujícího týmu.
40:01
Střely po druhé třetině Tatran-4 a Pardubice-11
40:00
40:00
39:40
Skvělým zákrokem se předvedl Michal Rebro.
38:30
Domácí útočník zabránil vstřelení gólu poté co vlastnímu spoluhráči zblokoval střelu.
36:50
Na domácí střídačce je velmi rušno a to kvůli zranění Jonáše Kreysi ale vypadá že bude v zápase dál pokračovat.
35:48
Střela hostujícího týmu pouze končí na boční síťce domácí branky.
35:00
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Jonáš Kreysa (5:1).
35:00
Domácí na gól hostujícího týmu reagují také gólem a už to je opět o čtyři góly.
34:00
Hostující tým využívá svůj tlak a snižuje stav na 4:1 pro Tatran.
33:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Petr Černý (4:1).
32:40
Je vidět že hostující tým se snaží stáhnout nepříznivý stav.
32:17
Hra se v tuto chvíli přelévá z jedné půlky na druhou.
28:45
Hostující tým tuto chvíli drží domácí na své půlce a kombinují. Ale vše končí kvůli faulu hostů.
26:45
Po střele hostujícího hráče míček končí v brance ale o gól se nejedná kvůli porušení pravidla o hře vysoké hokejce.
24:10
Dva skvělé zákroky za sebou předvedl domácí brankař Michal Rebro a těmito zákroky drží domácí tým zatím čisté konto.
23:30
Hra je přerušena kvůli ošetření domácího brankaře který je v pořádku.
21:50
Po úvodním tlaku hostí se dostali k míčku i domácí a kombinují na půlce hostu a končí to střelou mimo branku.
20:49
Do druhé třetiny lépe vstoupili hráči hostí.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po první třetině: Tatran 18 a Pardubice 10
18:08
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Marek Beneš (4:0).
18:00
Pokud se hostující hráči dostanou k domácí brance tak míček většinou končí na skvělém Michalu Rebrovi.
17:35
Michal Rebro vytahuje samé dobré zákroky.
15:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Jonáš Kreysa (3:0).
15:25
Po rozehrání bule, domácí se rychle ujímají opět míčku a je z toho další gól.
14:56
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Milan Meliš (2:0).
14:55
Domácí využívají svůj tlak a končí to gólem.
13:00
V hale panuje skvělá atmosféra. O atmosféru se většinou starají domácí diváci.
11:00
Po střele Jana Bílého Michal Rebro vůbec neviděl a na štěstí střela skončila mimo branku.
10:00
Domácí zatím mají více ze hry než hostující tým.
08:50
Marek Beneš zachytil přihrávku hostí a poté střílí mimo branku.
07:46
Domácí hráči kombinují na půlce hostů a končí to střelou bohužel jen vedle.
06:00
Střela hostujícího hráče Iva Taichmana skončila jenom mimo branku.
04:35
A na druhé straně také skvělý zákrok hostujícího brankáře Martina Haleše.
04:10
Úžasný zákrok brankáře domácích Michala Rebra.
02:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Jakub Slavík (1:0).
02:10
Tatran se drží na půlce Pardubic a hosté se jenom musí bránit.Hráči Tatranu si přihrávají a hostující hráče nepouští vůbec k míčku.
00:46
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vražení zády.
00:01
Po úvodním buly se míčku ujali hráči Pardubic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Lukáš Prix, Jan Kourek
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Jakub Kolísko, Adam Tlapák, Filip Ullmann, Tomáš Váňa, Marek Beneš