4:1
6:2
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 10:5
26. Dušan Přívara, 30. Jakub Pecha, 32. Jakub Černý, 36. Tomáš Nushart, 44. David Sachr, 44. Matyáš Kalina, 48. Vojtěch Pfaur, 49. Miloš Tyl, 59. Jakub Černý, 60. Miloš Tyl - 10. Adam Stibor, 12. Ondřej Halej, 27. Adam Stibor, 45. Vojtěch Semerád, 56. Vojtěch Semerád; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 24 - Milan Stránský 27; po třetinách: 0:2, 4:1, 6:2;
60:00
Konec utkání, Kladno vítězí 10:5. Střely na branku ve 3.části: Kladno 12-13 Chomutov; střely celkem: Kladno 36-29 Chomutov
60:00
Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích #46 Vojtěch Pfaur a za tým hostí #77 Adam Stibor
60:00
Komentář vedoucího domácích, pana Václava Kally: "Dnešní pozdní utkání bylo velmi těžké. První třetinu jsme vůbec nehráli, byli jsme bez pohybu, od druhé třetiny se to zlepšilo. Jsme rádi za zisk třech bodů, děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu šťastnou cestu domů."
60:00
Zástupce hostů nám pozápasový komentář neposkytnul
60:00
59:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Miroslav Mayer (10:5).
59:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #91 Miloš Tyl do prázdné branky, asistoval hráč #13 Miroslav Mayer. Stav utkání je 10:5
58:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Černý z trestného střílení (9:5).
58:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Černý z trestného střílení. Stav utkání je 9:5
55:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Jiří Šafařovský (8:5).
55:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil hráč #91 Vojtěch Semerád, asistoval hráč #18 Jiří Šafařovský. Stav utkání je 8:5
55:06
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
55:06
Vyloučen hráč #91 Miloš Tyl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hru na zemi
52:41
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
52:41
Vyloučen hráč #9 Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
50:46
Vyloučen hráč Jiří Šafařovský družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
50:46
Vyloučen hráč #18 Jiří Šafařovský družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
48:22
Timeout Florbal Chomutov
48:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Ondřej Riebauer (8:4).
48:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #91 Miloš Tyl, asistoval hráč #19 Ondřej Riebauer. Stav utkání je 8:4
48:22
47:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur bez asistence (7:4).
47:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #46 Vojtěch Pfaur bez asistence. Stav utkání je 7:4
44:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Adam Stibor (6:4).
44:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil hráč #91 Vojtěch Semerád, asistoval hráč #77 Adam Stibor. Stav utkání je 6:4
43:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Ondřej Riebauer (6:3).
43:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #12 Matyáš Kalina, asistoval hráč #19 Ondřej Riebauer. Stav utkání je 6:3
43:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Antonín Pertlík (5:3).
43:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #67 David Sachr, asistoval hráč #3 Antonín Pertlík. Stav utkání je 5:3
40:01
3.část byla právě zahájena
40:00
40:00
Konec 2.třetiny. Střely na branku ve 2.třetině: Kladno 11-8 Chomutov. Stav po dvou třetinách je 4:3 pro Kladno
40:00
35:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Dušan Přívara (4:3).
35:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #44 Tomáš Nushart, asistoval hráč #9 Dušan Přívara. Stav utkání je 4:3
34:58
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
34:58
Vyloučen hráč #44 Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Černý bez asistence (3:3).
31:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #33 Jakub Černý bez asistence. Stav utkání je 3:3.
29:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Vojtěch Teslík (2:3).
29:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #86 Jakub Pecha, asistoval hráč #77 Vojtěch Teslík. Stav utkání je 2:3.
26:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Jiří Šafařovský (1:3).
26:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil hráč #77 Adam Stibor, asistoval hráč #18 Jiří Šafařovský. Stav utkání je 1:3.
25:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval David Sachr (1:2).
25:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil hráč #9 Dušan Přívara, asistoval hráč #67 David Sachr. Stav utkání je 1:2
11:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Jakub Štěrba (0:2).
11:27
Druhou branku hostů vstřelil hráč #86 Halej Ondřej, asistoval #19 Štěrba Jakub. Stav utkání je 0:2
09:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Vojtěch Semerád (0:1).
09:13
Chomutov se ujímá vedení 1:0, branku vstřelil hráč #7Stibor Adam, asistoval #91 Vojtěch Semerád
00:01
Utkání bylo zahájeno, bohužel s námi FIS odmítá spolupracovat jinak, než manuálními komentáři. Tomuto utkání zkrátka není přáno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Ondřej Šarša, Ondřej Halej, Erik Štěrba, Erich Kellermann, Jakub Štěrba
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: Antonín Pertlík, David Sachr, Jan Louvar, Dušan Přívara, Tomáš Nushart