3:4
1:5
- : -

Florbal Chomutov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:12
10. Petr Pastor, 11. Adam Stibor, 29. Erik Štěrba, 35. Ondřej Bejček, 39. Vojtěch Semerád, 60. Ondřej Bejček - 1. Luděk Ondráček, 8. Dominik Dvořák, 19. Tomáš Brom, 28. Tomáš Brom, 28. Vít Máček, 34. David Coufal, 40. David Coufal, 42. Matěj Hronek, 46. Luděk Ondráček, 56. Marek Fuchs, 59. Marek Fuchs, 60. Luděk Ondráček; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 172; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 22 - Filip Kejík 23; po třetinách: 2:3, 3:4, 1:5;
60:00
Střely na branku: Brno 13, Chomutov 9
60:00
Komentář trenéra Brna M. Fialy: Vyšel vstup do zápasu, ale situaci jsme si zkomplikovali trochu sami. Kromě prostřední části zápasu, kdy jsme připustili chaotickou hru, jsme kontrolovali hru více než soupeř. Ve třetí třetině jsme podali jsme podali zkušený a koncentrovaný výkon. Jsme moc rádi za tři body z Chomutova. Pochvala mladým hráčům, kteří dnes zahráli skvěle a všem hráčům za velmi dobrý výkon. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Šimka: Dokázali jsme se soupeřem odehrát 2 kvalitní třetiny. Ve třetí části Brno zkušenostmi šlo do vedení, na které jsme nenašli protizbraň. Další víkend odpočineme a za 14 dnů jsme připraveni na výjezd do Českých Budějovic. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
59:49
Brněnský hráč vyhodil míček přes půlku hřiště do prázdné branky domácích.
59:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jakub Andrle (6:12).
59:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Jiří Šafařovský (6:11).
59:00
Hraje se poslední minuta. Chomutovští hráči stále bojují ze všech sil.
58:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Luděk Ondráček (5:11).
57:39
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
55:51
Chomutov hraje bez gólmana
55:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (5:10).
54:50
Chomutov začal hrát agresivněji, střídačka Brna se neustále ozývá.
53:23
Opět domácí hráč s číslem 18, Šafařovský Jiří, zabraňuje situaci 2 na 1.
51:19
Hráč domácích s číslem 18 běží u levého mantinelu. Naskytla se mu pěkná šance vystřelit. Brankář míček těsně vyráží svou rukou.
49:54
Chomutov sype jednu střelu za druhou, ani jedna se však nedostává do brány. Brněnští obránci blokují každičkou střelu.
48:49
Chomutov trefuje břevno a odražený míček obránce vykopává mimo hru.
47:55
Chomutov si zahraje svou první přesilovku. Snad zmenší propast mezi góly.
47:54
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:46
Chomutov střílí z půlky,míjí bránu.
45:42
Brno tentokrát využívá přesilovky a střílí gól do levého horního rohu.
45:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (5:9).
45:07
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
43:43
Chomutovští obránci podávají neskutečný výkon. Každá střela je blokována.
42:06
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
41:20
Brzy po začátku Brno našlo příležitost ke střelbě, která vedla k osmé brance pro Brno. Stav 5:8.
41:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Lukáš Jalový (5:8).
40:01
Bully poslední třetiny vyhrává Chomutov.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu: Brno 13,Chomutov 9.
39:28
Hosté to domácím neulehčují a před koncem 2. třetiny získávají zpět dvoubodový náskok.
39:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (5:7).
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:32
Zvoní tyč a míček se odráží do branky!
38:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Jiří Šafařovský (5:6).
35:30
Gólman Chomutova vyráží maskou míček až za mantinel.
34:48
Rychlá přihrávka před branku vedoucí ke snadné střele do prázdné brány.
34:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Lukáš Fiala (4:6).
33:02
Střelec střílí golfem z velkého brankoviště. Brankáři jde nad ramenem.
33:01
32:47
Šance vstřelit čtvrtou branku domácích, ale přihrávka byla trochu mimo.
30:50
Brněnský brankář vyráží míček nohou.
28:47
Dva pěkné po sobě jdoucí zákroky chomutovského gólmana.
28:26
Erik Štěrba běží sám před brankou a střílí do levého růžku.
28:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erik Štěrba, asistoval Jakub Štěrba (3:5).
27:56
Dva rychlé góly Brna. Oba střeleny z těsné blízkosti.
27:55
Timeout Florbal Chomutov
27:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Zdeněk Malich (2:5).
27:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Matěj Hronek (2:4).
26:57
Pěkná střela z dálky od Chomutova. Brankář míček vyráží.
26:48
Chomutov zatím dominuje na míčku.
24:15
Adam Stibor zabránil v nebezpečné nahrávce vedené na samotného hráče před brankou.
23:55
Všichni hráči se přesouvají na půlku hostů.
22:58
V rohu se bojuje o míček.
20:47
Brněnský hráč hraje vysokou holí, hraje se z velkého brankoviště.
20:01
Bully 2. třetiny vyhrává tentokrát Chomutov.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu: Brno 8, Chomutov 11.
19:59
Oba týmy hráli vskutku vyrovnaně, avšak Brno je momentálně ve vedení.
19:56
Tvrdý souboj za brankou hostů.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny. Brno je na míčku.
18:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (2:3).
18:23
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
15:11
Filip Kejík v leže vyráží rukou míček letící k horní tyči.
14:37
Davidovi Coufalovi přeskakuje míček přes hokejku, když stál před odkrytou bránou.
12:10
Tomáš Novotný předvádí ukázkový blok.
10:03
Míček se se štěstím odráží do branky. Publikum jásá.
10:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor bez asistence (2:2).
09:12
Rychlá střela z úhlu po přihrávce ústí v gól pro Chomutov.
09:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Erik Štěrba (1:2).
07:59
Hosté střílí svůj druhý gól z dorážky.
07:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák bez asistence (0:2).
05:40
Chomutov se přesouvá do defenzívy, brání Brnu v postupu na branku.
04:01
Slibná střela na branku od domácích. Brankář svou levačkou vyráží míček.
02:40
Rychlá branka vyburcovala domácí tým, který se teď snaží dorovnat.
00:30
Střelec ve výběhu si vylákal gólmana a nalezl skulinku u levé tyčky.
00:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (0:1).
00:01
První bully zápasu vyhrává Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, David Sládeček, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erik Štěrba, Petr Pastor, Erich Kellermann, Jakub Štěrba