2:3
0:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 3:6
8. Daniel Nicklas, 27. Michal Klápa, 36. Daniel Nicklas - 29. Viktor Kopecký, 39. Daniel Cabejšek, 40. David Stummer, 48. Josef Novák, 50. Viktor Kopecký, 59. Viktor Kopecký; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 192; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Marek Netopilík 20; po třetinách: 1:0, 2:3, 0:3;
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Do poloviny zápasu jsme skvělou defenzivou nepouštěli soupeře do vyložených šancí a sami jsme trpělivou rozehrávkou budovali náskok. Bohuželv polovině zápasu soupeř stáhl hru na dvě lajny, my nezachytili tempo soupeře a ten nás za to potrestal.
60:01
Pokračování trenéra domácích Petra Pánka: Ve třetí třetině soupeř zabetonoval obranu a těžil z brejkových situací. Gratuluji soupeři a děkuji skvělým divákům a pořadatelům.
60:01
Komentář trenéra hostí Marka Vojty: "V první třetině jsme nehráli dobře a z výrazů z cesty jsem to trochu čekal. Důležité bylo, že i když jsme hráli špatně, tak jsme špatně hráli nejlépe, jak jsme mohli a vytvořili si několik šancí. Jsme moc rádi za výhru nad týmem se silnými individualitami. My musíme dát více energie a času do leadershipu, jenž u nás teď není ne stupni, kterého jsme schopni. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:57
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
59:27
Dnes to pro domácí nevyjde a Ústí si odveze tři body
58:15
Domácí uspěchali rozehrávku a Kopecký bez problémů trefuje odkrytou klec
58:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (3:6).
49:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Radim Kühnel (3:5).
49:26
Lisa skvěle zablokoval průnik hostí
47:45
Novák napřáhl a jeho tečovaná střela končí až za Váradim, který se střelou nemohl nic dělat
47:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Dan Semerád (3:4).
46:31
Klápa vysoko nad
45:42
Klápova střela z výtoče ani Strachotova dorážka si cestu do branky nenašla
43:58
Kopecký si našel míček na brankovišti, z bezprostřední blízkosti však přestřelil
39:59
Hosté do toho v závěru druhé třetiny šlápli a dvěma slepenými brankami vyrovnali skóre
39:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Vít Pavelka (3:3).
38:11
Cabejšek zamířil přesně k levé tyči Váradiho branky
38:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Daniel Cabejšek bez asistence (3:2).
37:08
Fantastický Váradi proti dělovce Stummera
36:00
Dnešní utkání sleduje fantastických 192 diváků.
35:38
Nedáš, dostaneš, Ústí dlouho mačkalo domácí, gólu se však nedočkalo a tak z rychlého protiútoku navyšuje vedení Dan Nicklas
35:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (3:1).
28:45
Domácím se nepodařilo vyhodit míček, toho se zmocnil Kopecký a ten nabídnutou šancí nepohrdl
28:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Josef Novák (2:1).
28:02
Lisa se skvěle vrátil a překazil šanci prvního ústeckého útoku
26:52
Strachota našel Klápu na jeho oblíbené pozici a ten se opět nemýlil
26:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (2:0).
25:55
Ostrou střelu Zavadila vyrazil Netopilík
25:19
Domácí mají první přesilovku,
25:18
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
23:22
Hosté do druhé třetiny nastoupili aktivně a napadají rizehrávku
22:05
Skvělý zákrok Váradiho
21:03
Hosté se evidentně dobře připravili na dvojici Klápa, Strachota a dávají jim minimum prostoru
19:57
Hosté měli před koncem zajímavou standartní situaci, kterou však nevyužili a tak si domácí odnesou vedení 1:0 do šaten