1:2
3:0
5:0
- : -
branky (asistence): 14:33 David Sládeček (Dominik Dvořák), 23:09 David Sládeček (David Coufal), 28:58 Matěj Hronek (Lukáš Jalový), 33:14 David Sládeček, 49:20 Luděk Ondráček (Jan Grábl), 49:33 Matěj Hronek (Lukáš Jalový), 52:37 David Coufal (Luděk Ondráček), 57:19 David Coufal (Luděk Ondráček), 58:17 Jakub Andrle (Jan Grábl)
branky (asistence): 03:13 Radim Ivan (Lukáš Hrubý), 06:12 Petr Kašpar (Marcel Jakubec)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Z.F.K. AQM Petrovice 9:2
15. David Sládeček, 24. David Sládeček, 29. Matěj Hronek, 34. David Sládeček, 50. Luděk Ondráček, 50. Matěj Hronek, 53. David Coufal, 58. David Coufal, 59. Jakub Andrle - 4. Radim Ivan, 7. Petr Kašpar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0 + Jan Řezník (HAT) 5:3; využití: 3:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Filip Kejík 20 - Martin Janík 28; po třetinách: 1:2, 3:0, 5:0;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině 18:9
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Prvních 30 minut jsme předvedli zlepšenou hru. Utkání výrazně ovlivnila naše pětiminutová přesilovka, ve které jsme byli tragičtí, poslední třetina již byla naší klasikou. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy: Do zápasu jsme vstoupili ospalejším výkonem a dostali jsme soupeře do hry. Od poloviny 1. třetiny jsme převzali otěže zápasu a kontrolovali hru. V zápase bylo pětiminutové oslabení, které jsme zvládli. I přes 9 vstřelených branek jsme se dnes hodně prali s produktivitou. Děkujeme skvělým divákům a soupeři za utkání.
58:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Andrle, asistoval Jan Grábl (9:2).
58:17
Andrle využil ponechanou výhodu.
57:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (8:2).
57:19
Hattrick využil přesilovku a vede už o 6 branek.
55:20
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:11
Jakubec šel sám na Kejíka, druhý jmenovaný byl úspěšnější.
52:37
52:37
Coufal dobrou střelou těsně nad zemí překonal Janíka.
51:38
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
51:38
Po rychlé kličce Fuchse jde na 2 minuty Jakubec.
49:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Lukáš Jalový (6:2).
49:33
Dva rychlé góly Hattricku, dávají ledovou sprchu Petrovicím.
49:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jan Grábl (5:2).
46:37
Janík přidává dalších několik výborných zákroků.
46:12
Po tvrdém souboji končí Sládeček za mantinelem.
43:18
Fuchs krásně sklepl míček ze vzduchu a šel sám na golmana, Janík ho však zastavil.
42:03
David z dorážky do prázdné branky trefil břevno.
39:43
Hattrick čeká na konec třetiny na své polovině.
38:44
Coufal vystřelil po zemi Janík, ale střelu chytil.
37:41
Dvořákuv dobrý backhand těsně míjí branku.
36:02
Kejík předvedl další dobrý zákrok.
33:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček bez asistence (4:2).
33:14
Sládeček završuje Hattrick a dokonce se na hřišti objevilo i několik čepic.
31:14
Sládeček teď v rohu předvedl tvrdý souboj v rohu hřistě.
28:58
28:58
Hronka sice bránili dva hráči, i tak se však dokázal prosadit.
27:57
Vyloučen hráč Jan Řezník družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za sekání.
25:54
Ondráček dobře vypíchl míček na půlce, řítil se na Janíka, netrefil, ale branku.
23:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval David Coufal (2:2).
23:09
Sládeček má dnes dobře seřízená mířidla, a tak přidává druhou branku.
22:11
Petrovice teď měli několik dobrých střel, Kejík drží Hattrick.
20:38
Gráblova dorážka končí za mantinelem.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 7:6 pro Hattrick.
19:38
Z poslední šance Hattricku nic nebylo, a tak první třetinu vyhrály Petrovice.
19:05
Hronek se dobře uvolnil, ale míček mu sjel, a tak ze šance nic nebylo.
17:05
Coufalova střela těsně míjí branku.
16:30
Hattrick se dostal do hry a Petrovice začínají mít problémy.
14:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Dominik Dvořák (1:2).
14:33
Hattrick se usadil na půlce hostů a po přesné střele Sládečka snižuje na rozdíl jedné branky.
13:17
Vyloučen hráč Lukáš Hrubý družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:36
Petrovice teď předvedly pěknou akci, která ale bohužel pro hosty končí bez gólu.
10:01
Coufal měl dobrou střelu Janík, ale drží Petrovice
08:08
Andrle pěkně prošel na půlku soupeře, tam mu ale míček sjel a hrají Petrovice
06:12
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marcel Jakubec (0:2).
06:12
Kašpar přidává další gól pro Petrovice, po rozehrávce z rohu zůstal osamocený na středu a po zemi prostřelil Kejíka
05:40
Petrovice zatím hrají víc s balónem a snaží se přidat další branku.
03:13
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Lukáš Hrubý (0:1).
03:13
Ivan protlačil míček za Kejíka.
01:30
Začalo se aktivně na obou stranách, Halama po rychlém protiútoku trefil tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marcel Jakubec, Dominik Chvastek, Patrik Michalík, Bohdan Kopelec, Petr Kašpar
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, David Sládeček, Luděk Ondráček, David Coufal, Jan Grábl