4:0
2:1
8:1
- : -
branky (asistence): 07:18 Jan Pícha (Ondřej Vaculík), 11:09 Jaroslav Král (Filip Neklan), 15:06 Jakub Renčín (Matěj Boček), 16:34 Jan Hněvkovský (Dan Moravec), 23:21 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 27:02 Vojtěch Novotný (Jan Hněvkovský), 42:23 Jan Hněvkovský (Jan Bauman), 50:10 Ondřej Drong (vlastní branka), 50:53 Jakub Hromada (Vojtěch Ježek), 52:58 Jan Hněvkovský (Jakub Renčín), 54:30 Jan Hněvkovský (Vojtěch Novotný), 55:00 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 59:06 Vojtěch Novotný (Jan Kopecký), 59:30 Jakub Renčín (Daniel Ludvík)
branky (asistence): 20:47 Adam Klimeš (Matěj Černý), 46:07 Adam Klimeš (Matěj Černý)

BLACK ANGELS - Florbal Exelsior Havířov 14:2
8. Jan Pícha, 12. Jaroslav Král, 16. Jakub Renčín, 17. Jan Hněvkovský, 24. Jakub Renčín, 28. Vojtěch Novotný, 43. Jan Hněvkovský, 51. Ondřej Drong, 51. Jakub Hromada, 53. Jan Hněvkovský, 55. Jan Hněvkovský, 56. Daniel Ludvík, 60. Vojtěch Novotný, 60. Jakub Renčín - 21. Adam Klimeš, 47. Adam Klimeš; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Daniel Körber 28 - Denis Jasiok 30, Vojtěch Stefan 2; po třetinách: 4:0, 2:1, 8:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: Místo boje o čelo jsme viděli jednoznačné vítězství domácích. Všude jsme byli pozdě a když jsme se výjimečně dostali do šance, tak jsem ani neohrozili bránu. Ale i takové zápasy jsou, nám neubývá než se z této prohry poučit a příště být silnější. Gratuluji domácích k vítězství a děkuji za takovouto školu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zajímavý zápas :-) Doufám, že nám to moc nestoupne do hlav. I my se z tohoto zápasu musíme poučit a makat dál. Děkuji výborné návštěvě, věřím, že se nikdo nenudil. Soupeři přeji šťastnější cestu, než byl zápas.
60:00
Střely po 3.třetině BA 18, Havířov 6. Celkem BA 46, Havířov 30.
60:00
59:31
V závěru hattrick kompletuje také Renčín. Hezká reklama na florbal od domácích.
59:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (14:2).
59:07
Kopecký projel hostující obranou jako nůž máslem a Novotný mu může děkovat.
59:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Kopecký (13:2).
56:48
Situaci tři na jednoho řeší brankář Stefan dobře a připisuje si první zákrok.
55:01
Havířov nastřeluje tyč. Poté dvěma brankami domácí posílají Jasioka na střídačku,
55:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (12:2).
55:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Stefan družstva Florbal Exelsior Havířov
54:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Vojtěch Novotný (11:2).
52:59
Desátou branku a zároveň hattrick kompletuje Hněvkovský,
52:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Renčín (10:2).
51:32
Fiedor si opět jde zchladit hlavu na trestnou, Padne v přesilové hře desátá branka?
51:31
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
50:54
Ježek radši sám před brankářem nahrál a vyplatilo se.
50:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Vojtěch Ježek (9:2).
50:10
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong (8:2).
50:10
Přesilová hra využita ne příliš hezkou brankou.
49:13
Hosty ve velkých šancích teď vychytal Körber. Následná aktivita Havířova stojí vyloučení.
49:12
Timeout BLACK ANGELS
49:12
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:40
Nachtmann je dnes také hodně aktivní. Nejdříve akci hezky rozjel, pak následně střílel těsně nad.
46:08
Černý našel krásně Klimeše, který trefil dobře z těžké pozice odkrytý kout branky.
46:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (7:2).
44:40
Ani Ježek sám na gólmana neúspěšný. Hromadova dorážka nad.
43:06
Renčín situaci dva na nikoho řešil kličkou a nedává. Následně Pícha láme svojí hůl.
42:24
Bauman se hned v prvním střídání zapisuje do statistik nahrávkou na Hněvkovského a je to už 7:1!
42:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jan Bauman (7:1).
41:20
Vojta Ježek se dočkal a vybíhá na křídlo druhé formace!
40:00
40:00
Střely po 2 třetině:BA 11 Havířov 13.
40:00
Dočká se před třetí třetinou zapojení do hry někdo z tria domácích Ježek, Bauman či Sluka?
40:00
39:27
Kučera nastřeluje další tyčku.
38:40
Další závar před hostující brankou. Nyní bez vstřelené branky.
37:04
Havířovský Černý se v dobré šanci sám odzbrojil od své florbalové hole. Körber tedy bez práce.
36:40
Kopecký zavelel signál: "Pojď do gólu". Hezká akce domácích ze standardní situace gólem neskončila.
35:11
Straka dnes rozdává solidní hity a teď vyslal balón do země nikoho.
34:16
Teď oba týmy nevyžily své šance. Hra se odehrává pro diváky atraktivně nahoru dolu.
33:00
Dnešní utkání sleduje v Aréně Sparty 215 diváků!
32:27
Další tyč Havířova. Körber si dnes postavil branky dobře.
31:40
Domácí hodně aktivní. Kopecký vybízel Hněvkovského, ten byl odzbrojen,
29:41
Hodně střel domácích, ale žádná se neujala. Torpedo je v pěti.
28:40
Pícha při chuti a hodně střílí. Bude z toho další gól?
27:41
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:03
Kapitán Hněvkovský našel parádně volného Novotného, který neměl žádný problém zasunout.
27:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Hněvkovský (6:1).
26:29
Hra se vyrovnaná
23:21
23:21
Renčín to od Ludvíka dostal parádně a bez problému té šance využívá
21:47
Havířov branka nakopla, je více na míčku a ohrožuje Körbera.
20:48
Hosté neskládají zbraně a rychlou brankou se vrací do zápasu.