2:0
1:0
0:3
1:0
branky (asistence): 03:58 Vojtěch Semerád (Tomáš Novotný), 15:41 Lukáš Fiala (Ondřej Kopp), 31:53 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček), 61:13 Petr Pastor (Jiří Šafařovský)
branky (asistence): 44:43 Václav Vavruška (Radim Kühnel), 49:07 David Stummer (Jakub Kolstrunk), 58:05 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk)

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 4:3p
4. Vojtěch Semerád, 16. Lukáš Fiala, 32. Ondřej Kopp, 62. Petr Pastor - 45. Václav Vavruška, 50. David Stummer, 59. Viktor Kopecký; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 224; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 11 - Marek Netopilík 17; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:3, 1:0;
61:13
61:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jiří Šafařovský (4:3).
61:13
Poměr střel v prodloužení byl 1:0.
61:13
Vyjádření trenéra Miroslava Fořta: První dvě třetiny jsme vůbec nehráli svojí hru a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Před třetí třetinou jsme si řekli, že chceme hrát jinak a využít náš potenciál. Jsem rád, že náš předvedl v poslední třetině morál. Děkuji soupeři za utkání.
61:13
Vyjádření domácího trenéra Jakuba Šimek: Věděli jsme s v jaké sestavě a s jakou taktikou soupeř přijede. První i druhou třetinu jsme byli jednoznačně lepším týmem. Škoda druhé třetiny, že jsme tuto výhodu nepřetavili ve více branek. Třetí třetinu jsme bohužel soupeře pustili do hry lehkou pasivitou.
61:13
Pokračování vyjádření domácího trenéra: Je vidět, že existuje ve florbale spravedlnost a prodloužení dopadlo pro nás a tím pádem bereme 2 body. Děkuji soupeři, rozhodčím a domácím divákům za pěknou atmosféru.
61:13
Hosté hráli bez brankáře. Domácí získali míček a před dobíhajícím Netopilíkem skórovali.
58:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (3:3).
56:50
Tyč domácí branky po střele hostujícího kapitána.
56:15
Ojedinělé akce domácích, nedůrazná střelu likviduje brankář.
54:24
Blok Erika Štěrby proti střele z nadějné pozice.
53:33
Ščurko vyráží dorážku z malé vzdálenosti.
53:31
Hosté nezpracovali míček nastřelený zpoza branky do nadějné pozice.
49:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Jakub Kolstrunk (3:2).
49:07
Když nevíš co s míčkem, vystřel... To se teď hostům vyplatilo.
48:22
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
47:25
Chyba domácích u vlastní branky a blok holí na poslední chvíli.
46:41
Ščurko vyráží ukrytou střelu z dálky.
46:03
Pěkný individuální průnik hostí, střela nepřesná.
44:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Radim Kühnel (3:1).
44:43
Nenápadná střela od půlky na zadní tyč se odrazila od nohy domácího brankáře pod horní tyč.
44:02
Po dlouhé době hezká kombinace hostí, skvěle zasahuje Ščurko.
41:44
Linc v úniku přešel přes posledního obránce, ale zbyl mu čas jen na nedůraznou střelu.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 7:2.
38:27
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
38:27
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
38:15
Netopilík likviduje dorážku Jakuba Štěrby.
37:53
Jaschke zase blokuje střelu!
35:54
Hostující blok po ztrátě před vlastní brankou.
35:28
Další z řady Jaschkeho bloků.
34:35
Blok hostí,
33:19
Míček proplachtil hostujícím brankovištěm.
32:45
Eric Štěrba nahrával před brankoviště, Pastor promáchnul.
31:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (3:0).
31:53
Skvělá souhra domácích, ukázali, že někdy je důležité i nehrát, když pustili míček na střelce mezi nohama.
29:35
Sledujeme bojovnou fázi utkání bez vyložených šancí.
24:15
Výběh domácích od mantinelu likviduje gólman.
22:39
Lincův backend likviduje Netopilík. Předcházel tomu dobrý forčeking domácích.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 10:3.
15:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Kopp (2:0).
15:41
Kopp vybojoval, potáhl a skvěle nahrál. Fiala pak už "jen" našel mezeru u přední tyče.
14:22
Přesilovka bez střely, která by prošla na branku. Skvělá práce domácí obrany.
12:21
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
11:21
Táhlá střela Šarši, Netopilík vyráží.
08:15
Ščurko prvním zásahem likviduje samostatný nájezd.
07:44
Hosté promáchli plachtící přihrávku před odkrytou branku. Napadání domácí rozehrávky teď přináší šance.
07:00
Individuální výpad hostí končí nepřesnou střelou.
05:55
Hosté překombinovali brejk.
05:06
Už třetí blok domácích.
03:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Tomáš Novotný (1:0).
03:58
Domácí to skvěle sehráli u půlky, Linc výborně stínil před brankářem..
03:12
Střela Pastora, dvě dorážky Jakuba Štěrby, Netopilík byl na místě.
01:49
Jaschkeho blok po chybě v rozehrávce.
00:59
První střídání držela míček hostující sestava, domácí je ale k ničemu nepustili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: David Stummer, Vladimír Štorek, Jakub Kolstrunk, Josef Novák, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Erik Štěrba, Petr Pastor, Jakub Štěrba