2:2
0:2
3:3
- : -
branky (asistence): 03:10 Jakub Vitvar (Zdeněk Fanta), 19:53 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič), 50:01 Ondřej Krejčí (Michal Skuhrovec), 54:35 Ondřej Krejčí, 59:06 Ondřej Krejčí (Oldřich Jireček)
branky (asistence): 04:34 Michal Klápa (Michal Strachota), 16:11 Daniel Nicklas (Jan Skopový), 33:26 Miroslav Šnajdr (Matěj Pruner), 37:57 Jaromír Lisa (Michal Strachota), 42:46 Matěj Pruner (Ondřej Vašíček), 49:12 Michal Strachota (Michal Klápa), 57:30 Michal Klápa

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 5:7
4. Jakub Vitvar, 20. Michal Skuhrovec, 51. Ondřej Krejčí, 55. Ondřej Krejčí, 60. Ondřej Krejčí - 5. Michal Klápa, 17. Daniel Nicklas, 34. Miroslav Šnajdr, 38. Jaromír Lisa, 43. Matěj Pruner, 50. Michal Strachota, 58. Michal Klápa; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 27 - Daniel Váradi 27; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:3;
60:00
střely na branku ve třetí třetině Bivoj 17 Hurrican 13
60:00
komentář vedoucího družstva p. Jindřicha Hejkala nevyšlo to, ale o kousek, příště to snad bude lepší
60:00
komentář trenéra hostí p. Petra Pánka: Dnes víc boj, než florbal. Mrzí mě dvě věci: nedůraz v našem brankovišti, díky kterému dal soupeř většinu branek a že jsme museli hru zvládnout na dvě lajny. Máme na čem pracovat. Děkuji soupeři a divákům
60:00
59:30
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jiří Mutínský.
59:30
vysoká hůl Pecháčka
59:18
Klápa se svíjí a drží za stehno
59:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Oldřich Jireček (5:7).
57:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa bez asistence (4:7).
56:33
dobrá střela Pecháčka
55:44
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
55:44
Vyloučen hráč Jaromír Lisa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
54:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí bez asistence (4:6).
52:48
Vyloučen hráč Dominik Šíbl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
50:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Michal Skuhrovec (3:6).
49:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (2:6).
43:43
Už to začíná s litvínovskými nadějemi vypadat hůře, navíc Vary hrají pořád velmi dobře
42:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Pruner, asistoval Ondřej Vašíček (2:5).
37:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Michal Strachota (2:4).
33:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Matěj Pruner (2:3).
33:26
rychle využitá výhoda Varů
33:24
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Daniel Hulič (2:2).
18:24
prudká nahrávka Huliče před branku na teč Fantovi, tomu se teč nepovedla
17:30
gól Varů neplatí pro postavení hráče v brankovišti
16:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Skopový (1:2).
10:31
Hocelík sebral na středu míček soupeři a po rychlém brejku nádherně nahrál Fantovi, ten však minul odkrytou klec
07:16
šance Hocelíka, bohužel minul krásnou střelou
06:40
Pecháčka napadali 2 hráči, s obtížemi, ale dokázal rozehrát bez ztráty balonku
06:02
Domácí hlásili před utkáním obrovské odhodlání bodovat, tak můžeme očekávat pěkné utkání
04:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (1:1).
04:34
Klápa to trefil mezi tyčku a nohu domácího brankáře
03:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Zdeněk Fanta (1:0).