0:1
1:3
3:3
- : -
branky (asistence): 30:00 Jan Daubner (Adam Zbořil), 40:35 Lukáš Hrubý (Jan Daubner), 51:16 Dominik Chvastek (Tomáš Daniš), 54:27 David Friedel (Petr Kašpar)
branky (asistence): 10:04 Jan Staněk (Jan Králík), 24:25 Václav Staněk (Jan Staněk), 28:50 Vít Strouhal (Josef Macek), 33:24 Lukáš Malý (Tomáš Brožek), 44:25 Michal Matějček (Lukáš Malý), 48:09 Radek Hanák (Lukáš Froněk), 59:46 Ondřej Havelka (Radek Hanák)

Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři Č. Budějovice 4:7
31. Jan Daubner, 41. Lukáš Hrubý, 52. Dominik Chvastek, 55. David Friedel - 11. Jan Staněk, 25. Václav Staněk, 29. Vít Strouhal, 34. Lukáš Malý, 45. Michal Matějček, 49. Radek Hanák, 60. Ondřej Havelka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Janík 23 - Josef Macek 30; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Jako v mnoha předchozích zápasech rozhodla naše střelecká nemohoucnost. Co všechno my netrefíme to je až neuvěřitelné. Soupeř plně využil brejkových situací. Florbal se hraje na góly a střílení gólů nám poslední dobou nejde. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeři a přejeme šťastnou cestu.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Malého: Dnes jsme se po třech týdnech vrátili k základu naší hry a zaslouženě jsme vyhráli. I přesto byl zápas velmi vyrovnaný a rozhodlo proměnění některých našich šancí. Jsme rádi, že jsme přes závěrečný tlak domácích ubránili vedení. Děkujeme za zápas.
60:00
Počet střel na brnaku ve třetí třetině: Petrovice 11, Budějovice 8.
60:00
59:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Radek Hanák (4:7).
59:46
Definitivní tečku do prázdné branky dává Havelka.
58:14
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
58:14
Daniš odkulhal ze hřiště po souboji v domácím rohu, ale vypadá to, že se vrátí do hry.
57:09
Daubner nahradil skvěle Janíka při hře bez gólmana.
55:58
Kdyby Skácel pálil z první, tak to máme 5:6, takhle Macek stačil do střely skočit.
55:10
Domácí to zkouší v 6.
54:27
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Friedel, asistoval Petr Kašpar (4:6).
54:27
Gól z ničeho, Kašpar zachytil nepovedenou přihrávku za brankou hostů, podařilo se mu záhadným způsobem přihrát na brankoviště Friedelovi, který konečně proměnil.
51:16
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Tomáš Daniš (3:6).
51:16
Po delší době domácí vystřelili a konečně úspěšně, nějaká naděje tu možná ještě je.
48:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Froněk (2:6).
48:09
Naděje domácích na obrat asi definitivně pohasínají, i když 1ě mniut je ještě celkem dost času.
47:41
Na druhé straně skvěle zakročil Janík.
46:55
Další dva zákroky si připisuje Macek.
44:55
Teď kdyby to Kašparovi trochu více letělo, tak se míček ladným obloučkem nesnese do náruče Macka, ale rozvlní síť za ním.
44:43
Macek si připsal další dva zákroky po střele Kašpara a dorážce dalšího domácího hráče.
44:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Lukáš Malý (2:5).
44:25
Další studená sprcha pro domácí.
43:30
V dnešním propršeném odpoledni k nám zabloudilo 35 diváků, děkujeme.
42:58
Janík skvěle vychytal Hanáka, který z několika metrů vystřelil po značné chvilce míření.
42:35
Jak jsem psal, když nebudou trefovat gólmana, nyní z hole Kašpara, pravda z úhlu to měl těžké.
40:35
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Jan Daubner (2:4).
40:35
Domácí bleskově proměňují přesilovku.
40:23
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:01
Poslední dějství začíná, pokud domácí navážou na konec druhé třetiny a trefí taky občas branku a když už ji trefí tak né gólmana, mají šanci něco se zápasem udělat.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 15, Č, Budějovice 12.
40:00
39:30
Domácí do toho pěkně šlápli ke konci této třetiny, ale zatím to nepřináší své ovoce.
37:17
dtto u Daniše.
36:22
Jakubcova střela mířila do branky, k smůle domácích se jí do cesty postavil Macek.
35:00
Janík snovým zákrokem vychytal Staňka s číslem 14.
34:08
Když se vám nedaří trefit branku tak to se pak těžko dávají góly... si jistě říká nejeden hráč domácích.
33:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Tomáš Brožek (1:4).
33:24
U hostů propuká euforie, takový průběh zápasu asi nečekali, domácí asi taky ne.
30:21
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Václav Hejplík.
30:21
Ale teď už je zas u domácích smutno, hosté pojedou nájezd.
30:21
Hejplík nakonec míjí.
30:00
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Adam Zbořil (1:3).
30:00
Nálada se lehce lepší u domácích, Zbořil od mantnelu nahrál k Daubnerovi, který trefil odkrytou branku Macka, který se nestihl přesunout.
28:52
Hosté byli už na začátku zápasu pozitivně naladěni a na tom se nic nemění
28:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal, asistoval Josef Macek (0:3).
27:45
Domácí by chtěli, zkouší se dostat ke kloudné střele, ale s přibývajicím časem začínají být nervozní a sekají nepřesnosti a chyby.
24:29
Těsně po návratu Strouhala na hřiště proměnili hosté svou právě začatou přesilovku.
24:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Staněk, asistoval Jan Staněk (0:2).
23:53
Ve chvíli, kdy Patrik vběhl na plochu, když neměl byl v pěkné individuální akci Staněk, který si prosóloval celé hřiště.
23:50
Vyloučen hráč Patrik David družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za špatné střídání.
23:15
Domácí pálí střelu za střelou, ale buď mimo nebo trefují hostující hráče.
22:42
Daniš neúspěšný.
22:22
Vyloučen hráč Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:06
Zbořil krásně našel Chvastka dlouhým pasem před Macka, ale ten se předvedl a jeho pokus vychytal.
20:46
Do zápasu sice vletěli po hlavě domácí, ale pak iniciativu převzali postupně hosté a v druhé třetině se na tom zaím nic nezměnilo.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 8, Č. Budějovice 9.
20:00
19:55
V závěrečných chvílích ještě Jabuec připravil perné chvilky pro domácí zaváháním v rozehrávce.
18:07
Skácel krásně našel Zbořila nabíhajicího si před Macka, ten však nedokázal přihrávku zpracovat.
17:30
Domácí konečně trefili zase trefili brnaku, Kopelcovu střelu Macek vyrazil mimo.
15:15
Malý vypálil od poloviny, Janík střelu sklepl maskou k zemi, po krátkém souboji před barnkou domácí vyhodili.
14:05
Hanák nepříjemně vystřelil skoro od poloviny, Janík střelu vyrazil nohou.
13:14
DAubner si zaběhl za obranu hostů a dostal od Daniše pěkné nahození, které však nedokázal zkrotit a Mackovu brnaku tak neohrozil.
12:12
Kašpar prostrčil skoro zpoza branky míček do brankoviště, kde se k němu dobýval Hrubý, který bekendem nedokázal překonat Macka.
10:45
Štěpka si nabíhal na dlouhou nahrávku před Janíka, ten se po míčku úspěšně natáhl a nenechal ho vystřelit.
10:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval Jan Králík (0:1).
10:04
Staněk dostal od domácích beků hodně prostoru, vytočil se z rohu před Janíka a střelou pod rukou Janíka rozvlnil ke smutku domácích síť.
09:17
Z hole domácího Daubnera jsme zhlédli další střelu mimo.
08:44
Jakubcovo zaváhání zachránil Kopelec zblokováním střely Malého.
07:01
Králík se před okamžikem dostal do zakončení, když zachytil rozehrávku domácích, střela letěla opět mimo.
04:03
Pěknou individuální akci předvedl Hanák, v zakončení ale mířil mimo.
03:08
Chvastek hledal svou přihrávkou Zbořila ve velkém brankovišti, ale nenašel a míček proletěl mimo.
02:38
První střelecký pokus hostů z hole Bučoka míří mimo.
01:12
Mezitím se k míčku dostali hosté, ale ztrácejí nepřesným náhozem za mantinel.
00:18
Domácí vletěli do zápasu, Kašpar trefuje břevno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Tomáš Brožek, Lukáš Malý, David Štěpka, Michal Matějček
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Bohdan Kopelec, Petr Kašpar, Radim Ivan, Marcel Jakubec, Lukáš Hrubý