0:0
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
7. Paulína Hudáková, 10. Kristína Hudáková, 45. Denisa Kotzurová, 47. Nela Kapcová - 2. Barbora Husková, 3. Markéta Kolářová, 15. Šárka Boľová, 17. Justyna Krzywak, 60. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Pavla Lišková 10 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 2:4, 0:0, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 6
60:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Martiníka: Za vítězství jsme moc rádi a s výkonem týmu jsem spokojen. Dovolím si tvrdit, že jsme byli po celý zápas lepším týmem, náš výkon byl organizovaný a vyvážený dopředu i dozadu. Děkujeme soupeřkám za velmi dobré utkání v super atmosféře.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Nedá se jinak než s Tomášem souhlasit. My jsme se prakticky celý zápas hledali a nebýt přesilovek, vypadal by výsledek asi ještě trochu jinak. Soupeř Nás přehrál a poprvé se projevila i šířka kádru. Zápas v super tempu i atmosféře, ale my máme před sebou hodně práce.
60:00
59:11
FBC v šesti.
59:10
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:10
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová (4:5).
58:45
Rozhodčí zvedají ruce.
58:17
Hudáková po zajímavém výjezdu trefuje pouze helmu Příleské.
56:52
Zuzaníková střílí bohužel mimo.
55:35
Novotná se dostala až ke střele, ta ji však nevyšla.
54:22
Planková to zkusila zpoza brány, ale Lišková na to byla připravená.
53:45
Hudáková K. posílá přihrávku naslepo a FBC přichází o míček.
52:41
Lišková teď předvedla krásný zákrok proti Enenkelové.
51:25
Hra dostala velké obrátky, hráčky přitvrdily i v soubojích.
50:09
Nebezpečná situace nakonec nekončí gólem, protože Husková promachává před odkrytou bránou.
49:18
Lacková se dostala krásně před bránu, ale výšku své střely neodhadla a míček končí vysoko nad.
48:55
Theimerová s Novotnou kombinují v obraně.
47:41
Hudáková P. dostala strom od Šponiarové a ztrácí míček.
46:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (4:4).
46:42
Kapcová z dorážky VYROVNÁVÁ.
46:09
Káčová střílí vedle, míček končí za mantinelem.
45:33
Vyloučen hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (3:4).
44:15
Opět Káčová, opět vyraženo.
43:44
Střelu Káčové od mantinelu Příleská vyráží.
43:21
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
42:41
Lacková vybojovala míček, posunula na Hudákovou K.. Následná střela nebyla pro Příleskou žádný problém.
41:28
Šromotová svou lehkou střelou Příleskou nejspíše ani nepostrašila.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:25
Seevaldová nezpracovala dlouhý nához před Liškovou a nezužitkovala tak svou šanci.
36:41
Domácí jsou pod velkým tlakem.
35:29
Útočný faul Šromotové připravil Ostravu o šanci zakončit.
34:48
Kapcová netrefuje odkrytou bránu.
33:09
Ďuríková nahodila před bránu. Lišková míček slupla jako malinu.
32:30
Hosté hrají v plném počtu.
31:41
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Barbora Husková.
31:41
Enenkelová, která běžela sama na bránu, byla faulována Grossovou, a tak uvidíme nájezd.
31:05
Paule Hudákové se nepovedla střela z první.
30:30
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
30:16
Rozhodčí zvedají ruce, bude se vylučovat.
29:40
Šupáková předběhla Kapcovou a přivlastňuje si míček.
28:15
Husková se dostala až metr před Liškovou, svou střelu ale odflákla.
27:18
Vrlíková faulována Huskovou, Ostrava získává míček.
26:27
Domácí jsou pod tlakem na vlastní polovině.
25:10
Kolářová teď byla obrána o míček Vrlíkovou, situaci musela hasit až Suchánková.
24:00
Teď je to nahoru dolů, hráčky se přou o míček na půlce.
22:59
Enenkelová vyslala střelu ze středu, míček ale skončil za mantinelem.
21:46
Kapcová bojovala před bránou Příleské o skákavý míček, Kolářová však byla zručnější.
20:30
Ďuríková vyslala tvrdou střelu, Lišková sebejistě vyráží.
18:30
Hrozný zkrat před domácí bránou jen se štěstím pro Ostravu nekončí obdrženým gólem.
17:47
Husková o centimetry míjí odkrytou bránu.
17:15
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
16:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Lucie Theimerová (2:4).
16:36
Lišková tak tak a sbírala by míček ze sítě po střele Plankové.
15:05
Lišková chtěla poslat svým výhozem Vrlíkovou do brejku, ta však míček nedoběhla.
14:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Markéta Kolářová (2:3).
14:05
Vítkovice se postupným útokem dostaly až k bráně domácích.
12:57
Káčová netrefuje odkrytou bránu.
12:07
Enenkelová se snažila postrašit Káčovou při rozehrávce, ta se však nedala.
10:41
Káčová to na Příleskou zkoušela z boku, Příleská opět ve střehu.
09:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (2:2).
09:53
Hudáková na Hudákovou a je z toho gól.
09:29
Příleská úspěšná proti střele Kapcové.
09:11
Vyloučen hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
08:05
Ďuríková zkusila z dálky, Lišková připravena.
06:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková bez asistence (1:2).
06:43
Nebezpečný chumel před bránou Liškové nekončí gólem.
05:26
Šponiarová dostala krásný pass před bránu, tuto přihrávku však nezužitkovala.
04:21
Lacková vybojovala míček před bránou Příleské, následnou střelu blokuje Kolářová.
03:48
Kotzurová mířila bohužel mimo.
02:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová bez asistence (0:2).
02:29
Kolářová krásně mířenou střelou zvyšuje skóre.
01:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (0:1).
01:41
Husková zastavena Lackovou.
00:42
Ďuríková jen o kousek míjí bránu Liškové.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává pro svůj tým Šponiarová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Ivana Šupáková, Alžbeta Ďuríková, Zuzana Šponiarová, Veronika Enenkelová, Jana Trošková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Veronika Káčová, Paulína Hudáková