1:2
3:1
1:0

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6p
12. Luděk Ondráček, 13. Lukáš Jalový, 35. Luděk Ondráček, 44. David Coufal, 51. Marek Fuchs, 52. Dominik Dvořák, 62. Marek Fuchs - 5. Petr Novotný, 11. Marek Mandler, 17. Michal Klápa, 28. Michal Strachota, 34. Daniel Nicklas, 60. Daniel Nicklas; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Filip Kejík 16 - Václav Zavadil 21; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Marka Fialy: Víme, že jako tým máme velkou sílu, ale je nutné abychom zaměřili celou svou pozornost pouze ke hře a ne k okolním vlivům. Soupeř projevil individuální kvalitu a i přesto že jsme byli po většinu zápasu výrazně lepší a florbalovější tým, bral bod. Jsme rádi, že jsme zvrátili nepříznivý průběh zápasu, jen škoda ztraceného bodu. Dnes vyhrál lepší tým. Soupeři díky za zápas.
65:00
Střely za prodloužení: 2:0
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Pánka: Dnešní zápas jsme si dobře rozehráli, výborně jsme bránili, škoda vstupu do 3. třetiny, kdy jsme měli několik vyložených šancí na odskočení soupeři, které jsme neproměnili. Soupeř poté využil našich ztrát a otočil výsledek zápasu. Výbornou hrou 6 na 5 jsme poslali zápas do prodloužení, kde soupeř po naši chybě rozhodl. Děkuji soupeři, i divákům za zápas.
61:53
61:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Lukáš Jalový (7:6).
59:54
Brom se ještě dostal ke střele, mířil však nad.
59:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Běloch (6:6).
54:58
Zavadil nadvakrát zasahuje proti Ondráčkovi z bezprostřední blízkosti.
54:17
Kejík zasahuje výborně proti Lisovy.
53:12
Fuchs ostře narazil na stolek zapisovatelů.
51:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Lukáš Jalový (6:5).
51:00
Jalový prošel všechno co mu stálo v cestě, Dvořák pak už jen propálil Zavadila.
50:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval David Sládeček (5:5).
50:10
Fuchs vyrovnává!
49:31
Do třetice Coufal, tentokrát úspěšný Zavadil.
47:24
Coufalova střela byla podobná jako ta gólová, tentokrát mířila těsně mimo.
46:51
Klápa trefuje tyč!
44:53
Obrovský tlak Hattrick ukončil Zavadilův zákrok proti Ondráčkovi.
43:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (4:5).
43:54
Sládeček předvedl dobrý obranný zákrok, po kterém následovala dobře umístěná střela Coufala.
43:11
Další dobrý zákrok Zavadila proti Bromově střele.
41:16
Míček poskakoval po brankovišti Hattricku, nakonec byl poslán do bezpečí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Vary.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: 9:7 pro domácí.
40:00
38:25
Bromova střela mířila pouze do boční síťky.
37:16
Jalový zápěstím od půlky, ale pouze o kousek vedle.
35:15
Grábl vystřelil těsně nad.
34:18
Další skvělý zákrok Kejíka.
34:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (3:5).
34:09
Ondráček dorazil svoji vlastní střelu a snižuje.
33:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Petr Novotný (2:5).
33:18
Z následné standardky však Vary skórují.
33:15
Zatím nejlepší zákrok zápasu předvedl Kejík, když skočil proti střele Strachoty
32:09
Hurrican se snaží uklidnit hru rozehrávkou na své polovině.
29:40
Grábl ve vyložené šanci trefil pouze brankáře.
29:13
Zavadil předvedl další dobrý zákrok proti Bromovi.
27:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota z trestného střílení (2:4).
27:21
Klápa kličkou do forhendu překonal Kejíka.
26:59
Dvojitou šance Hattricku likviduje zavadil.
25:56
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
22:46
Hra se začíná přiostřovat, hráči nejdou pro hrubé slova daleko.
22:45
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
22:28
Klápa se i v oslabení dostal ke střele, ale Kejík ho vychytal.
21:44
Brom v dobré šanci promáchnul.
21:30
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
20:38
Brno vykombinovalo až na polovinu hostů, Brom však mířil nepřesně.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 6:7 z pohledu domácích.
20:00
18:34
Domácí hrají v plném počtu.
17:31
Nicklas orazítkoval břevno.
16:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (2:3).
16:42
Klápa využívá přesilovku 5 na 3.
16:34
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
15:30
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
15:00
A znovu!
14:26
Zavadil tentokrát proti Gráblové dobré šanci zasáhl skvěle.
13:22
Po tom co hra pokračovala s rozšlápnutým míčkem a rozhodčí nechal hru běžet se Karlovarská lavička hodně rozhořčila.
12:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový bez asistence (2:2).
12:15
Zavadilovy tentokrát propadl míček a Hattrick tak vyrovnává.
11:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (1:2).
11:26
Ondráček to v úniku 2 na 1 vzal na sebe a nasadil Zavadilovy housle.
10:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Mandler, asistoval Michal Strachota (0:2).
10:42
Strachota nejdřív trefil tyčku, jeho střelu však z voleje dorazil Mandler.
10:18
Po tlačenici u branky hostů se míčku ujímají Vary.
08:09
I Vary jsou kompletní.
07:56
Vary šetří potřebné vteřinky na půlce Hattricku.
07:15
Domácí v pěti.
06:09
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
06:09
Dvořák vybojoval srovnání počtu hráčů na hřišti.
05:15
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
04:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný bez asistence (0:1).
03:42
První velká šance Varů kočí pouze útočným faulem a rozehrávkou Hattricku.
02:31
Hurrican uklidňuje hru a rozehrává na své polovině.
00:41
Hattrick vlétl na Vary a ohrozil jejich branku několika střeleckými pokusy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Marek Mandler, Ondřej Vašíček, Jaromír Lisa, Michal Klápa, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Dominik Dvořák, Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Michal Machálek, Marek Fuchs