0:2
0:3
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary 0:11
11. Jan Zavadil, 15. Michal Klápa, 15. Jan Zavadil, 16. Jan Běloch, 17. Jan Zavadil, 19. Jiří Mutínský, 25. Michal Klápa, 25. Jan Zavadil, 42. Matěj Pruner, 46. Daniel Nicklas, 57. Michal Strachota; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 7, Martin Frühbauer 14 - Václav Zavadil 33; po třetinách: 0:6, 0:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Pánka: Za nás neskutečně obětavý výkon do obrany v čele s výborným Vencou Zavadilem v bráně nám vyhrál zápas. Děkuji svým hráčům za výkon, divákům v hale za atmosféru a soupeři za zápas.
60:00
Střely třetí třetina: Start 9, Karlovy Vary 8
60:00
Nejlepší hráči: Start - Martin Frühbauer, Karlovy Vary - Jan Zavadil
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Dnes jsme měli pasáže, kde jsme byli bohužel vyloženě trapní! V těchto pasážích se bohužel pro nás i zápas rozhodl, motivovaný soupeř nám naložil a bylo po zápase. Když k tomu připočteme naše řešení situací v útoku, je z toho tahle výsledková facka a průser. Zlepšíme se, nic jiného nám nezbývá."
60:00
58:33
Strachota před brankou trefuje botu obránce
58:19
Vacenovský ze vzduchu netrefuje branku
56:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (0:11).
45:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Běloch (0:10).
44:46
Svoboda přistrčil unikajícího hráče a jde si odpočinout
44:06
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:11
Kříž unikal, ale střela se mu nepovedla
41:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Pruner, asistoval Ondřej Vavro (0:9).
33:30
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez hokejky.
32:21
Frühbauer dobrým zákrokem drží důstojnost
31:24
Strachota "zkoupal" Chmelíčka a pokračuje v útočení
30:28
Vyloučen hráč Ondřej Schuller družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:12
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Jan Vacenovský.
25:12
Po sekání obránce z Varů, trestné střílení provede Jan Vacenovský a nevymíchal Zavadila
24:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Dominik Šíbl (0:8).
24:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (0:7).
22:56
Boubelík ze strany neprocpal svou střelu do branky
21:43
Druhá třetina začíná tam kde první končí, hosté si hrají s domácími jako s myší
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Frühbauer družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
20:00
20:00
Střely první třetina: Start 9, Karlovy Vary 13
20:00
18:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Běloch (0:6).
18:11
Zápas se mění v exhibici, Mutínský z výběhu trefuje horní růžek domácí branky
16:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Ondřej Vavro (0:5).
15:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Běloch, asistoval Jaroslav Jaroš (0:4).
14:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Pruner (0:3).