0:2
2:3
0:1

Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Primátor Náchod 7:8p
2. Dominik Chvastek, 4. Petr Kašpar, 5. Tomáš Daniš, 14. Radim Ivan, 18. Jan Křiva, 44. Petr Kašpar, 51. Marcel Jakubec - 4. Petr Černý, 9. Petr Černý, 27. Vojtěch Bureš, 34. Tomáš Zíbr, 56. Jan Savický, 57. Petr Černý, 59. Vojtěch Bureš, 61. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Janík 24 - Brandon Bulis 22; po třetinách: 5:2, 0:2, 2:3, 0:1;
60:52
65:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Z Petrovic si odvážíme zaslouženě body. I přes nepovedený vstup do zápasu jsme se nevzdali a za body jsme si rázně šli. Škoda jen neproměněných šancí, nohli jsme mít o bod víc. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Bohužel nemohu řící naplno, co si myslím, takže ve stručnosti. Úvod bezproblémový, zbytek nelze slušně ohodnotit. Děkujeme rozhodčím, divákům, soupeři a přejem šťastnou cestu domů.
60:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Petr Kašpar (7:8).
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 10, Náchod 11.
60:00
59:46
Oprava, hráč s jménem Hušek na dresu mimo, dresmá dnes někdo jiný.
59:43
Domácím nevyšla útoná akce.
58:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Savický (7:7).
58:52
Hostům se vyplatilo, srovnávají. Bureš skoro z nulového úhlu podstřelil Janíka, který se přsouval.
58:23
Hosté jdou do 6.
57:28
Zbořil se hlásí jak ve škole, že je před brankou hostů úplně sám, Křiva ho však vytrvale ignoruje.
56:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Slabý (7:6).
56:49
Zápas se nám dramazituje, náskok 3 gólů nebyl až tak dostatečný, jak se zdál.
56:20
Hrubý po kličkování mezi protihráči na středu skončil na zemi s bolavým kotníkem.
55:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Savický, asistoval Petr Černý (7:5).
55:30
Janík chvilu před inkasovaným gólem vytáhl z repertoáru krásný zákrok, ale teď už neměl šanci.
54:39
Hosté hrají v plném počtu, domácí zvládli jen jednu střelu na branku. Sice vedou, ale i tka.
52:39
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
52:25
Tuto přesilovku mají domácí za levno.
52:23
Pěkný zákrok Bulise, dokázal se skvěle přesunout, Kašpar už pomalu slavil gól.
51:19
A teď nedokázal umravnit poskakující míček, jinak mohl zkaončovat do prázdné.
50:40
Bureš od poloviny vystřelil velmi nepříjejmně pro JAníka, který měl trošku zacloněný výhled, lae povedlo se mu vyrazit.
50:10
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Marek Čížek (7:4).
50:10
Jakubec navyšuje náskok pro domácí na už relativně pohodlný náskok 3 gólů
48:38
Janík zachránil míček z čáry.
43:25
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (6:4).
43:25
Hodně darovaný gól, Kašpar zpoza branky prohazoval míček před, Bulis ho vystihl, ale pak míček nedokázal zkrotit a propadl mu před branku, kde ho Kašpar dorazil do prázdné branky.
42:55
Hrubý pálí vedle.
41:11
Hosté hrají v plném počtu.
40:55
Bureš v úniku napral míček do blokujicího Kašpara.
40:30
Přesilovka domácích pokračuje, střelu nevím teď koho tečoval hráč hostů mimo.
40:01
Tak buly opět pro hosty.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 6, Háchod 11.
40:00
39:11
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
39:11
Přesilovka i pro domácí.
38:38
Hrubý se rozhodl pro individuální akci a svou střleou jen těsně minul branku Bulise.
38:38
Ale úplně to vystihuje hru domácích - neměl komu nahrát, protože ostatní byli statičtí.
34:35
S Burešovým pokusem si Janík, i přesto, že mu clonil Daniš, poradil.
33:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Václav Grulich (5:4).
33:16
Grulich vystřelil ze střední vzdálenosti, Janík vyrazil, ve změti noh a hokejek se nejlépe zorientoval Zíbr, který zavěsil pod břevno.
31:38
Šmída opět trochu zapomněl míček za sebou, Světlíkovi zabránila ve skórování tyčka.
30:47
Domácí jsou v plném počtu.
30:30
Hosté zatím dvě střely, z toho jedna mimo.
30:09
Domácí přes půl mniuty byli na míčku.
28:47
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:47
Zbořil sice zkoušel diskutovat, ale nebylo mu to nic platné.
28:20
Zíbrovu střelu Janík chytá.
26:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (5:3).
26:14
Kašpar na středu nikým nehlídán dostal od Světlíka přihrávku od mantinelu, zamířil a prostřelil Janíka.
25:20
V porovnání s první třetinou zatím vidíme střelecký a tím pádem i gólový klid.
25:01
Dalekonosnou střelu Vlčka Janík chytá.
23:33
Čečetka čekal na vlastním brankovišti přihrávku Kašpara na Čížka a tak se ke střele Čížek nedostal.
22:27
U míčku již domácí.
22:20
Pěkný obranný zákrok dvojice Daubner Šmída, ale pak druhý z nich trochu zazmatkoval a je z toho volný úder pro hosty.
20:01
Tak buly opět vyhráli hosté, uvidíme, jak to bude s gólovými příděly v druhé třetině.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 12, Náchod 8.
20:00
17:21
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Křiva, asistoval Lukáš Hrubý (5:2).
17:21
Pěkná kombinace, na jejím konci Hrubý od mantinelu vzduchem přihrál ke Křivovi, který z otočky a ještě ve vzduchu trefil přesně míček k tyčce Bulisovy branky.
17:06
Hrubý střílel kousek vedle.
16:07
Uhlídat Černého činí domácím prolbémy, naštěstí pro domácí byl už blízko k Janíkovi a nedokázal ho přehodit.
13:06
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Jan Křiva (4:2).
13:06
Na několikátý pokus to vyšlo. Nejdříve Skácel z jasné pozice chtěl nahrát ještě Křivovi, který však přes les hokejek míček dobře netrefil, naoknec se dostal k Ivanovi, který dokázal najít skulinku a dostat míček kolem tyčky za Bulise.
11:58
Cesta míčku ke Kašparovi byla dosti improvizovaná, ale nakonec z toho byla nadějná šance, Bulis míček vyrazil nad bránu.
10:05
Po volném úderu hostů pálil z velkého úhlu Černý, Janík vyrazil.
08:51
Hosté naštěstí pro něj šanci neproměnili.
08:50
Spoluhráči povzbuzovali Šmídu nechť to pustí od půlky na branku a on místo toho nehcal míček za sebou.
08:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Vojtěch Bureš (3:2).
08:07
Černý čekal volný na hrnaici velkého brankoviště, odkud pophodlně zkaončil za Janíka, který se nestihl přesunout.
07:27
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:24
Skácelovi stačilo trefit prázdnou branku a byl by to gól, leč netrefil.
05:55
Chvastek to zkoušel zhruba ze středu poloviny, Bulis chytá.
04:41
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Lukáš Hrubý (3:1).
04:41
A volný úder se vydařil.
04:40
Volný úder domácích z nadějné pozice po šermovačce na Chvastka.
03:50
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (2:1).
03:50
Domácí bleskově odpovídají hned z buly z hole Kašpara.
03:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý bez asistence (1:1).
03:46
V další individuální akci už byl Černý úspěšnější a srovnává.
02:58
Světlík si vybíhal do úniku, který mu přerušIl Šmída.
01:41
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Marek Šmída (1:0).
01:41
Na druhé straně vzápětí Bulis kapituloval po spolupráci Šmídy s Chvastkem.
01:09
Na míčku jsou zatím vbíce domácí, ale první zákrok si připisuje Janík po brejku hostujícího útočníka, s jeho střelou do náruče neměl problém.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jakub Téra, Petr Kašpar, Jan Světlík, Vojtěch Bureš, Jan Čečetka
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Adam Zbořil, Petr Skácel, Lukáš Hrubý, Jan Křiva, Radim Ivan