4:3
3:0
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno 8:5
6. Marcel Jakubec, 30. Tomáš Daniš, 35. Petr Skácel, 36. Petr Skácel, 39. Tomáš Daniš, 49. Tomáš Daniš, 58. Petr Kašpar, 59. Petr Horák - 5. Miloš Tyl, 8. Jakub Pecha, 24. Jakub Pecha, 30. Jan Louvar, 33. Vojtěch Teslík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1 + Lukáš Hrubý (PET) OS:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Roman Ciompa 33 - Oskar Blaha 18; po třetinách: 1:2, 4:3, 3:0;
60:00
Je dobojováno.
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 6, Kladno 9.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: První polovina zápasu od nás nebyla úplně ideální. Poté jsme stáhli sestavu a přidali na tempu. Poslední třetinu jsme poctivě odbránili. Dnešní výkon bych hodnotil velmi pozitivně, nechybělo nasazení, bojovnost. Děkujeme soupeři, rozhodčím a diváků za utkání.
60:00
59:35
Hosté jdou ještě do 6.
58:46
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák bez asistence (8:5).
58:46
Horákovi se také podařilo vypíchnout letící přihrávku a opět do prázdné branky zvyšuje náskok.
57:22
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (7:5).
57:22
Kašpar dokázal vypíchnout míček a zkaončuje do prázdné branky.
56:56
Timeout Kanonýři Kladno
56:56
Hosté nejspíše půjdou do 6.
56:56
Domácí opět už skoro minutu zamknuti na své polovině.
54:27
Daubner "parádně" namazal hoastům, naštětí pro domácí Ciompa střelu i dorážku kryje.
52:53
Opět úsek hry, kdy hosté točili domácí na jejich polovině. Zakončuje ho Tyl střelou mimo.
51:11
Tentokrát DAniš míjí poté co ho šikovnou nahrávkou našel Jakubec.
50:23
Po opravdu akční minutě na polovině odmácích oba týmy střídají a hra se uklidňuje.
48:15
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Jan Daubner (6:5).
48:15
Daniš byl faulován u levého mantinelu na polovině hostů a z následné rozehrávky se po přihrávce od Daubnera sám faulovaný opět zapisuje do tabulky střelců.
46:16
Tlak hostů na polovině domácích ukončuje Nushart střleou mimo.
44:25
Kašpar v samostatném úniku nepřelstil Blahu.
43:40
Hartman nenápadně čekal u Ciompy, ale míček k němu doletivší nedokázal za Ciompu dostat.
41:56
Pauza pro úpravu hrací plochy u Ciompy po předešlém pádu Richtra v souboji s Danišem.
40:17
Třetí třetina, začínáme v uvozovkách od nuly.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 11, Kladno 19.
40:00
38:30
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (5:5).
38:30
Na poslední chvíli využívají domácí přesilovku a z hole Daniše srovnávají.
36:33
Vyloučen hráč Matyáš Kalina družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
36:33
Po faulu na Kašpara si přesilovku zkusí i domácí.
36:11
Hra se nám vyrovnala nejen gólově, ale i celkovou situací na hřišti.
35:33
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (4:5).
35:33
Tentokrát Daniš byl v pozici nahrávače a Skácel bránu trefil velmi přesně.
34:56
Další gól mohl přidat Daniš, avšak za předpokladu, že by nevyslal míček do výše basketbalového koše.
34:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Adam Zbořil (3:5).
34:01
Konečně kloudná kombinace z pera domácích na jejímž konci byl Zbořil, který přesným krosem našel zakončujicího Skácela.
32:47
Nejdříve Jakubec doběhl Nusharta a vypícl mu míček, pak se vytáhl obřím skokem i Ciompa proti střele Tyla.
32:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Jakub Pecha (2:5).
32:18
Teslík se pěkně vytočil u mantinelu, vystřelil a Ciompa se jen marně otočil za míčkem.
31:03
Louvarův padáček odpoloviny Ciompa vyrazil.
29:54
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Adam Zbořil (2:4).
29:54
Zajimavý gól, i celkem dost šťastný.
29:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval David Sachr (1:4).
28:48
Indivinduálně vyvezl po lévém křídle míček Madecký, s jeho střelou neměl Blaha větší prolbémy.
27:34
Nushart měl luxusní možnost dorážet na třikrát, ale po dvou trefách do Ciompy se dokázal zlepšit jen na trefu do tyčky.
26:30
Skóre zatím tak nějak zhruba odpovídá předváděné hře. Hosté v posledních dovu minutách nenechávají domácím moc prostoru k vnyiknutí a povětšinou drží míček na polovině odmácích.
23:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Matyáš Kalina (1:3).
23:55
Kalina od poloviny vyslal míček takovou střelopřihrávkou, kterou pak přesně tečoval Pecha.
21:13
Domácí se na okamžik dostali za půlku, teď už se opět brání.
20:15
Michalík se trochu moc odvážně pokoušel projít přes dva hráče, naštěstí kladenští vzniklý protiútok nevyužili.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 7, Kladno 10.
20:00
18:50
Michalíkova střela od poloviny nechala vyniknout skokanským schopnostem Blahy.
17:50
Horák s Pechou se neštastně srazili, bolestivěji to odnesl menší Horák, ale oba budou určtiě pokračovat.
15:15
Vyloučen hráč Lukáš Hrubý družstva Z.F.K. AQM Petrovice - osobní trest.
15:15
Vyloučen hráč Lukáš Hrubý družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:15
Hrubý se lehce naštval poté co nebyl odpískán faul na něj a při střídání se hrubě choval k mantinelu své střídačky.
13:50
Pecha zkoušel zasunout míček k tyčce zpoza branky, Ciompa se stihnul přesunout.
12:16
Po pěkné spolupráci se Skácelem stříli Daniš, Blaha chytá.
11:07
Tyl si vyběhl od mantinelu a vystřelil, Ciompa míček lapil.
09:41
Daniš se Skácelem se hnali do útoku, Danišovi však po přihrávce od Skácela vzal míček obránce z hole než stihl vystřleit.
07:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Oskar Blaha (1:2).
07:26
Po přerušeném brejku hostů se na zteč vydali domácí. Jejich pokus o vstřelení gólu skončil u Blahy, který pak vyslal Pechu jehož střela s trochu štěstí zapadla až za záda Ciompy.
07:02
Pfaura vyslaného do brajku domácí oránci nakonec dostihli a obrali čistě o míček.
05:02
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec bez asistence (1:1).
05:02
Ryclhá odpověď domácích, Jakubec z individuální akce srovnává.
04:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Tomáš Nushart (0:1).
04:35
Skóre otevírají hosté, Tyl technickou střleou prostřelil chuml hráčů před domác brankou.
03:06
Hru přerušuje vypadlé víčko kryjící díru pro tyč volejbalové sítě.
02:09
Teď domácí, Kašpar si vjyel z obranné poloviny a přes obránce hostů vystřelil, Blaha vyrazil.
01:41
Více na míčku zatím hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: David Sachr, Jakub Černý, Jakub Pecha, Vojtěch Teslík, Vojtěch Pfaur
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Radim Ivan, Petr Horák, Lukáš Hrubý