3:3
4:2
- : -

FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 12:5
9. Marek Ďopan, 13. Daniel Cabejšek, 15. Daniel Cabejšek, 18. Jan Dobisík, 19. Patrik Kieler, 24. Matyáš Krebner, 25. Patrik Kieler, 29. Mikuláš Forman, 50. Josef Juha, 53. Marek Ďopan, 60. Josef Juha, 60. Patrik Kieler - 22. Jan Spilka, 30. Štěpán Slaný, 34. Kamil Břiška, 49. Jaromír Ekl, 54. Štěpán Slaný; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:5 + Štěpán Slaný (CLP) OS; využití: 2:1; diváků: 190; zásahy brankářů: Michal Kotouček 16 - Ivan Ponomarev 14; po třetinách: 5:0, 3:3, 4:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians - 8 Česká Lípa - 11
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: "Konečně koncentrovanost po celých 60 minut, proměnování šancí a diváci, kteří nás hnali za vítězstvím. Díky soupeři, rozhodčím a divákům."
60:00
Komentář trenérky hostí Lenky Bartošové: "Dneska se nám všechno sesypalo jako domeček ze sirek. V první třetině naše obrana byla děrovaná jako ementál. Máme nad čím přemýšlejt, protože taková hra v dallších zápasech by nás mohla pohřbít."
60:00
59:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Michal Kotouček (12:5).
59:45
Druhou asistenci zařizuje gólmanovi Kotoučkovi Patrik Kieler, který jíž potřetí překonává Ponomareva.
59:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha bez asistence (11:5).
59:28
Nedáš, dostaneš.. Tak to holt chodí. Šibenici prádzné branky hostí vymetl Josef Juha.
59:10
Tichý pálí tahem ze střední vzdálenosti, těsně míjí branku.
58:11
Do konce utkání zbývají necelé dvě minuty a Česká Lípa to zkouší v šesti.
56:34
Hosté teď moc nepůjčují domácím míček. Bohemka ale zatím důsledně brání.
54:11
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
54:11
Česká Lípa si bere oddechový čas, má už jen necelých 6 minut, aby nějak zvrátila skóre.
53:38
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jaromír Ekl (10:5).
53:38
Ale teď musíme pochválit i hosty za předvedenou akci, kterou do prázdné brány zakončuje Radek Krajcigr.
52:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Michal Kotouček (10:4).
52:59
Samostatnou akci po výhozu od Kotoučka zakončuje Marek Ďopan a připisuje si tak druhou trefu v tomto utkání a zároveň desátý gól. To bude drahé..
52:23
Spilka teď sympaticky zahrozil z oslabení.
51:32
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:32
Další vyloučení, opět hosté ze severu, opět Radek Krajcigr, opět nedovolené vrážení.
50:44
Domácí opět při chuti a zaměstnávají Ponomareva co jim síly stačí. Není se co divit, však jim ještě nedávno kryl záda on jim.
49:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Tomáš Kindl (9:4).
49:15
Rychlá odpověď domácích je tu! Josef Juha zakončuje kombinaci s Tomášem Kindlem.
48:50
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (8:4).
48:50
Ale teď už se Štěpán Slaný nemýlil. Snižuje na čtyřbrankový rozdíl.
48:36
Slibná střelecká pozice pro Slaného ze strandardní situace, Kotouček však kryje maskou.
47:43
Ale nutno podotknout, že Česká Lípa rozhodně nic nevzdává a podává velmi bojovný výkon.
46:52
Hra se nám teď opravdu poměrně dost kouskuje fauly.
45:30
Ztráta, zisk, ztráta, zisk, faul, ztráta, zisk... takhle by se dal popsat momentání obraz hry
42:48
Domácí tuto přesilovou hru nevyužili a dala by se nazvat jako nemastná, neslaná.
42:09
Půlka přesilovky pryč a zatím bez větší šance pro domácí se prosadit.
40:48
40:48
To nám to pěkně začíná.. hosté si hned na úvod zavěrečné třetiny zahrají další oslabení. Odpočinout si jde Krajcigr.
40:01
Dnešnímu utkání přihíží 190 diváků! Děkujeme!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians - 6 Česká Lípa - 6
40:00
38:29
Ponomarev ted musel vytáhnout velký zákrok, kdy jeho obranu rozbrali Cabejšek s Krbcem, kdy druhý jmenovaný zakončoval ze středu hřiště.
36:57
Velký chaos před Kotoučkem, musel se činit, ale vše zvládl na jedničku a nedovolil, aby míček prošel za jeho záda.
34:37
Krebner pěkně našel Zezulku, ale bohužel druhému jmenovanému střela sjela z čepele.
33:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Milan Tichý (8:3).
33:11
Z vyhrocené atmosféry přibývají chyby na obou stranách a domácí opět v krátkém čase inkasují, tentokrát v oslabení
32:46
Vyloučen hráč Josef Juha družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
32:46
První svou přesilovku si také zahrají hosté. Juha si půjde odpočinout na trestnou lavici.
30:10
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
30:10
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest.
30:10
V posledních minutách můžeme sledovat poměrně neklidnou atmosféru a hru nahoru dolu.
30:10
Štěpán Slaný neunesl své emoce a dostává 2+10 osobní trest za nesportovní chování.
29:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný z trestného střílení (8:2).
29:13
Trestné střílení si vyzkouší taky hosté, konkrétně Štěpán Slaný.
28:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Josef Juha (8:1).
28:58
Krásná kombinace pánů Forman-Juha-Růžek a již sedmibrankové vedení pro domácí
24:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Matyáš Krebner (7:1).
24:35
Z trochu ze začátku zmatené přesilovky nakonec dnes již podruhé skóruje Patrik Kieler.
23:33
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
23:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Daniel Cabejšek (6:1).
23:03
Po důsledném pressu společně s Cabejškem zakončuje do prádzné branky Matyáš Krebner
21:46
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Štěpán Slaný (5:1).
21:46
Gól České Lípy příchází jako blesk z čistého nebe. Ze střední vzdálenosti skóruje Spilka, kterého našel Slaný.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians - 12 Česká Lípa - 4
20:00
18:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Jakub Kolstrunk (5:0).
18:39
Další pohlednou akci předvádí pánové Kieler-Kolstrunk, kdy první jmenovaný zakončuje a míček se zas vlní v síti hostí.
17:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Daniel Cabejšek (4:0).
17:22
Protože přesně se to stalo. Hosté ztratili míček na půlce hřiště a pak už se Dobisík řídil sám na Ponomareva a mohl se ho jen zeptat "Kam to chceš?".4:0 pro domácí.
16:43
Pokyny na střídačce hostů uní jasně: "Nerozčilujete se a přestaňte ztrácet ty balony". Musím souhlasit
14:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (3:0).
14:27
Cabejšek dnes při chuti. Střelou pod horní tyč nedává Ponomarevovi nejmenší šanci a posílá tak svůj tým do tříbrankového vedení.
12:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek z trestného střílení (2:0).
12:42
Přesilovku domácí nevyžili, ale teď vybojovali trestné střílení. K němu se postavil zfalovaný Daniel Cabejšek a chladnokrevně ho proměnil
12:13
Krebner po souhře pálí z první, ale střela letí těsně mimo hostující branku
10:30
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:30
Máme tu první přesilovou hru tohoto utkání pro domácí klokany, tak uvidíme, jak s ni naloží
09:55
Teď se musel krásným zákrokem blýsknout Kotouček
08:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Matyáš Krebner (1:0).
08:19
Prvním gólem se prosazuje nováček Marek Ďopan, po krásné nahrávce od Krebnera
06:10
Nebezpečná standardní situace na hranici velkého brankoviště domácích, hosty však nevyužita
05:49
Kolstrunk po samostatné akci těsně nad Ponomarevovu branku
03:14
Růžek pálí přízemní střelu po krosové nahrávce, ale nic moc z toho
02:16
V první větší šanci jsme mohli vidět Pepu Juhu, ale bohžel pro něj, byl moc blízk Ponomarevovi a nedokázal zakončit dle svých představ
00:01
Úvodní vhazování pro Českou Lípu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Daniel Štěrba, Petr Novotný, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Jan Dobisík, Marek Ďopan, Patrik Šebek, Patrik Kieler, Jakub Kolstrunk
00:00
Dobrý večer z Děkanka arény, dnes naši klokani v 13. kole Tipsport Superligy přivítají hosty ze severu FBC 4CLEAN Českou Lípu. Přeji příjemnou zábavu, pokud jste dnes nemohli dorazit přímo na halu.