4:2
4:1
4:3
- : -
branky (asistence): 05:51 Jakub Téra (Tomáš Matoulek), 07:04 Petr Černý (Jan Savický), 10:50 Vojtěch Bureš (Jan Světlík), 15:49 Vojtěch Bureš (Jonáš Mědílek), 22:41 Petr Černý (Jonáš Mědílek), 24:01 Petr Černý, 28:56 Vojtěch Bureš (Jan Světlík), 39:11 Jan Savický (Filip Geisler), 42:49 Jan Čečetka (Vojtěch Bureš), 56:55 Petr Černý (Jan Savický), 58:03 Jiří Vlček (Filip Geisler), 59:59 David Kaválek (Jan Světlík)
branky (asistence): 08:32 Daniel Hulič (Michal Skuhrovec), 14:08 Viktor Hocelík (Zdeněk Fanta), 35:54 Lukáš Pudil, 46:31 Daniel Hulič, 48:35 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 52:21 Tomáš Skalitz (Daniel Hulič)

Florbal Primátor Náchod - SK BIVOJ LITVÍNOV 12:6
6. Jakub Téra, 8. Petr Černý, 11. Vojtěch Bureš, 16. Vojtěch Bureš, 23. Petr Černý, 25. Petr Černý, 29. Vojtěch Bureš, 40. Jan Savický, 43. Jan Čečetka, 57. Petr Černý, 59. Jiří Vlček, 60. David Kaválek - 9. Daniel Hulič, 15. Viktor Hocelík, 36. Lukáš Pudil, 47. Daniel Hulič, 49. Jiří Pecháček, 53. Tomáš Skalitz; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 155; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 33 - David Stojka 19; po třetinách: 4:2, 4:1, 4:3;
60:01
Komentář trenéra hostujícího týmu SK BIVOJ LITVÍNOV Daniela Huliče: Dneska jsme hráli chvilkama dobře. Asi. Chvilkama jsme taky hráli špatně. Asi určitě.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Florbal Primátor Náchod Tomáše Třešňáka: Dvě třetiny solidní výkon. V první půlce třetí třetiny jsme ale totálně vypadli ze hry a zbytečně si zkomplikovali zápas. Jsme rádi za důležité tři body, které jsme získali. Díky soupeři a divákům.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Jan Světlík (12:6).
59:59
Kavas a Světlík překonali celou obranu i s golmanem.
59:00
Zbývá poslední minuta do konce utkání.
58:21
Náchod kontroluje míček i v závěru utkání.
58:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Filip Geisler (11:6).
56:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jan Savický (10:6).
54:32
Nahození hostů z půlky tečováno před Skalickým. Ten ale stihnul změnit směr.
52:21
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
52:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Daniel Hulič (9:6).
52:21
Skalitz dostal nahrávku z rohu a zakončil k levé tyči.
51:42
Petr Černý se znovu ukázal v oslabení, tentokrát mu golman nastavil nohy a míček zachytil.
51:06
Vyloučen hráč Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:39
Náchod se pokouší uklidnit hru, ale hosté jim v tom dělají zmatek.
48:43
Další zmatek před domácí brankou a dobré postavení Pecháčka zajistilo 5. gól Litvínova.
48:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jiří Pecháček, asistoval Daniel Hulič (9:5).
47:56
Jireček se vytočil od mantinelu a otestoval SKalického. Bez problémů.
47:23
Hra se s každou ubylou minutou zostřuje.
46:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič bez asistence (9:4).
46:30
Další volný úder z bezprostřední blízkosti už náchodská obrana nevydržela.
44:59
Hosté se pokusili o rychlý kros z volného úderu. Míček ale nikdo z útočníků nezpracoval.
42:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Vojtěch Bureš (9:3).
42:49
Bureš získal míček na půlce a pořádně zasprintoval. Čečetka na to zareagoval a přeběhl celé hřiště. Bureš ho našel back-handem a Čéča v plné rychlosti, bez žádných blbůstek kolem, s přehledem, a nulovým slitováním zakončil k pravé tyči.
42:00
Hostům se nedaří udržet kontrolu míčku v útočném pásmu.
41:07
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
40:01
Úvodní buly poslední základní části vyhráli hosté.
40:00
40:00
Za první polovinu druhé třetiny padlo celkem 7 střel (3-4). Konečně druhá polovina 2. třetiny téměř dorovnala deficit střel. Celkem druhhá třetina na střely (9-13).
40:00
39:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Savický, asistoval Filip Geisler (8:3).
39:11
Výborně vyřešená standartka zařídíla osmý gól domácích.
38:00
Zápas začal mít obrátky, jedna střela za druhou.
36:54
Utkání se pomalu začíná vyhrocovat. Napomáhájí tomu hlavně fauly na obou stranách.
35:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil bez asistence (7:3).
35:38
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Michael Pitek.
35:38
Díky posunuté bráně jel LItvínov nájezd. Pitek udělal nádhernou fintu zaháknul si míček a z otočky vystřelil. Trefil pouze břevno.
35:20
Bureš dostal nahrávku od mantinelu před bránu a z první dvakrát zakončil. Obě střely byli zablokovány
33:50
Vitvar trefil z voleje skákající míček a ten trefil pouze boční část bránky.
31:10
Vacín z půlky vypustil střelu. Míček přelétl hlavu SKalického až za mantinel.
30:10
Hra se stále přelévá z jedné strany na druhou s minimem střel na bránu.
28:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (7:2).
28:56
Světlo nahrál krosem na Bureše ten z voleje trefil míček a ten doskákal za záda golmana Litvínova.
28:27
Timeout Florbal Primátor Náchod
28:19
Střela z bezprostřední blízkosti na levou šibenici. Míček trefil pouze roh domácí kasy.
28:18
Náchod hraje v plném počtu.
27:30
Hosté se drží na mičku ale Náchod velmi dobře blokuje každou střelu.
26:18
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
26:18
Vyloučen hráč Petr Černý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
26:18
Domácí si zahrajou dvě minuty 5 na 3.
24:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý bez asistence (6:2).
24:01
Petr Černý získal míček na půlce uvolnil se a sám zakončil.
22:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jonáš Mědílek (5:2).
22:41
Petr Černý dostal nahrávku do běhu zasprintoval udělal kličku golmanovi a do ťuknul do prázdné brány.
21:55
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale ani jeden z týmů se nedostává do pořádné střely.
18:10
Pitek dostal krosovou nahrávku z jedné strany na druhou naneštěstí pro něj trefil pouze konstrukci branky.
17:24
Světlík vybojoval míček na středu hřiště, míček mu ale nesedl a tak jeho střela trefila pouze golmana.
16:40
Hocelík dostal nahrávku z volného úderu a z první trefil tyčku.
15:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jonáš Mědílek (4:2).
15:49
Mědílek vystřelil ze středu hřiště, golman míček srazil do strany ale tam na něj už čekal Mědílek.
15:26
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za držení.
14:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Zdeněk Fanta (3:2).
14:08
Míček se díky nedůrazu před bránou dostal na hokejku hostů těsně před bránou a Hocelík vystřelil nad levé rameno golmana.
11:53
Matoulek se po volném úderu dostal do vytočení. Jeho střelu srazila mimo litvínovská obrana.
10:50
10:50
Bureš dostal nahrávku z poza brány a zakončil pod ruku golmana.
08:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Michal Skuhrovec (2:1).
08:32
Hulič se pokusil nahrát před bránu ale nahrávka byla nešťastnou náhodou tečována za záda Skalického.
07:04
07:04
Petr Černý a Jan Savický se nádhernou kombniací dostali přes celou obranu i golmana hostí.
05:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Téra, asistoval Tomáš Matoulek (1:0).
05:51
Téra se dostal do výběhu z půlky a vystřelil na bližší tyč.
05:01
Domácí jsou v plném počtu
04:09
Další pokus o využití přesilovky hostů a další blok náchodské obrany.
03:22
Hulič vypálil od mantinelu a trefil břevno.
03:01
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
02:35
Vlčkovo nahození na bránu těsně minula bránu.
00:32
Novotný se dostal s míčkem na střed, ale jeho rána z otočky byla zblokována mimo.
00:01
Úvodní buly tohoto utkání vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: David Stojka; hráči v poli: Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Michael Pitek, Daniel Hulič, Oldřich Jireček
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Kašpar, Jan Čečetka, Jan Světlík, Vojtěch Bureš
00:00
Za patnáct minut začne utkání 9. kola 1. ligy mužů mezi týmy Florbal Primátor Náchod a SK Bivoj LItvínov. JIž teď v hale očekává zápas několik desítek diváků.