2:0
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 6:1
5. Tom Ondrušek, 13. Tom Ondrušek, 20. Martin Pražan, 35. Jiří Koutný, 37. Tom Ondrušek, 41. Marek Vávra - 46. Anže Šneberger; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Jan Barák 21 - Michal Kotouček 2, Ondřej Kratěk 17; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:1;
60:00
Stav střel po třetí třetině: Chodov 12 - 6 Bohemians
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Michala Jedličky: Bohužel jsme dali jen jednu branku, na kterou těžko získáme body,ikdyž mezihra nebyla špatná. Individuální chyby,góly z brejků rozhodli utkání. Zítra budem připraveni. Díky soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Poslední dva zápasy jsme výrazně vylepšili nasazení v obraně a projevilo se to na počtu inkasovaných branek i gólů z brejku. Víme, že touto hrou budeme úspěšní, tak věřím, že v tom budeme pokračovat i v dalších zápasech."
60:00
59:50
Plíhal vyzval Kraťka na souboj 1 na 1. Selhal.
59:25
253 diváků si dnes našlo cestu do haly. Děkujeme!
59:10
Kindl SKVěle obrán vracejícím se Matejčíkem.
58:45
Zezulka se nepochopil s coachem Jedličkou, který mu jeho střídání důrazně zatrhl.
57:14
Timeout FbŠ Bohemians
57:14
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:50
Růžek nezvládl dopad a odkulhal za pomoci zdravotníka na střídačku. Brzké uzdravení!
56:45
Nadějná rozehrávka Chodova končí však u Kraťka.
55:15
Růžek vystrčil růžky. Barák však krotí jeho pokus z půlky.
53:55
Koutný z první do navrátilého Kraťka.
53:00
Bohemka opět v powerplay.
52:40
Matejčík a je to tyč! Ze vzduchu se mu nepodařilo prosadit.
49:50
Je vidět, že Bohemku gól nakopl a teď jsou víc v útoku než Chodov.
48:45
Chudina by příliš pomalý a o míček tak přišel.
48:00
Hit Mikeše posouzen jako trestný. Bohemka rozehraje.
47:10
Barák šahal po míčku ale spíš přikryl oči Strnadovi. Vše se však uhasilo rychlým odpálením.
45:24
Dočkáme se dramatizace? Šneberger využil laxního bránění a z otočky se trefuje.
45:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anže Šneberger, asistoval Matyáš Krebner (6:1).
41:25
Ondrušek při rozehrávce ťukl do míčku dvakrát po sobě a to samozřejmě pravidla zakazují. Bohemka se ujme rozehrávky.
40:48
Chodov je skutečně při chuti. Tohle už je šestá branka tentokrát se trefil Vávra.
40:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (6:0).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov 8 - 8 Bohemka.
40:00
39:15
Pressing Plíhala přežil Kieler a posouvá dál.
38:55
S blížícím se návratem Vávry se hbitě vrací Kratěk mezi tyče.
37:20
Kratěk zmizel z brány a Bohemka zkusí powerplay.
37:16
Hrubě si počínal Tomáš Vávra a odsedí si dvouminutový trestík.
37:15
Vyloučen hráč Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
36:40
Ondrušek opět trestá! Jeho přesná muška nalezla cíl.
36:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Matejčík (5:0).
35:30
Florbalová paráda! Mikeš z jedničky bekhendem nalezl spoluhráče na mantinelu. Šance však končí u Kraťka.
34:55
Plíhal nalezl Koutného a ten si teď poradil bravůrně.
34:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Ondřej Plíhal (4:0).
33:25
Blok Dobisíka zastavil Ondruškovu ránu.
32:15
Pražanova střela končí na "betonech" Kraťka.
31:55
Do slova za pět dvanáct teď zastavil střelu pohotovým blokem obránce Bohemky.
31:52
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
30:10
Seknutý Vošta pokračuje s výhodou. Tu však promarnila nepřesná střela Ondruška.
28:20
Doubek holí zablokoval přihrávku a Chodovu se daří uklidnit hru.
27:30
Koutný se ve velké šanci střelecky zmílil. Kraťkovi to napálil rovnou do břicha.
26:55
Za zvuku rocku hraného dnešním DJem Robertem dobíhá k rozehrávce Kašovský a Chodov tvoří.
24:00
Kindl ustál Řezáčův attack a Bohemka se dostává z problémů.
22:40
Doubek až do třetice ale nakonec zažehnal útok soupeře.
21:15
Plíhal má stále rychlé nohy a proplouvá obranou jak horký nůž máslem.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FbŠ Bohemians
20:00
Střela do tyčky hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians .
20:00
20:00
Stav střel po první třetině: Chodov 5 - 8 Bohemians.
20:00
19:21
Cha! Interesantní koncovka Pražana vymetla pavouky z horního vinglu. Po této florbalové parádě už vedou domácí 3:0.
19:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tom Ondrušek (3:0).
18:35
Vávra to zkoušel od mantinelu ale minul.
18:15
A i Bohemka vyšle na trestnou svého hráče. Cabejšek si odsedí sekání.
18:10
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
17:00
Barákův save skrz obránce se zhoršeným výhledem přišel vhod.
16:10
Podhráský s Jedličkou na sebe teď křičí ale to nic na vyloučení Koutného nezmění. Bohemka si střihne druhou přesilovku.
16:05
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
12:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Vošta (2:0).
11:15
Chodováci srdnatě skáčou do bloků.
09:35
Hra je svižná ale příliš střel se na branku nedostává.
07:15
Mezitím co Krbec sedí na trestné, tlačí se hosté dopředu. Obrana Chodova je však kompaktní.
06:33
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
04:55
Ondrušek ukázal formu, když si znale počkal a umístil svou ránu nechytatelně do spodního rohu Kotoučkovi branky. Chodov se ujíma vedení!
04:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Dan Kašovský (1:0).
02:15
S melou před bránou si nakonec domácí poradili a Barák může vyhodit balónek vpřed.
01:00
Krbec teď attackoval posledního obránce hostů a vytěžil míček. Bránu však následně minul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Jan Dobisík, Patrik Šebek, Patrik Kieler, Josef Juha
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Šimon Doubek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Mikuláš Krbec
00:00
Dámy a pánové přeji Vám příjemný nedělní podvečer s chodovským florbalem. Domácí jdou do utkání se střeleckou pohodou poté co v minulém kole sestřelili Pardubice 12ti góly. Hattrickem se na tomto koncertu podílel kanonýr týmu Tom Ondrušek. Hosté si naopak budou chtít spravit chutě po hořké prohře 7:8 s Vítkovicemi. Zápas dvou pražských týmů je vždy speciální podívaná tak se na dnešek rozhodně těšíme. Za půl hodinky začínáme!