2:1
3:2
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal Exelsior Havířov 7:4
7. Adam Tesárek, 12. Adam Tesárek, 29. Michal Dombrovský, 31. Jan Hranický, 42. Petr Trulík, 55. Filip Fňukal, 60. Adam Tesárek - 5. Jakub Vilím, 28. Matěj Černý, 54. Jakub Vilím, 57. Matěj Černý; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 165; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 25 - Denis Jasiok 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:2;
60:00
Komentář vedoucího hostů(Pavel Kotula): Špatný výkon proti ve formě hrajícímu soupeři. Dnes jsme byli málo důrazní a nezasloužili si vyhrát. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 9, Hosté: 12.
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 26, Hosté: 29.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Svačinka): Dneska jsme měli kvalitu jak v obraně, trak v útoku. Jsem rád, že oba soupeři chtěli hrát florbal a diváci se dneska nenudili. Až na pár hluchých míst v útočné fázi musím kluky pochválit a doufám, že si zápas užili, tak jako já. Děkuji soupeři za zápas a skvělým divákům za podporu.
60:00
59:56
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Michal Sládek (7:4).
59:56
Tesárek hattrick. A je rozhodnuto.
59:52
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
59:52
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
59:52
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády.
59:16
Černý vysoko nad z vrcholu.
58:52
Minutka do konce.
58:28
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
58:03
Havířov v 6-ti. Bude dramíčko?
57:42
Svačinka projel až k Jasiokovi, ale trefil jenom vyjetého Jasioka.
56:49
Oba kotle se rozjely. To je radost pro místního hlasatele.
56:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Filip (6:4).
56:16
Černý vymetl pavučinky a Havířov z toho dělá drama.
55:41
Slangem amerického se domácí posunuli asi o jeden yard.
55:05
Kozlík přehnal důraz v brankovišti a po zásluze si na něm smlsla první obranná dvojka domácích.
54:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Fňukal, asistoval Daniel Kotzur (6:3).
54:15
Kotzur projel celé hřiště, neztetil balón, přihrál Fňukalovi, který jednoruč přeloboval ležícího Jasioka.
53:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Tomáš Kozlík (5:3).
53:28
Vilím získal balón po skrumáži a na přední tyčku snižuje.
52:39
Kuriozní situace, posunutá brána, možná, že by se Šochman trefil.
51:12
Domocí předvedli klasickou Barcičku, tedy asi 15 přihrávek z první. Následný střelecký pokus od Hranického chytá Jasiok.
50:22
Klimeš hledal Šochmana, ale Kořínek se znovu roztáhnul, jak mohl a gól z toho nebyl.
50:06
Timeout Florbal Exelsior Havířov
49:22
Kozlík se pral o míček s Cabišem. Cabiš balónek získal, dal na Tesárka, ale ten už to tak pěkně nevyřešil.
48:39
Jurdzin předvedl technické finesy. Klimeš se na to nemohl dívat a raději ho seknul. Standartka domácí.
47:49
Famózní Smrčka si udělal kuželky ze soupeřů a hledal Jurdzina, který měl ale jiné starosti před brankou a gól z toho nebyl.
46:51
Svačinka Tomáš si teď zahrál s ohněm, ale situaci zvládl a míček nemají hosté.
45:57
A znovu Černý, a znovu Kořínek.
44:42
Smrčka poslal Kozlíka na zem a ještě stačil ohrozit branku.
43:58
Černý ze středu jenom Kořínka.
43:32
Svačinka si pomohl tělem až moc okatě proti Tychtlovi.
42:20
Několikátý pokus Černého, vyjímečně netrefil Fňukala, ale ani branku.
41:40
Děček raději střílel, než aby přihrál Kotzurovi a trefuje Jasioka do helmy.
41:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Trulík, asistoval Tomáš Svačinka (5:2).
41:22
Trulík prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
40:34
Další krosovka na Černého, ale poslední havířovský střelec tentokrát nevystřelil.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 8, Hosté: 8.
40:00
38:40
Smrčka geniálně na Děčka, ale druhé jmenovaného vychytal Jasiok.
37:51
Svačinka Lukáš hodil jeden dlouhý nakopávaný na Trulíka, ten neskepl do strany, ale pod sebe. Teda vlastně vystřelil, ale mimo zařízení.
36:45
Kořínek se roztáhnul, jak šíroký, tak dlouhý, aby zabránil poskakujícímu míčku v cestě do sítě.
35:42
Jurdzin s Děčkem udělali pár rotací, ale vše končí Smrčka svým faulem.
34:25
Ošťádal orazítkoval znovu horní tyčku, už je blízko.
32:54
Vilím orazítkoval břevno.
31:57
Teď už Jasiok dobře, Feber zády k brance jenom vedle.
31:08
Jasiok hodně blbě vyhodil, pak vše fantasticky zachránil proti Trulíkovi.
30:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Adam Tesárek (4:2).
30:29
Hranický rychle využívá přesilovku střelou do okryté branky.
30:19
Vyloučen hráč David Beneš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády.
30:19
První přesilovka utkání, provinil se Beneš.
29:00
Klimek se řítil sám na Jasioka, ale míček mu sjel, dneska už asi po osmé.
28:25
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Adam Tesárek (3:2).
28:25
Domácí znovu odskakují, Dombrovský ze středu přostřeluje Jasioka.
28:18
Jurdzina doběhnul Fiedor, ale pomohl si faulem. Standartka pro domácí.
27:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (2:2).
27:49
Klimeš našel krosovkou volného Černého a ten se po zemi nemýlí.
26:09
Drong zastavil rozehrávku MVILu, ale míček se mu vzápětí odrazil za mantinel.
24:55
Domácí si solidně zavařili v rozehrávce. Vše ale končí faulem Havířova v rohu hřiště.
24:19
Cabiš vyjel do útoku a jenom těsně minul branku.
23:45
Hranický dostal pěknou příhru, ale střela mu sjela.
23:02
Vilím přihrával do rohu, ale přihrál tak prudce, že se balónek odrazil od dvou hráčů a málem skončil i v brance.
21:33
Klimek tečoval střílenou přihrávku od Trulíka, ale ztečoval to mimo branku.
20:40
Klimeš si pěkně odskočil, ale ze středu trefil jenom čtyřblok domácích na brankovišti.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 9, Hosté: 9.
20:00
19:55
Drong pěkně objel dva protihráče, ale střela se nepovedla a skončila vysoko nad.
19:42
Svačinka Tomáš našel krosem Klimka, ale druhý jmenovaný trefuje mimo.
18:50
Ošťádal dobrou ranou orazítkoval břevno.
18:20
Klimeš projel kolem dvou kuželů, pardon protihráčů, ale na Kořínka nevyzrál.
18:00
Šochman dostal na střed a jen těsně míjí branku.
17:00
Jasiok výhozem hledal Vilíma, akci zachraňuje Machálek.
16:30
Svačinka dělovka ztečována mimo branku.
15:42
Neefektivního forčekingu hostů se snažil využít Dombrovský, ale Hrancký míček nezachytil.
15:05
Fňukal také využil svého somatotypu a zblokoval výjezd od Černého.
14:42
Bezděčík z nouze vystřelil po zemi jenom Kořínka.
13:38
Sládek dostal nádhernou přihrávku od Cabiše, první střelu kryl Jasiok, z dorážky tyčka.
13:03
Opticky je zatím Havířov pořád na míčku, ale góly dává MVIL.
11:53
Vilím dostal hodně prostoru na výjezd, ale střela se nevyvedla a skončila vedle branky.
11:12
11:12
Podobná situace jako u prvního gólů domácích. Tesárek volný na středu a MVIL poprvé vede.
10:14
Standartní situaci Havířova využil Černý, ale jeho pokus skončil v Kořínkovi.
09:30
Vilím dal troje jesle, ale přihrávka zpoza branky skončila znovu na půlce Havířova.
08:22
Beneš využil svého somatotypu a jednoduše přetlačil Hranického.
07:54
Domácí bloky neumožnily Klozovi dát gól.
07:47
Černý střílel tenisově ze vzduchu mimo.
07:30
Kotuzr jen tak plácl do balónku a málem jsme tady měli další gól.
07:05
Machálek vystihnul Pláškův pokus, nahrál Klimkovi, lae jeho střela se nevešla do branky.
06:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Michal Dombrovský (1:1).
06:30
Dombrovský našel na středu volného Tesárka a domácí kapitán se nemýlil.
06:15
Tesárek trefuje helmu Jasioka ze středu.
06:00
Feber i přes 3 sekyry vystřelil, ale trefil jenom zadní mantinel.
05:40
Smrčka trefuje z výjezdu spojnici.
05:00
Děček vystihnul rozehrávku, obehrál Šochmana, ale jeho backhand skončil na dobře vyjetém Jasiokovi.
04:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Hynek Plášek (0:1).
04:17
Vilím natáhnul z půlky a z první střely otevírá skóre.
03:16
Feber překvapivě obral Dombrovského, domácí obránce si pak pomohl faulem.
02:50
Klimeš hledal Tychtla, druhý jmenovaný jenom ze vzduchu mimo branku.
01:40
Plášek nastřeloval z poloviny hřiště, ale míček se dostal jenom do rohu hřiště.
01:14
Beneš ze standartky napálil jenom Trulíka.
01:04
MVIL se zatím nedostal k balónku.
00:24
Hosté zatím na balónku.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Tomáš Vlach, Erik Šochman, Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Michal Sládek, Daniel Cabiš, Michal Dombrovský, Jan Hranický, Adam Tesárek
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na utkání první ligy mužů mezi domácím týmem 1. MVIL Ostrava a hostujícím týmem SK BIVOJ LITVÍNOV.