1:3
5:0
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Exelsior Havířov 8:4
11. Jakub Pecha, 12. Miloš Tyl, 40. Miloš Tyl, 41. Ondřej Riebauer, 43. Miloš Tyl, 44. Matěj Stůj, 46. Miloš Tyl, 49. Tomáš Nushart - 1. Matěj Černý, 36. Richard Kraus, 38. Marián Kloza, 39. Tomáš Kozlík; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 21 - Denis Jasiok 29; po třetinách: 2:1, 1:3, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Hynka Pláška: Dvě třetiny jsme sahali po bodech. Vstup do třetí části nám vůbec nevyšel a Kladno odskočilo do rozhodujícího trháku. V dalších zápasech se musíme zlepšit a ukončit nepříjemnou sérii. Děkuji soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
60:00
Střely ve třetí třetině: KLA - 14, HAV - 12. Celkově potom KLA - 37, HAV - 25
60:00
Nejlepšími hráči zápasu se stávají za domácí tým s číslem 98 Max Minev a za hostující tým 13 Richard Kraus.
60:00
Hodnocení trenéra domácích: "Od začátku jsme chtěli toto speciální utkání vyhrát a získat tři body. Od začátku, až na první půlku druhé třetiny, jsme měli zápas pod kontrolou a byli jsme ve všech aspektech lepší než náš dnešní soupeř. Děkuji celému týmu za podaný výkon a Havířovu přeji šťastnou cestu domů. Díky divákům, kteří dorazili. Atmosféra byla dnes super a našim hráčům to určitě ve výkonu pomohlo!"
60:00
59:57
Diváci odpočítávají...
59:30
Tohle už dobře dopadne... hrdinou téhle třetiny je ale Minev, protože Havířov ml několik dobrých šancí
57:50
Havířov hraje přesilovku v šesti hráčích
56:54
Vyloučen hráč Max Andreas Minev družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
56:53
Max Minev čtvrtým zásahem v krátké době po sobě výrazně pomáhá naší obraně
56:40
Diváci se samovolně dávají do potlesku a bubnování. Nálada je tady vskutku dobrá
53:42
Pecha nejprve krásnou střelou z první ohrozil branku hostů, poté v dorážce fauloval a rozehrává Havířov
52:42
Zajímavá standardka Havířova, ale na poslední chvíli jejich hráči přeskočil míček přes čepel
50:50
Tři střelecké pokusy Kanonýrů v krátkém sledu. Otěže utkání jsou jasně v našich rukou.
48:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jakub Černý (8:4).
48:58
Nushart (Nusík Pusík) si předvedl krásnou individuální akcí, kterou začal v hloubi obranného pásma, výběhem se dostal přes osu a vystřelil přesně do šibenice
47:50
Kučera z Havířova teď přešel několik našich hráčů a Minevovi pomohla až horní tyč
46:35
Začátek třetiny jednoznačně pro domácí a i když je teď takové menší příměří, stále jsme spíše nebezpeční my
45:10
Timeout Florbal Exelsior Havířov
45:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Ondřej Riebauer (7:4).
43:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Jakub Černý (6:4).
43:05
V hale to teď je zahučelo! Kalina vzduchem na šířku pásma na Nusharta, ten skvělým volejem na šibenici, ale Josiok tohle vyčapl fantasticky
42:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Dušan Přívara (5:4).
42:44
Přívara pohlednou přihrávkou na Tyla, ten z velmi ostrého úhlu prostřelili brankáře Josioka
40:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Miloš Tyl (4:4).
39:53
Riebauer za branku na Tyla a ten využil špatného přesunu brankáře a zasunul k tyči
38:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Richard Kraus (2:4).
38:24
Havířovu narostla křídla. Slepené branky na jeho hru působí jako balzám
37:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Jakub Vilím (2:3).
37:58
Havířov přidává další branku a vede 2:3
35:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Tomáš Kozlík (2:2).
35:42
Teslík to teď trochu přehnal se sebevědomím, podržel míček déle před naší brankou a hosté mu jej odebrali a výsledkem je srovnání
31:53
Stůj se po několikatýdenní pauze vrátil do sestavy a jeho zarputilost a důraz hned pociťují hráči, co mají míček na čepeli
29:42
Minev vyhlavičkoval dobrý pokus hostů
28:35
Tyčka!
28:34
Kalina ve snaze zabránit rodící se šanci zahrál vysokou holí a sudí zkřížili ruce nad jejich hlavami. Nájezd pojede Kloza
27:47
První pětice se kombinací dostala do zakončení. Ruka brankáře hostí na správném místě.
27:09
Tyl teď střelou vyzkoušel pevnost konstrukce naší střechy
25:42
Standardní situace před brankovištěm Havířova. Bohužel jen do zdi.
25:04
Nushart po souhře celé útočící trojice o kousek minul
24:45
V našem obraném rohu se o do souboje, který se dostal i kousek mimo hřiště, přimotal malý pořadatel, který ale vše ustál. Zřejmě se dobře zpevnil.
20:31
Vyloučen hráč Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
19:30
Za Jasiokem zazvonila tyč... kdo tam? Kanonýři!
18:52
Nushart zakončil, ale gól z toho nebyl
18:50
Domácí stále v tlaku a teď budeme mít standardní situaci ze zajímavé pozice
18:15
Louvar krásně získal míček při návratu do naší obrany, následnému protiútoku chyběla Tylovi přesnost
16:55
Teslík na jednom mantinelu nabral míček na svou čepel, udělal si výlet na šířku hřiště a předložil do šance před branku.
15:20
Havířov se snaží o snížení tempa utkání pomalejší rozehrávkou
11:41
11:41
Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat. Miloš Tylne nohu Jasioka.
10:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Vojtěch Teslík (1:1).
10:56
Teslík na Pechu a ten taženou střelou srovnává
09:30
Kanonýři stále více aktivní, snad to brzy cinkne do správné branky
08:20
Střela Vojty Teslíka také měla gólové parametry, ale zatím se nám bohužel nedaří
07:55
Chvojka šikovně prostrčil do šance Nushartovi, ale obránce Havířova na poslední chvíli tečoval jeho střelu
06:49
Riebauer v šanci, došvihem polechtal prsty soupeřova brankáře a bude se lepit náplast
05:32
o naší šanci se míčku zmocnili soupeři, založili hned nebezpečný break, ale naše obrana jej dokázala zastavit
04:28
Ondra Richtr a jeho rameno v akci, nyní si musel vyslechnout připomínky k jeho předchozímu počínání
04:21
Havířov v našem pásmu, rozehrává standardní situaci
03:30
Oba týmy teď trochu tápou s rozehrávkou
02:15
Pfaur si počkal na krosovou přihrávku, vyslal dobrou střelu, ale brankář Jasiok se blýskl svým zákrokem
01:30
Honza Cvrček vyslal tvrdou střelu, kterou zablokovala obrana hostů
00:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (0:1).
00:15
Max Minev v brance domácích předvedl těžký zákrok
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Tychtl, Ondřej Kučera, Erik Šochman
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: David Sachr, Dušan Přívara, Ondřej Riebauer, Miloš Tyl, Jan Louvar